ГоловнаАстрологіяСумісність Козерога і Терезів у коханні і в сім’ї, в дружніх стосунках

Сумісність Козерога і Терезів у коханні і в сім’ї, в дружніх стосунках

Досить неоднозначна сумісність Козерога і Терезів і різних сферах життя – в коханні і в сім’ї, в дружніх стосунках і в діловій сфері. На це є певні причини і, на думку астрологів, знаки зодіаку Козеріг і Терези – це знаки антагоністи.

Знаки зодіаку Козеріг і Терези – що спільного, а що робіть їх несумісними один з одним?Знаки зодіаку Козеріг і Терези – що спільного, а що несумісне в них?

Козеріг і Терези – пара, що рідко зустрічається в реальності, тому що їх відносини рідко проходять постійну перевірку на міцність. Ці знаки зодіаку аж надто різні і досить суперечливі.

  • Знак зодіаку Козеріг – представник земної стихії, відрізняється сильним характером, емоційною стійкістю та рішучістю.
  • Терези належать до стихії повітря, що впливає на його сутність: вони добрі, творчі, але надто поверхневі.

Обидва представники гороскопу відносяться до кардинальних знаків, що проявляється у їхній активній діяльності. Козеріг все ретельно зважує і не боїться важкої роботи, спокійно та виважено приймаючи кожне рішення. Терези прагнуть туди, де їм буде легше і, зробивши вибір, можуть дуже довго метатися в сумнівах. Представник землі довіряє на всі 100% тільки собі і іноді надмірно самовпевнений.

Обидва знаки зодіаку – і Козеріг, і Терези, розумні, але перший покладається на логіку та раціональність, а другий більше прислухається до почуттів.

Козеріг стриманий у своїх проявах, замкнутий і незалежний, він не боїться самотності. Навпаки, на самоті він діє продуктивніше, створюючи успішні проекти. Він гордий, самодостатній, не озирається на чужу думку і вміє постояти за себе. У цьому питанні Терези – його повна протилежність: вони товариські і намагаються оточити себе великою кількістю людей. Вони не виносять критики та конфліктів, домагаються бажаного за допомогою доброти та лестощів, а якщо не виходить, просто тікають з поля бою. Козеріг боротиметься за свої інтереси до останнього, а Терези поступляться і вирушать на пошуки нової ідеї.

Гороскоп сумісності Козерога і ТерезівГороскоп сумісності Козерога і Терезів

Сумісність Козерога і Терезів далека від ідеалу, адже ними керують планети, які не мають між собою нічого спільного. Знаком землі управляє Сатурн, який відповідає за карму і відрізняється особливою жорстокістю. Має холодну, чоловічу енергетику, яка допомагає Козерогу справлятися з великими труднощами в житті, посланими йому зоряним покровителем. Терези випромінюють м’яку жіночу енергію, яку їм дарує Венера, чуттєва богиня кохання та творення.

Насправді ці знаки зодіаку — це дві крайності, яким доведеться попрацювати, щоби побудувати комфортні, стабільні стосунки.

І Козеріг, і Терези хочуть домінувати, але домагаються одного й того ж різними шляхами: перші — через придушення конкурентів, другі — в обхід — за допомогою маніпулювання почуттями та емоціями.

Гороскоп сумісності Козерога і Терезів не обіцяє їм безхмарне небо: антагоністичним знакам доведеться постаратися, щоб залишатися разом досить довго. І, якщо їм це вдасться, то в обох з’явиться можливість духовного та інтелектуального зростання в цьому партнерстві. Козероги можуть стати м’якшими, оптимістичнішими і відкритішими, навчаться розслаблятися і отримувати задоволення. Терезам, у свою чергу, не зашкодять такі якості, як: дисциплінованість, відповідальність та спокій. Для успішної взаємодії їм необхідно прийняти несхожість іншого і бути терпимими для його особистісних особливостей.

Козеріг і Терези: сумісність в діловій сферіКозеріг і Терези: сумісність в діловій сфері

Найуспішніша сумісність Козерога і Терезів складається на роботі. У цій сфері вони сходяться найкраще: повітряний знак — постачальник цікавих ідей та їх рішень, а практичний Козеріг ефективно планує їх реалізацію з огляду на всі деталі майбутнього проекту. Терези захоплюються рішучим партнером і готові підкорятися йому в усьому заради загального блага. Щоправда, часом представник земної стихії різкий у своїх висловлюваннях, що зачіпає добродушного колегу.

Чи можуть дружити знаки зодіаку Козеріг і Терези?Чи можуть дружити знаки зодіаку Козеріг і Терези?

Сумісність Козерога і Терезів в дружбі залишає бажати кращого: аж надто вони різні. Перший — затятий роботяга і навіть у вільний час воліє зайнятися чимось корисним. Він не дуже товариський, тому друзів у нього небагато і він бачиться з ними лише у особливих випадках. Терези ж хочуть постійної веселощів і шукають спілкування з цікавими людьми. Відносини цих знаків можливі скоріш у дружньому ключі з урахуванням взаємної вигоди.

Сумісність Козерога і Терезів у коханніСумісність Козерога і Терезів у коханні

На думку астрологів, сумісність Козерога і Терезів у коханні могла б бути високою, якби вони не боролися за лідерство і не намагалися переробити один одного під свої сподівання. Спочатку стосунки постають у рожевому світлі: сила і твердість Козерога приваблює м’яких Терезів, адже вони хочуть бачити поряд з собою саме таку людину – того, хто візьме на себе відповідальність за двох і допоможе вирішити найскладніші завдання. Терези ніжні і романтичні, часто поступаються своєму партнеру, щоб принести йому задоволення і сподобатися. Козеріг, у свою чергу, стриманий і навіть холодний. Він висловлює свою симпатію гарними вчинками та дорогими подарунками. Йому подобається добра, відкрита і поступлива друга половинка.

Сумісність Козерога і Терезів в романтичних стосунках почне зникати і тільки від них залежить, чи зможуть вони домовитись і піти на поступки один одному.

Проте така ситуація не триватиме довго. Нерішучість повітряної стихії незабаром буде перекваліфікована партнером у м’якість та лінь. Козеріг почне «качати права», контролювати та обмежувати кохану людину, тим більше що останній своєю товариськістю дає багато приводів для ревнощів. Волелюбні Терези поставляться до такої поведінки вкрай негативно: фамільярного вторгнення в особистий простір вони не потерплять.

Козеріг і Терези: сексуальна сумісністьКозеріг і Терези: сексуальна сумісність

Сумісність Козерога і Терезів у ліжку складно назвати вдалою, але не все так погано. Знаки зодіаку різко відрізняються темпераментами, тому погляди на інтимне життя в них різні. Козеріг емоційно холодний, в сексі його приваблює лише оголена фізіологія, чуттєва складова не береться до уваги. Терези ж дуже романтичні: їм потрібна душевна близькість та теплота. Вони зроблять все можливе, щоб порадувати кохану людину, принести їй максимальне задоволення. Терези – творча натура, що обожнює еротичні експерименти. Поки представник повітряної стихії цікавить Козерога, він всіляко підтримує пристрасті у ліжку. Але, якщо він втомиться від відсутності взаємності, то сексуальні стосунки швидко зійдуть нанівець. Адже він просто не може дочекатися спроб якось урізноманітнити їхнє спільне життя з боку Козерога.

Сумісність Козерога і Терезів в сімейних стосункахСумісність Козерога і Терезів в сімейних стосунках

Сумісність Козерога і Терезів у шлюбі вкрай низька і, на жаль, такі спілки рідко існують все життя. Тільки вигода та розрахунок можуть врятувати їх стосунки. Наприклад, якщо Терези виявляють меркантильне ставлення до чоловіка, який, як правило, добре заробляє. Або Козеріг використовуватиме партнера як джерело цінних ідей, що приносять дохід. У такому партнерстві вони можуть бути досить довго. Але про справжні, глибокі почуття тут явно не йдеться. Представник Сатурна дуже гордий і впертий, він ніколи повністю не прийме волелюбного обранця, який, на його думку, наділений купою недоліків, таких як: безвідповідальність, необов’язковість, невиконання та інфантилізм.

Сумісність Козерога і Терезів у сімейному житті може бути більш-менш сприятливою лише спочатку після весілля, поки закохані ще перебувають під взаємним враженням.

Але тоді рівень взаєморозуміння стрімко знижуватиметься, а їхні справжні риси характеру почнуть виявлятися все яскравішими і яскравішими, що призведе до взаємних претензій та образ. Більш того, Терези набагато довше зазнають незручностей і чесно намагаються підлаштуватися під іншого, але в цьому випадку вони не зможуть протистояти жорсткому і наполегливому Козерогу.

Сумісність Козерога зі знаком зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст