ГоловнаАстрологіяДома гороскопу і їх значення – короткий огляд

Дома гороскопу і їх значення – короткий огляд

Дома гороскопу (натальної карти) і їх значення – це точки відліку, на основі яких складається гороскоп. Вони описують процес становлення людської душі. Короткий огляд, за що відповідає кожен з дванадцяти домів гороскопу, їх значення підкаже, який вплив на повсякденне життя відбувається в залежності від Дому гороскопу.

Значення Дома гороскопу: опис Домів у короткому огляді

1 Дом гороскопу

Показує зовнішність людини, її тіло, захворювання (конкретні види хвороби). Він означає таланти, а також місце, де знаходиться людина.

2 Дом гороскопу

Цей Дом фінансової сфери життя. Він показує гроші, рухоме майно:авто, книги, меблі, прикраси тощо. Також, 2 Дом гороскопу показує людей, на яких ми покладаємося у скрутних обставинах.

3 Дом гороскопу

Комунікації – листи, інтернет, сучасні засоби зв’язку проходять по 3 Дому гороскопа. Також, цей Дом відповідальний за базові знання (грамотність), нетривалі щоденні поїздки, наприклад, пробки на дорогах. 3 Дом гороскопу показує плітки і чутки.

4 Дом гороскопу

Даний Дом гороскопу – це самий нижній Дом натальної карти. Він показує наше коріння: батьківську хату, рід, сім’ю. 4 Дом – близькі родичі. Традиційно 4 Дом показує батька. Також, він вказує на нерухоме майно – квартира, будинок, дача. Як сама нижча карта, 4 Дом гороскопу показує все, що знаходиться під землею: криниці, закопані скарби, підземні комунікації.

5 Дом гороскопу

Дом творчості і результати такої діяльності: книги, картини, вистави. 5 Дом свідчить про вагітність і дітей. Він управляє сексом, показує місця для зустрічі друзів, ресторани, театри, клуби – місця розваг.

6 Дом гороскопу

Показує періоди невдач, загальні захворювання (конкретні хвороби ідуть по 1 Дому гороскопу). 6 Дом вказує на сім’ю, але на відміну від 4 Дому, це про більш віддалених родичів – двоюрідні брати і сестри, дідьки і тітки. Цей Дом найманих працівників – тих, хто працює на Вас (співробітники) або обслуговує Вас за платню (помічниця по господарству, власний кухар, перукарі, кур’єри тощо). 6 Дом гороскопу вказує на дрібних тварин.

7 Дом гороскопу

Знайомі і приятелі, тобто 7 Дом показує малознайомих людей – випадкових знайомих, колег, з якими близько не товаришуєте. Цей дом важливий в сенсі особистого життя, тому що вказує на чоловіків, дружин, коханців і коханок. Також він показує відкритих ворогів. 7 Дом гороскопу тісно пов’язаний з діловою сферою, тому він показує партнерів, конкурентів і всіх, з ким людина контактує в процесі купівлі-продажу.

8 Дом гороскопу

Дом гороскопу (натальної карти) № 8  відповідає за чужі гроші (кредити, позики, державні кошти) і показує смерть (обставини смерті). Цей Дом також вказує на юристів (адвокатів) протилежної сторони у судових справах. 8 Дом гороскопу – перетворення і трансформації.

9 Дом гороскопу

В астрології даний Дом показує далекі країни, подорожі за кордон, іноземців. Також він описує навчання – вище знання і вчителів. Мова йде як про езотеричні вчення, так і про наукові знання. 9 Дом показує церкви, монастирі, духовних служителів. Також він показує поїздки за кордон і паломництво.

10 Дом гороскопу

Найвища точка гороскопу – 10 Дом. Він вказує на пік кар’єри: професійні досягнення, посада, власний бізнес. Також цей Дом вказує на керівників, посадові особи – всії, хто має владу над людиною. Також, 10 Дом вказує на матір.

11 Дом гороскопу

Дом друзів. 11 Дом гороскопу – це премії, похвала, дивіденди від бізнесу, а також – виграш у лотерею.

12 Дом гороскопу

Цей Дом показує таємних ворогів (хто приховано інтригує проти Вас). Він показує, що приховується, погані звички, а також пристріт і вроки (порчу).

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

error: Контент захищений авторським правом!