ГоловнаАстрологіяСумісність Водолій і Телець в різних сферах життя

Сумісність Водолій і Телець в різних сферах життя

Водолій і Телець – протилежні натури з яскраво вираженим набором характеристик. Яка сумісність знаків зодіаку Водолія і Тельця в різних сферах життя, такий як кохання, секс, робота і сім’я?

Загальна характеристика знаків зодіаку Водолія і ТельцяЗагальна характеристика знаків зодіаку Водолія і Тельця

Знак зодіаку Водолій належить до повітряної стихії і, як і й інші представники повітряної стихії, наділений хорошим інтелектом і має розвинені творчі здібності. Його цікавить все нове, а стабільність і сталість навіюють на нього нестерпну нудьгу. Для Тельця все навпаки: знак землі врівноважений, консервативний і прагне малорухливого способу життя. Його провідною потребою є почуття безпеки, чого він досягає, контролюючи своє життя та опираючись глобальним змінам. Цінність Водолій бачить у свободі та самореалізації, які неможливі без пізнання всього нового.

У знаків повітря та землі багато відмінностей: наприклад, Водолій у житті покладається на почуття та емоції, тому часто буває мінливим та поверхневим. Сьогодні він захоплений одним заняттям, а завтра спалахнув зовсім іншою ідеєю. Завдяки вродженій допитливості він всебічно розвинений та ерудований. Він радий усім одразу, але ні до кого не прив’язаний.

Телець стриманий в емоційних проявах, воліючи довіряти тверезому розуму і логіці, але може поводитися вкрай нав’язливо. Він практичний і не ризикує даремно.

Гороскоп сумісності Водолія і ТельцяГороскоп сумісності Водолія і Тельця

Сумісність Водолія та Тельця складна, тому що вони можуть просто не розуміти основних цінностей та поглядів один одного. Обидва фіксовані символи. Це означає, що, взявшись за якусь справу, вони повністю зосереджуються на ній, і ніщо не може збити їх зі шляху. Те саме і з їхньою думкою: обидва наполегливо стоять на своєму.

Телець намагається отримати максимум від того, що йому посилають зірки. Водолій, незадоволений тим, що має зараз, шукатиме інші способи досягти бажаного. Обидва знаки зодіаку іноді надто самовпевнені, і якщо між ними спалахне скандал, то будуть неприємності. Телець, на вигляд спокійний і врівноважений, може вийти з себе і виплеснути всю свою злість, яку він так довго накопичував. Водолій у такій ситуації схильний бігти з поля бою,

Знаком зодіаку Телець опікується Венера – богиня краси та творення, тому її підопічний любить усе красиве та якісне, має м’яку енергетику та обожнює допомагати іншим. Зовні Телець може виглядати стримано і навіть суворо, але його сутність ніжна, тепла і добра: ці якості він демонструє поруч із близькими йому людьми.

На Водолія впливають одразу дві планети: холодний Сатурн, який відповідає за карму, та творчий Уран, який відповідає за прагнення свого підопічного до всього нового та незвичайного. Доля Водолія не така проста, але він легко проходить всі випробування завдяки своєму новаторському погляду. Гороскоп сумісності Водолія і Тельця обіцяє їм специфічні відносини, у яких багато протистояння, невдоволення, але при цьому партнери можуть доповнювати один одного і при цьому зростати у різних аспектах.

Ділова сумісність Водолій і ТелецьДілова сумісність Водолій і Телець

Сумісність Водолія і Тельця в роботі може бути гарною. Земний знак працьовитий і витривалий, повністю віддається обраному заняттю та залишає роботу в останнім. А представник повітряної стихії працює лише там, де йому подобається і лише, якщо є натхнення. Якщо партнери зацікавлені в одній меті, вони обов’язково її досягнуть. Раціональність і практичність земного знаку зодіаку разом із широким кругозором Водолія, допоможуть їм досягти високих результатів.

Чи можуть дружити знаки зодіаку Водолій і ТелецьЧи можуть дружити Водолій і Телець

Сумісності Водолія з Тельцем у дружбі не позаздриш, тому що вона вкрай низька і тому малоймовірна. Різні погляди на життя, цінності, темпераменти та характери навряд чи зможуть знайти точки дотику. У них абсолютно різні ритми та стилі життя, поведінки та оточення. У зв’язку з цим сама їхня зустріч — явище нечасте.

Сумісність знаків зодіаку Водолій і Телець в коханніСумісність знаків зодіаку Водолій і Телець в коханні

Любовна сумісність Водолія і Тельця перебуває на низькому рівні. Між ними ймовірний випадковий роман, який може закінчитися навіть сексом, але, як тільки вони почнуть пізнавати один одного ближче, інтерес, швидше за все, відразу пропаде: аж надто вони різні. Водолій дуже товариський і не уявляє свого життя без людей, а його азартність сприяє частим пригодам. Телець, дивлячись на це, дивується: він не знає, що таке безтурботно прожити один день. Він звик до дисципліни та передбачуваності, дотримання чіткого графіку та суворого розкладу. Телець турбується про своє майбутнє і робить все, що в його силах, щоб «підстелити собі соломинку», а Водолій цінує життя тут і зараз.

Сумісність Водолія з Тельцем у відносинах низька тому, що вони по-різному ставляться як до життя, так і до своїх романів. Водолій легковажний і діє відсторонено, він не робить з їхньої любовної пригоди культу і не збирається жертвувати своїм особистим життям заради іншого. Телець здивується такому становищу: адже він серйозно ставиться до їхніх відносин і будує великі плани з цього приводу. Він намагатиметься контролювати і прив’язувати до себе легковажного партнера, але крім стусанів з його боку та конфліктів, між ними нічого не вийде. Телець за вдачею консервативний і дотримується традиційних поглядів, Водолій поводиться з точністю до навпаки. Ніхто з них не ламатиме свою сутність і не змінюватиме систему цінностей, і незабаром пара розійдеться.

Сексуальна сумісність Водолія і ТелецьСексуальна сумісність Водолія і Телець

Сумісність Водолія і Тельця у ліжку досить складна, але можлива, якщо цього захочуть самі партнери. Водолій — емоційна особистість і любить яскраву, різноманітну близькість. Креативне мислення допомагає йому вигадувати різні експерименти та сексуальні ігри. Проблема лише в тому, що повітряний знак, переситившись партнером, починає нудьгувати без новизни. Щоб залишатися з ним постійно, він має бути по-справжньому закоханим.

Телець у ліжку м’який і романтичний. Інтимна сфера становить значну частину його життя: у ній він виявляє всю свою чуттєвість, розкриваючись повною мірою. Його, на відміну від Водолія, влаштовує одноманітність у ліжку, головне, щоб секс був постійним й інтимне життя приносило задоволення.

Сімейна сумісність Водолія і ТельцяВодолій і Телець: сумісність в сімейному житті

Сумісність Водолія з Тельцем у шлюбі буде більш-менш високою у зрілих представників цих знаків зодіаку. Досвідчені і мудрі люди з світоглядом і характером, що вже склався, знають, чого хочуть від життя, вміють йти на компроміси і підлаштовуватися під свого партнера.

Беручи офіційний шлюб, Водолій і Телець точно знають, що на них чекає, і не мають ілюзій, що їм вдасться змінити характер свого партнера. Молоді представники цих знаків зодіаку з яскраво вираженим максималізмом, на жаль, перетворять свої стосунки на конфронтацію, яка закінчиться розлученням.

Свій шлюб Телець сприймає як цінність і вшановує сімейні традиції: як правило, створюючи такий союз, він має намір прожити з обранцем все життя. Водолій у цьому аспекті не такий серйозний і відповідальний: весілля для нього — яскрава казкова подія, яку, в принципі, можна повторити. Він не надто переймається побутом і більшу частину часу перебуває у мріях про світле майбутнє. Представник знаку Телець, навпаки, любить свою домівку і всіляко прагне її покращити та облаштувати. У результаті Телець намагається для загального блага, а Водолій більше для свого.

Також у них різне ставлення до друзів, грошей, дітей та інших складових шлюбу, тому сумісність Водолія та Тельця у сімейному житті вважається невдалою.

Гороскоп сумісності зодіаку Водолій зі знаком зодіаку

Овен

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

error: Контент захищений авторським правом!