Сумісність Водолій і Стрілець в коханні, сім’ї, сексі, в роботі, яка дружба

Гороскоп сумісності Водолія і Стрільця досить позитивно розглядає їх відносини. Яка ж сумісність у знаку зогдіаку Водолій і Стрілець в коханні, сім’ї, сексі, в роботі? Чи можуть дружити ці два знаки зодіаку між собою? Про це розповідає гороскоп сумісності цих знаків зодіаку

Знаки зодіаку Водолій і Стрілець: що між ними спільного, а що відрізняє один від одного?Знаки зодіаку Водолій і Стрілець: що між ними спільного, а що відрізняє один від одного?

Водолій і Стрілець мають усі шанси побудувати добрі стосунки в будь-якому зі своїх образів. Стихії повітря і вогню, відповідно Водолій і Стрілець, позитивно впливають одна на оду в природному середовищі. Кисень допомагає полум’ю горіти яскравіше, тим самим набираючи сили. Вогонь, у своєю чергою, розігріває холодні потоки повітря, роблячи їх активнішими. Так само їх представники взаємно сприяють особистісному зростанню. Обидва знаки зодіаку – самостійні, сильні особистості, сенс життя для яких – самовдосконалення та самореалізація.

Водолій і Стрілець – новатори, які йдуть за своєю мрією за покликом серця і мріють створити щось, що змінить увесь світ на краще.

Знаки зодіаку Водолій і Стрілець схожі своїм світоглядом і темпераментами, тому легко налаштовуються на одну хвилю і разом йдуть життєвим шляхом. Обидва цінують свою особисту свободу, а тому шанують чужу – в особистий простір партнера без запрошення не лізуть. Їхнє власне его веде їх у житті. Вони добрі, справедливі і великодушні, здатні допомогти іншому у скрутну хвилину, але у них завжди на першому місці власне «я2. Стрілець у цих відносинах вважається старшим товаришем, мудрішим і досвідченим наставником. Як правило, він досягає у житті більшого, ніж його непокірний партнер Водолій. Саме цей факт приваблює до нього Водолія, який хоче навчитися досягати своєї мети легшими способами.

Гороскоп сумісності Водолія і СтрільцяГороскоп сумісності Водолія і Стрільця

Планети управителі цих знаків також знаходять позитивний відгук. За знаком повітряної стихії уважно стежать одразу два небесні світила: холодний, суворий Сатурн та новаторський Уран. Вони наділяють Водолія цілеспрямованістю, живим, нестандартним мисленням та прагненням до новизни. Його партнер перебуває під впливом мудрого Юпітера: Стрілець переймає його філософське мислення та погляд на речі, потяг до знань та творчої діяльності. Він також дуже успішний, тому що Юпітер дарував йому заступництво самої Фортуни. Саме тому в житті Стрільцю завжди посміхається удача, на відміну від Водолія, доля якого наповнена складними подіями, завдяки підступам Сатурна. Отже,

обидва мріють про відкриття, подвиги та пригоди, тому сумісність Водолія і Стрільця вважається високою та гармонійною.

Водолій належить до фіксованих знаків гороскопу, що характеризує його активну діяльність та вміння доводити справи до логічного завершення. Ця якість стане в нагоді його партнеру – не настільки відповідальному і більш легковажному. Вплив мутабельного знаку робить природу Стрільця дуже мінливою. Але він найкраще пристосовується до зовнішніх змін і легко пристосовується до людей, вміє йти на поступки та знаходити компроміс. Водолій, навпаки, надто впертий: якщо він щось вирішив, то вплинути на його думку практично неможливо. Але в парі з вогняним знаком, підопічний Сатурна не буде так яскраво виявляти свою впертість, адже їхні погляди спрямовані в один бік, конкуренції немає, а гороскоп сумісності Водолія і Стрільця обіцяє їм чудові, поважні стосунки.

Сумісність знаку зодіаку Водолій і Стрілець в роботіСумісність знаку зодіаку Водолій і Стрілець в роботі

Там, де потрібні неабиякі розумові здібності, ділова сумісність Водолія і Стрільця в роботі буде дуже високою. Вони створять унікальну ідею, але для її реалізації їм потрібен третій і ось чому.

  • По-перше, ці знаки зодіаку не можуть похвалитися стовідсотковою працелюбністю та високими організаторськими здібностями.
  • По-друге, їхні ідеї надто фантастичні та захмарні, і погляд зі сторони допоможе їм зробити свій проект більш зрозумілим для людей.
  • По-третє, партнери все роблять дуже швидко, але тільки з тієї причини, що їм ліньки витрачати занадто багато часу на ретельне опрацювання деталей.

Вони люблять мріяти та думати, потрапляючи у світ своїх мрій. Третя людина потрібна для того, щоб спустити їх з неба на землю.

Як можуть дружити знак зодіаку Водолія і Стрільця з урахуванням їх характеру?Як можуть дружити знак зодіаку Водолія і Стрільця з урахуванням їх характеру?

Гороскопу сумісності дуже позитивно визначає дружні стосунки цих знаків зодіаку.

Сумісність Водолія і Стрільця в дружбі практично ідеальна.

Представникам цих знаків зодіаку добре і разом, і поодинці одночасно, що повністю влаштовує їх обох. Між ними немає духу суперництва, вони взаємно чесні та віддані один одному. Ці знаки зодіаку – Водолій і Стрілець, настільки схожі своїм внутрішнім світом та зовнішніми проявами, що практично не можуть розлучитися і анітрохи не набриднути один одному. Така дружба може тривати все їхнє життя.

Сумісність Водолій і Стрілець в коханніСумісність Водолій і Стрілець в коханні

Не менш позитивне налаштування, як і в дружбі, стосовно кохання Водолія і Стрільця, має гороскоп сумісності цих знаків зодіаку.

Гороскоп сумісності вважає, що сумісність Водолія і Стрільця в коханні практично ідеальна і викликає заздрість.

Пристрасні закохані тягнуться один до одного з перших хвилин спілкування, відчуваючи взаємний інтерес. Вони цінують у партнері інтелектуальні здібності та різнобічність інтересів. Закохані переповнені ідеями, якими із задоволенням діляться з обранцем, ще більше підігріваючи його інтерес. Водолій і Стрілець — життєрадісні життєлюби, оптимісти та добродушні люди, які вірять у світле, добре, чисте. Закохані романтичні, тому їм властиві нічні прогулянки та цікаві розмови про все на світі до самого ранку.

Фізичний потяг Водолія і Стрільця дуже сильний, обидва імпульсивні, тому вони швидко опиняться в спальні одного з них. Партнери теж дуже скоро починають жити разом, бо зустріли споріднену душу і більше не хочуть надовго розлучатися.

Сумісність Водолія і Стрільця у відносинах висока, завдяки їх схожості, а там, де є відмінності, вони успішно доповнюють один одного.

У їхньому житті немає місця ревнощів, тому обоє спілкуються з великою кількістю людей. Їхнє життя насичене подіями та емоціями: разом вони беруть участь у різних заходах, займаються активними видами спорту, часто пов’язаними з високим ризиком та адреналіном, подорожують та мотивують один одного на нові дії та звершення.

Сексуальна сумісність Водолія і СтрільцяСексуальна сумісність Водолія і Стрільця

Сумісність Водолія та Стрільця в інтимному житті також не викликає нарікань. Секс для обох є значною частиною життя, тому вони займаються сексом часто і довго. Для Водолія інтимна сфера – ще один соціальний майданчик, де він розвиває свою винахідливість та неординарність, винаходячи нове та проводячи різні експерименти.

Допитливий Стрілець теж прагне різноманітності під прикриттям. Для нього важлива постійна зміна почуттів, емоцій та відчуттів. Одноманітність у сексі призведе до того, що він просто втратить інтерес до своєї другої половинки. Але цього не станеться у парі з Водолієм. Два творчі коханці ніколи не втомляться один від одного, по черзі приносячи щось нове в інтимне життя, тим самим дивуючи партнера і підтримуючи його інтерес.

Знаки зодіаку Водолій і Стрілець: сімейна сумісністьЗнаки зодіаку Водолій і Стрілець: сімейна сумісність

Сумісність Водолія і Стрільця в шлюбі позитивна. Спільне сімейне житті цих знаків зодіаку засноване на творчому розвитку подружжя, взаємній підтримці, взаємній повазі та мотивації один одного. Для них важлива духовна сторона їхнього шлюбу. Водолій і Стрілець не захочуть робити дорогий ремонт, щоб когось здивувати. Закохані найчастіше витрачають ці гроші на подорожі чи розваги. Але вони не вміють збирати і відкладають гроші на чорний день, часто спускаючи все до останньої копійки на якусь дурницю. Водолій і Стрілець товариські, тому в їхній домівці не змовкають голоси гостей. Вони проводять більшу частину часу разом, але не забувають і про особисті справи.

Такі активні знаки зодіаку рідко сидять удома, постійно крутячись у центрі світських подій, відвідуючи всілякі виставки, театри, принагідно освоюючи нову професію. Їхні професії здебільшого пов’язані з творчим самовираженням, ніхто не буде сидіти без діла.

Як правило, шлюб Водолія і Стрільця триватиме довго, тому що великих приводів для конфліктів у них практично немає.

Тільки нудьга може зруйнувати їхню ідилію. Тому їм не рекомендується організовувати сімейний бізнес, щоб кожен мав свою нішу та реалізовувався окремо. Таким чином, сумісність Водолія і Стрільця у сімейному житті гармонійна, і навряд чи їх щось може розлучити.

Гороскоп сумісності зодіаку Водолій зі знаком зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Козеріг

Водолій

Риби

- Advertisment -

Ви не можете копіювати текст