ГоловнаАстрологіяХарактер знаку Овен: надзвичайно влучна характеристика астрологів

Характер знаку Овен показує яскраві риси цього представника зодіакального кола. Існує безліч гороскопів і характеристик знаків Зодіаку. Надзвичайно влучна характеристика астрологів, які вони дали знаку Овен, буде цікаво вивчити. Багато цитат дуже точно описують Овна.

  1. Овен не егоїст, він просто воліє жити для себе. Люди цього знаку не зверхні – просто вони не вважають за потрібно посміхатися всім. Овни не зухвалі – просто мають гострий язик. Вони не ревниві – просто звикли бути єдиними і неповторним.
  2. Вважають, що самі вперті знаки – це Тельці, Козероги і Скорпіони. На це астрологи посміхнуться: «Ви коли-небудь намагалися отримати перемогу, сперечаючись з Овном?»
  3. Овен-жінка  – це книгу, яку написали для чоловіка. Якщо він нічого в цій книзі не зрозумів, то значить вона написана не для нього.
  4. Характер знаку Овен, потребує, щоб його обіймали, коли він не посміхається, цілували, коли він тупить і годували тоді, коли у нього істерика.
  5. Овен безмежно довіряє людям і відрізняється від інших неймовірною чесністю.
  6. Дуже багато людей весь час чогось чекають: то нового понеділка, щоб тиждень скінчився і настала п’ятниця, весь місяць – свята, весь рік – літа, і все життя – щастя. А характер знаку Овен Такий, що вони вважають, що потрібно радіти кожному дню і насолоджуватися кожною миттю життя.
  7. Довіра Овна, як нерви – вони практично не відновлюється.
  8. Перед тим, як казати Овну, що він поганий, варто подумати – а що примусило його не бути хорошим стосовно Вас…
  9. Ніколи і ні в якому разі не обманюйте Овна. Завжди кажіть йому правду, якою б гіркою вона не була. Овен дуже рідко вибачає обман.
  10. Овен ніколи не вважає себе ідеальним – ні у зовнішності, ні за характером. Зате Овен завжди залишається вірним собі!

Характер знаку Овен вказує на його лідерські і людські якості. Астрологи вважають, що Овен – це войовничий знак Зодіаку, тому що ним управляє планета воїнів і завойовників – Марс. Будь-які планети, навіть Сонце і Місяць, коли потрапляють у знак Овна, поводяться агресивно. Овен – це осяяння, ідея і спалах, це миті прозріння, це несподівані думки.

Знаки Зодіаку: дата народження, стихія, планета, символ і головні риси характеру

Ви не можете копіювати текст