ГоловнаАстрологіяДома гороскопу і їх значення – короткий огляд

Дома гороскопу і їх значення – короткий огляд

Дома гороскопу (натальної карти) і їх значення – це точки відліку, на основі яких складається гороскоп. Вони описують процес становлення людської душі. Короткий огляд, за що відповідає кожен з дванадцяти домів гороскопу, їх значення підкаже, який вплив на повсякденне життя відбувається в залежності від Дому гороскопу.

Значення Дома гороскопу: опис Домів у короткому огляді

1 Дім гороскопу

Показує зовнішність людини, її тіло, захворювання (конкретні види хвороби). Він означає таланти, а також місце, де знаходиться людина.

2 Дім гороскопу

Цей Дім фінансової сфери життя. Він показує гроші, рухоме майно:авто, книги, меблі, прикраси тощо. Також, 2 Дім гороскопу показує людей, на яких ми покладаємося у скрутних обставинах.

3 Дім гороскопу

Комунікації – листи, інтернет, сучасні засоби зв’язку проходять по 3 Дому гороскопа. Також, цей Дім відповідальний за базові знання (грамотність), нетривалі щоденні поїздки, наприклад, пробки на дорогах. 3 Дім гороскопу показує плітки і чутки.

4 Дім гороскопу

Даний Дім гороскопу – це самий нижній Дім натальної карти. Він показує наше коріння: батьківську хату, рід, сім’ю. 4 Дім – близькі родичі. Традиційно 4 Дім показує батька. Також, він вказує на нерухоме майно – квартира, будинок, дача. Як найнижча карта, 4 Дім гороскопу показує все, що знаходиться під землею: криниці, закопані скарби, підземні комунікації.

5 Дім гороскопу

Дім творчості та результати такої діяльності: книги, картини, вистави. 5 Дім свідчить про вагітність і дітей. Він управляє сексом, показує місця для зустрічі друзів, ресторани, театри, клуби – місця розваг.

6 Дім гороскопу

Показує періоди невдач, загальні захворювання (конкретні хвороби ідуть по 1 Дому гороскопу). 6 Дім вказує на сім’ю, але на відміну від 4 Дому, це про більш віддалених родичів – двоюрідні брати і сестри, дідьки і тітки. Цей Дім найманих працівників – тих, хто працює на Вас (співробітники) або обслуговує Вас за платню (помічниця по господарству, власний кухар, перукарі, кур’єри тощо). 6 Дім гороскопу вказує на дрібних тварин.

7 Дім гороскопу

Знайомі та приятелі, тобто 7 Дім показує малознайомих людей – випадкових знайомих, колег, з якими близько не товаришуєте. Цей Дім важливий в сенсі особистого життя, тому що вказує на чоловіків, дружин, коханців і коханок. Також він показує відкритих ворогів. 7 Дім гороскопу тісно пов’язаний з діловою сферою, тому він показує партнерів, конкурентів і всіх, з ким людина контактує в процесі купівлі-продажу.

8 Дім гороскопу

Дім гороскопу (натальної карти) № 8  відповідає за чужі гроші (кредити, позики, державні кошти) і показує смерть (обставини смерті). Цей Дом також вказує на юристів (адвокатів) протилежної сторони у судових справах. 8 Дом гороскопу – перетворення і трансформації.

9 Дім гороскопу

В астрології даний Дім показує далекі країни, подорожі за кордон, іноземців. Також він описує навчання – вище знання і вчителів. Мова йде як про езотеричні вчення, так і про наукові знання. 9 Дім показує церкви, монастирі, духовних служителів. Також він показує поїздки за кордон і паломництво.

10 Дім гороскопу

Найвища точка гороскопу – 10 Дім. Він вказує на пік кар’єри: професійні досягнення, посада, власний бізнес. Також цей Дім вказує на керівників, посадові особи – всі, хто має владу над людиною. Також, 10 Дім вказує на матір.

11 Дім гороскопу

Дім друзів. 11 Дім гороскопу – це премії, похвала, дивіденди від бізнесу, а також – виграш у лотерею.

12 Дім гороскопу

Цей Дім показує таємних ворогів (хто приховано інтригує проти Вас). Він показує, що приховується, погані звички, а також пристріт і вроки (порчу).

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст