ГоловнаАстрологіяСумісність Водолія і Діви в різних сферах життя: в коханні, в інтимному...

Сумісність Водолія і Діви в різних сферах життя: в коханні, в інтимному житті, в роботі, в дружбі і в сімейному житті

Знаки зодіаку Водолій та Діва — досить складна пара з суперечливими стосунками. Тому буде цікаво дізнатися про сумісність Водолія і Діви в різних сферах життя, таких як кохання, секс, робота, дружба і сімейне життя. Про це розповідає гороскоп сумісності знаку зодіаку Водолій і Діва.

Знаки зодіаку Водолій і Діва мають мало спільного, а ще більше між ними різниціЗнаки зодіаку Водолій і Діва мають мало спільного, а ще більше між ними різниці

Стихії цих знаків зодіаку – повітря і земля відповідно – вважаються в астрології протилежними, що відбивається на рівні їхнього порозуміння. Ці знаки зодіаку — різні натури з різним світоглядом. Водолій — творча людина з новаторським мисленням, яка ставить в основу особисту свободу. Він розумний, креативний і прагне самовдосконалення. Стабільність та передбачуваність викликають у нього депресію та меланхолію.

Діва, навпаки, уникає спонтанності, стримана у своїх проявах і віддає перевагу сталості. Вона акуратна навіть у дрібницях, настільки, що багато хто вважає її надмірно педантичною і навіть нудною. Вона планує всі заходи на довгий час вперед і суворо слідує своєму графіку.

Водолій емоційний та імпульсивний; у своїх рішеннях він часто спирається на поклик серця. Діва ніколи не дозволить своїм почуттям взяти гору над розумом: у її вчинках завжди є точний розрахунок.

Водолія і Діву поєднує одне – розвинені інтелектуальні здібності, що вони використовують по-різному.

Представник повітряної стихії мислить нестандартно, тому вміє дивитися на ситуацію з різних боків та виділяти найпозитивніші з них. Діва далекоглядна, завбачлива: вона врахує вигоду навіть у найневдалішому, як здається на перший погляд, проекті. Інтелектуальна сфера може бути доброю основою для об’єднання цих знаків зодіаку. В інших аспектах життя у них мало точок дотику, тому їм важко зрозуміти та прийняти одне одного.

Гороскоп сумісності Водолія і ДівиГороскоп сумісності Водолія і Діви

Сумісність Водолія і Діви низька через кардинальні відмінності їхніх характерів. Діва у таких відносинах удав, який гіпнотизує, а потім з’їдає нещасного кролика. Відбувається це так: по-перше, знак повітряної стихії – Водолій, обов’язково захопиться талантами партнера – його проникливістю, швидким досягненням матеріальних та інших благ. Водолій захоче запозичити такі здібності і Діва дасть йому вудку, покаже місце лову та проконтролює процес лову. Поступово Водолій перетвориться на підконтрольного партнера, який виконує всі доручення Діви. І начебто все добре, всі зайняті справами, але Водолій у такій ситуації втрачає свою індивідуальність, бо йому доводиться жити за чужим планом, відмовляючись від звичної свободи.

Гороскоп сумісності Водолія і Діви неоднозначний, хоча їхні планети-управителі дуже сприятливо впливають одна на одну.

Водолієм керують холодний Сатурн і непокірний Уран: їхній підопічний має жорстку дисципліну, непересічні, творчі здібності. Діва перебуває під впливом Меркурія — бога спілкування і торгівлі, тому цей знак зодіаку такий діловий, товариський, вміє налагоджувати потрібні зв’язки. Об’єднавши свої здібності та риси характеру разом, знаки зодіаку Водолій і Діва склали б успішну пару, в якій кожен з них має можливість для особистісного зростання.

Діві не завадила б безпосередність, вміння правильно відпочивати та розслаблятися. Водолій, перейнявши в іншого звичку логічно і раціонально мислити, досягне великих успіхів у житті.

Сумісність Водолія і Діви в роботіСумісність Водолія і Діви в роботі

Ділова сумісність Водолія і Діви — найкращий і вдалий з усіх можливих варіантів. Об’єднавшись для вирішення загальної проблеми, ці знаки зодіаку могли б створити перспективне партнерство:

Водолій дає ідею, Діва перетворює її на ефективний бізнес-план, а за допомогою енергії Сатурна вони успішно втілюють її у життя.

Земна стихія схильна до ідеалізації і тому часто критикує оточуючих. У випадку з Водолієм їй доведеться контролювати цю звичку, інакше партнер стане замкненим та втратить інтерес до спільної роботи. Останньому також потрібно виявляти менше впертості та частіше йти на поступки.

Дружба Водолія і ДівиДружба Водолія і Діви

Сумісність Водолія з Дівою в дружбі специфічна: перший дружить, як кажуть, від душі — щиро та по-справжньому. Він незалежний, нічого не чекає від друга, але сам завжди прийде на допомогу та підтримає у скрутній ситуації. Діва у всьому бачить вигоду, навіть у таких відносинах, що ні до чого не зобов’язують. І все-таки вона веде себе чуйно і уважно, нерідко граючи роль турботливої ​​матері для безтурботного повітряного знаку зодіаку.

Сумісність знаків зодіаку Водолія і Діви в коханніСумісність знаків зодіаку Водолія і Діви в коханні

Спочатку сумісність Водолія і Діви в коханні дуже висока, партнери миттєво притягують один одного своєю несхожістю, адже людей завжди приваблює щось незвичайне для них. Вони будуть щиро захоплюватися своїм партнером: Водолій зачарує Діву своєю легкістю, оптимізмом та неординарним мисленням. Звикла до одноманітності, Діва буде щиро вражена, що можна жити зовсім по-іншому. Діва, у свою чергу, привабить повітряний знак саме своєю суворістю, серйозністю та почуттям надійності. Їм буде комфортно в товаристві один одного, хоч і ненадовго.

Поступово яскравість їх почуттів почне згасати, закохані тверезо подивляться один на одного і побачать свої стосунки в іншому світлі. Якості, які раніше приваблювали їх одне до одного, перекваліфіковані в ранг недоліків: захоплення зміниться роздратуванням. Діві набридне легковажне ставлення партнера, його часта зміна рішень, їй хочеться надійної стабільності. Водолій вважатиме її ханжею і занудою, яка монотонно читає нотації і намагається контролювати кожен його крок. Таким чином, любовна сумісність Водолія і Діви почне псуватися.

Сексуальна сумісність Водолій і ДіваСексуальна сумісність Водолій і Діва

Сумісності Водолія і Діви в інтимному житті теж не доводиться заздрити. Різний темперамент знаків зодіаку сприяє їхньому різному баченню того, що має відбуватися в спальні. Водолій спонтанний і креативний, він ставиться до сексу як до ще однієї області, де може проявити себе через новизну у вигляді експериментів.

Діва в ліжку поводиться сором’язливо і скуто. Спочатку вона піде на пропозиції партнера, щоб принести йому задоволення. Але потім вона все частіше заперечуватиме і уникатиме близькості, оскільки, крім фізичного задоволення, вона вже нічого не отримує, тому дуже часто така близькість їй і не потрібна. Водолій не позбавлятиме себе такої важливої ​​частини життя, як секс, і почне шукати більш приємного коханця.

Сумісність Водолія і Діви в сімейному життіСумісність Водолія і Діви в сімейному житті

Сумісність Водолія і Діви у шлюбі теж не тішить своїми прогнозами. Щоб подружжя жило мирно і щасливо, їм доведеться докласти неймовірну кількість взаємних зусиль: переглянути свої погляди та прийняти характер другої половинки таким, яким він є. Такий шанс у них є завдяки Діві: вона належить до мінливих знаків зодіаку і вміє пристосовуватися до різних життєвих обставин і людей, але за умови, що це буде їй вигідно. До речі, саме тому серед Дів так багато людей, які практикують шлюб із розрахунку. Складніше буде Водолію – він фіксований представник гороскопу: якщо йому на думку спала якась ідея, і він нею сильно зацікавився, то навряд чи щось зможе змінити його думку.

На жаль, у подружжя Водолія і Діви дуже багато розбіжностей, які стають приводом для взаємних претензій та тривалих протистоянь у шлюбі.

одолій хоче творити, керувати та розвиватися. Він всіляко уникати тієї осілості і стабільності, яких прагне його партнер. Діві, у свою чергу, важко зрозуміти, як можна так безвідповідально ставитися до своїх подружніх обов’язків та шлюбу загалом. У результаті низька сумісність Водолія і Діви в сімейному житті призведе до розлучення, якщо обидва не спробують щось змінити.

Гороскоп сумісності зодіаку Водолій зі знаком зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

error: Контент захищений авторським правом!