ГоловнаАстрологіяЗнаки зодіаку весни: Овен, Телець і Близнюки

Знаки зодіаку весни: Овен, Телець і Близнюки

Три знаки зодіаку весни Овен, Телець і Близнюки відносять до різних стихій, що впливає на їх характеристики. Астрологи назвали цікаві факти про те, що в них є спільного і поєднуючого, а що вирізняє представників цих знаків зодіаку

Три ознаки весни показані через знаки зодіаку весни – Овен, Телець і Близнюки

Три знаки, три стихії, три характери. Протягом трьох місяців весни ніч стає коротшою, а день все довшим, по ходу того, як Сонце проходить через знаки весни — наймолодші знаки зодіаку. Коли день сягає максимальної довжини, весна закінчилася.

Овен

20 березня до 19 квітня, це знак позитивного (або Ян) кардинального вогню.

Знак зодіаку Овен сміливий, енергійний, молодий і талановитий у тому, щоб приводити речі у рух.

Телець (Бик)

20 квітня до 20 травня, знак негативної (або інь) фіксованої землі.

Знак зодіаку Телець наполегливий, прагматичний, винахідливий і – якщо ви думали, що земні знаки – це лише про практичність – талановитий, чуттєвий та любить задоволення.

Близнюки

21 травня до 20 червня, знак позитивного (або янського) мінливого повітря.

Знак зодіаку Близнюки безпосередні, цікаві, кмітливі, неспокійні, товариські і примхливі.

Знаки зодіаку весни: Овен, Телець і Близнюки

Сонце починає свою подорож за знаками та порами року.

Овен

Знак Овна починається з 20 березня, і тоді ж астрологічний рік починається з Весни. Овен – початок весни. Це час нового зростання і час більшого світла, оскільки ночі продовжують ставати коротшими, а погода стає теплішою. На той час, коли сонце проходить через знак Овна, наприкінці квітня, рослини зацвітають, тварини виходять зі сплячки, птахи повертаються з півночі, а грунт вже зораний і готовий до посадок. Овен – час для нового зростання. Час великої енергії та ентузіазму напередодні нового року. Необхідно терміново підготувати поля та засіяти насіння.

Телець

Коли Сонце досягає Тельця наприкінці квітня, встановлюється Весна і всюди з’являються нові паростки. Ми бачимо народження молодняку ​​та нових рослин. Птахи в’ють гнізда та народжують пташенят, народжуються тварини, засаджуються сади. Це час безперервної важкої праці, коли готуються поля, засівається насіння і висаджуються культури.

Близнюки

Про завершальну фазу Весни сигналізує перехід Сонця в знак Близнюків наприкінці травня, коли починається поширення нового життя і сповіщається про Літо. Багато пташенят і тварин виросли і готові полетіти. Все, що було посаджено раніше, набирає сило і вже готове перейти до літнього визрівання.

Знаки зодіаку літа: Рак, Лев та Діва

Знаки зодіаку осені: Терези, Скорпіон і Стрілець

Знаки зодіаку зими: дата народження Козеріг, Водолій та Риби

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст