Жінка Овен: кохання, сексуальність, дружба, стиль представниць Овна

Яка вона жінка Овен? Гороскоп Овна розповів про кохання та сім’ю, сексуальність, дружбу, здоров’я вогняних представниць цього знаку зодіаку. Астрологи поділилися інформацією, яка дозволяє краще розуміти цих волелюбних та яскравих жінок.

Загальна характеристика Овна та деякі особливості характеру жінки цього знаку зодіаку

Імпульсивна жінка Овен працює на межі можливостей і часто виявляє, що бере на себе більше завдань, ніж може виконати.

Загальна характеристика знаку зодіаку Овен

  • Дата народження: 21 березня – 19 квітня *
  • Планета управитель : Марс
  • Стихія: Вогонь
  • Якість: Кардинальний знак
  • Чим управляє: голова
  • Колір: Червоний
  • День: Вівторок
  • Камінь: Алмаз
  • Гасло: «Я – є!»
  • Енергія: Ян

* Дати сонячних знаків приблизні, тому що дата початку та закінчення може змінюватися в залежності від року.

Керована Марсом, ця амбітна жінка любить виклики, але нетерплячість може змусити її робити щось нове, не завершивши розпочату раніше справу.

Дуже часто жінку знаку зодіаку Овен вважають борцем за права інших і захисником безнадійних справ. Поки вона вірить у справу, вона віддаватиме їй всі сили та енергію, популярність проєкту для неї не має значення.

Під управлінням Марса і будучи першим знаком зодіаку зодіакального кола, знак Овна є немовлям в кармічному колесі життя.

Представниці Овна наділені оптимізмом, завжди дивляться вперед і рідко оглядаються назад. Вона природжений лідер.

Гороскоп Овна зазначає, що жінок цього знаку часто наслідують, але ніколи не копіюють. Іноді вона може викликати ажіотаж, але зазвичай викликає гнів у тих, хто потай хоче бути схожою на неї!

Безстрашний та природний лідер, жінка-Овен харизматична, енергійна та динамічна. Вона з нетерпінням чекає нових випробувань та нових ситуацій і щодня встає на світанку, рветься вперед. Це тому, що для Овна кожен день має бути захоплюючим та корисним.

Знаком Овна управляє вогонь, і, як інші вогняні знаки, жінка Овен пристрасна. Вона часто виступає спокусницею в любовній грі, але її партнер і коханець повинні бути сильними та відповідати її власній особистості, інакше вона втратить інтерес. Їй подобається добиватися свого, і суперечки часто є аріанською версією прелюдії, яка пізніше призводить до сексуального феєрверку.

Овен жінка в коханні

Представниці Овна завжди шукають справжнє кохання. Якщо жінка Овен закохується, то дуже важко протистояти її неймовірній чарівності. Коли ви зустрічаєте жінку-Овна, перше, що вас вражає, це її почуття напруженості та інтриги. Вона виклик, з прихованими глибинами та складними думками.

Овен розквітає, коли зустрічає свого ідеального партнера, стаючи більш чуттєвою, розуміючою та емоційною. Все стає екстремальним, і життя стає для неї найгострішим і яскравішим, коли вона закохана. Овен жінка в коханні любить, коли її гладять і пестять, і потребує коханців, які запевнятимуть її, що вона в їхньому житті на першому місці.

Хоча жінка Овен справляє враження сильною, вона внутрішньо вразлива. В

Вона любить високу романтику та грандіозні жести, а також усі маленькі турботи між ними. Їй не подобається бути одержимою, але випадкові прояви власництва чи ревнощів можуть бути високо оцінені, оскільки вона вважає це, хоч і в розумних межах, ознакою того, що її партнери знають, що вона цінна. Іноді вона ревнує, але ревнощі виникають через невпевненість, і вона добре і швидко реагує на запевнення своїх партнерів, які розсіюють її страхи.

Коли справа стосується привабливості, то, як стверджує гороскоп Овна, секретною зброєю жінок цього знаку зодіаку є позитив. Як правило, жінка Овен абсолютно впевнена, що зможе завоювати вас, і в ній є майже безневинна аура, яка може бути дуже збудливою. Невинність — це, мабуть, не те слово, яке ви використовували б, щоб описати її в цілому. Проте свою впевненість і інтерес ці жінка випромінює так привабливо і щиро, що перед нею важко встояти.

Овен жінка піде на ризик у коханні, але у відносинах вона дуже поступливий партнер.

Слід зважати, що жінка знаку зодіаку Овен не з тих, хто піддасться сльозливій історії. Її приваблює людина з явним характером та великим почуттям пригод та веселощів, як і вона. У коханні вона не типовий романтик. Вона не вимагає вина та вечері. Їй напевно потрібна увага, але, якщо ви зробите себе надто доступним або надто легким, вона може почати почуватися пригніченою.

Погоня, полювання, несамовитий приплив адреналіну від отримання нагороди – ось що люблять жінки-Овни.

Сексуальність представниць Овна

Коли справа доходить до сексу, Овен насправді вівця у тигровій шкурі. Вона любить полювання і є фізично сильним коханцем. Для жінки-Овна немає занадто дивовижного експерименту – врешті-решт, ви повинні спробувати його, перш ніж збити його з ніг! Так само для неї немає заборонених місць – пляж, басейн, машина, лава в парку або крісло дантиста – жінка-Овен, ймовірно, випробувала їх усі. Їхні коханці повинні бути в змозі задовольнити їх, інакше жінка Овен буде рухатися, і надто швидко. Еротика для неї важливий і ментальний зв’язок, і вона пристрасна і вимоглива коханка.

Жінка-Овен часто одна з небагатьох, хто ефективно розділяє кохання та секс.

Хоча вона іноді може бути агресивною у сексуальному плані, вона часто хоче, щоб її партнер відображав її пристрасть та відкритість. Експериментаторська і неупереджена, вона виходитиме за рамки можливого, щоб відчути задоволення, і чекатиме того ж від свого партнера. Жінка-Овен вважає, що жодні сексуальні бажання не являються табу чи небажаними, якщо воно відбувається між двома людьми, які кохають одне одного.

Що таке сім’я для представниць Овна?

Гороскоп Овна вважає, що жінка цього знаку зодіаку вірна до певного моменту. Доти, поки її безумовне кохання та довіра не заперечуються.

Захист – це велика справа у житті Овна. Вона люто захищає ті предмети та людей, які їй належать. Якщо сторонній нападає на її близьких, словесно, емоційно чи фізично, вона завжди поруч, щоб підтримати та захистити, і вона завжди виходить переможцем. Ті, кому пощастило бути коханою людиною жінки Овна, зазвичай почуваються в безпеці, знаючи, що вона на їхньому боці.

Як мати Овен жінка дбайлива і не дуже метушлива. Вона боротиметься щосили за своїх дітей і дуже хоче, щоб у них все було добре. Жінка-Овен часом може бути нетерплячою, але вона має безмежну енергію і завжди зайнята тією чи іншою справою. Їй подобається бачити своїх дітей сильними та незалежними, і вона всіляко заохочує ці якості. Вона зазвичай не підходить на роль традиційної матері, і вона має свій власний стиль виховання, який вона називає своїм, і який дуже добре працює для неї та її сім’ї.

Овен жінка та кар’єра

З лідерськими якостями, які притаманні знаку зодіаку Овен, вони, природно, мають керівні ролі. Овен жінка радше віддаватиме накази, ніж виконувати їх.

Маючи заповзятливий характер, ця жінка не дуже підходить для монотонної роботи. Їй легко стає нудною та неспокійною, якщо не кинути їй виклик. Потребуючи постійних змін у своєму житті, жінка-Овен досягла б успіху як лікарка, дантистка, юристка. Також у жінки Овна може бути вдалою кар’єра біржового маклера або навіть професійного спортсмена. Враховуючи її амбітний характер і прагнення вирішувати нові завдання, жінка-Овен, очевидно, досягне успіху як бізнесвумен.

Хоч би який шлях вибрала жінка-Овен, він приведе до успіху.

Як складається дружба в жінки знаку зодіаку Овен?

Представниці Овна подібні до раптових повеней: в одну хвилину вони приносять хвилювання і хаос, а в іншу – зникають. Дружба з Овном часто буває неймовірно інтенсивною, але може бути швидкоплинною, хоча вона підтримує обрані близькі дружні відносини, які тривають довго. Вона має широке коло друзів, тому що в неї постійно змінюються інтереси і не кожен може весь час за нею встигати.

Та межа небезпеки та непередбачуваності, яку жінки-Овни носять як другу шкіру, дуже приваблива, і в неї ніколи не виникає проблем із новими знайомствами. Її незалежність також може дратувати деяких подруг. Жінкам знаку зодіаку Овен не потрібне велике оточення на вечірках, достатньо кількох однодумців, які готові на все. Вона вихор веселощів, тепла і зовсім непередбачувана; друг Овен завжди буде цікавим.

Жінка Овен та гроші

Незалежність є головною потребою жінки-Овна, і контроль над її фінансовими ресурсами відіграє важливу роль. Гроші ніколи не турбували цю жінку, і відкладати щось на чорний день – зазвичай то не про неї. Але це не означає, що вона марно витрачає кошти, все ж таки щось і заощаджує – в розумних розмірах. Овен жінка може й не скористається банком, але цілком задовольниться тим, що сховає свої гроші під матрацом, де зможе швидко їх дістати.

Щедрість – чудова риса, яку поділяють багато весняних жінок, особливо ті, кого вони люблять. Овни люблять не що інше, як бути героєм і рятувати когось у біді.

Овен та здоров’я

Поживна їжа та правильні фізичні вправи не є її улюбленим заняттям для жінки Овна. Тому  цим жінкам краще триматися подалі від солодких десертів, шоколаду та напоїв із цукром – це нескінченна битва. Овен управляє головою, а в астрології, як не дивно, правлячі частини тіла зазвичай є більш вразливими зонами. Таким чином, жінки-Овни можуть страждати від головного болю частіше, ніж більшість знаків зодіакального кола.

Овен чоловік: характер, які сильні та слабкі сторони Овна-чоловіка?

Овен жінка та особливості їх характеру в залежності від року народження

- Advertisment -

Ви не можете копіювати текст