ГоловнаАстрологіяСумісність Козеріг і Лев: кохання, робота, сім’я і дружба

Сумісність Козеріг і Лев: кохання, робота, сім’я і дружба

Астрологи розповіли, яка сумісність знаку зодіаку Козеріг і Лев – чи сприятливе в них кохання, робота, яка може бути сім’я і чи можлива дружба. Це важливо знати, адже знаки Козерога і Лева дуже різні і тому їм складно знайти точки дотику і закономірно виникає питання – чи можлива співпраці цих антагоністів? Сумісність таких людей розглядається з астрологічної точки зору і ґрунтується на особливостях ей знаків зодіаку.

Знаки зодіаку Козеріг і ЛевЗнаки зодіаку Козеріг і Лев

Козеріг та Лев — антагоністичні знаки, що належать до стихій, які в астрології вважаються недружніми. Козеріг належить до стихії землі, Лев – вогню.

І Козеріг, і Лев – це два сильні і вольові лідери, які прагнуть стати головними в оточенні, в якому вони спілкуються. Тому, якщо вони зустрічаються в одному місці, то або переймаються взаємним інтересом та повагою, або відштовхуються, відчуваючи взаємну зневагу. Козеріг, як і його рідна стихія, емоційно врівноважений і стабільний: він намагається планувати своє життя наперед, тому живе за чітким планом. Вогняний знак зодіаку Лев обожнює свободу і не терпить жодних обмежень, він добрий і великодушний, але дуже пихатий.

Земним знаком опікується Сатурн, який відповідає за карму і постійно піддає своїх підопічних різним випробуванням. Тому Козероги тверді у своїх рішеннях, наполегливі у вчинках, покладаються на логіку і раціоналізм, а також їм притаманна холоднокровність.

Левом опікується наша зірка – Сонце, що робить його найяскравішим і харизматичним представником всього гороскопу. Він випромінює неймовірне тепло, що приваблює до нього багато людей. Вогняний знак зодіаку сильний, сміливий та привабливий.

Знаки зодіаку і Козеріг, і Лев прагнуть гарного матеріального становища та високого статусу, наполегливо будують кар’єру, оточують себе гарними речами та гідним оточенням. Кожен з них вибирає собі відповідного партнера, а з негідними людьми воліє не спілкуватися.

Гороскоп сумісності знаків зодіаку Козерога і ЛеваГороскоп сумісності знаків зодіаку Козерога і Лева

Хороша сумісність Козерога і Лева може ґрунтуватися на любові до матеріальних благ та прагненні до реалізації спільних планів. Їм є чому повчитися один в одного: перший продемонструє переваги працьовитості та дисципліни, другий покаже, як можна радіти життю та веселитися у вищому суспільстві.

Якщо Козеріг і Лев побачать усі переваги свого партнерства і щиро намагатимуться зрозуміти індивідуальність товариша, то їх союз обіцяє стати міцним та могутнім.

Козеріг належить до кардинальних знаків зодіаку, а Лев – фіксований: гороскоп пророкує їхній парі бурхливу активність буквально на всіх фронтах. Але перший зосереджується на чомусь одному, доводить ідею до логічного завершення, дозволяє собі добре відпочити і знову ставить собі за мету. А другий – може хапатися за кілька справ одночасно, але через брак часу не встигає виконати все задумане. При цьому Лев живе спонтанніше й іноді робить безрозсудні вчинки, а Козеріг ніколи не відступає від свого чіткого плану дій.

Гороскоп сумісності Козерога і Лева неоднозначний: або вони цінуватимуть одне одного і, поєднуючи свої найкращі якості, створять вдалий тандем. Або між ними виникне суперництво, яке може перетворити їх на конкурентів або навіть ворогів.

Козеріг і Лев: ділова сумісність знаків зодіакуКозеріг і Лев: ділова сумісність знаків зодіаку

Сумісність Козерога та Лева у роботі теж двояка. За умови, що обидва забудуть про амбіції та об’єднаються заради однієї мети, їхня спільна діяльність стане дуже ефективною. Лев працює за принципом «вигідно-невигідно», а це означає, що він готовий навіть змінити сферу діяльності, якщо розуміє марність того, чим займається зараз. А Козеріг наполегливо працює на одному місці, впевнений, що рано чи пізно в нього все вийде.

У бізнесі і Козеріг, і Лев хочуть бути головними, можуть тиснути один на одного, наполягаючи на своєму. Насправді всі хочуть стати одноосібними начальниками, а двоє начальників ніколи не сядуть в одне крісло.

Чи можлива дружба Козерогів і ЛевівЧи можлива дружба Козерога і Лева

Хороша сумісність між Козерогом з Левом у дружбі цілком можлива. Але дружити вони зможуть лише через певний проміжок часу. Перший спочатку цінує та поважає такого яскравого друга та його цікаві ідеї. А ось другий може довго використовувати земний знак для досягнення своїх інтересів, а перейнятися до нього справжніми дружніми почуттями набагато пізніше.

Любовна Сумісність Козерігів і ЛевівСумісність Козеріг і Лев: кохання і особисті відносини

Сумісність Козерога і Лева в коханні досить висока, принаймні, спочатку. Як правило, ці знаки зодіаку мають привабливу і доглянуту зовнішність, виглядають впевненими в собі, випромінюють багатство і доглянутість. Вони вважатимуть одне одного гідними обранцями і тоді розпочнеться захоплюючий процес взаємного пізнання. Козеріг частіше мовчить, говорить коротко й по справі, що підходить гордому Леву, який може бути дуже красномовним. Цар звірів демонструє весь блиск своєї гриви та хвоста, і недовірливий, засліплений почуттями партнер, звичайно, йому вірить.

Їх побачення будуть красивими та дорогими, подарунки ексклюзивними та розкішними. Завоювати другу половинку захоче кожен, а широкі жести Козерога йдуть від душі і спрямовані на задоволення партнера. А Лев робить все це, щоб потішити своє роздуте его,

Далі рівень сумісності Козерога з Левом у відносинах стрімко згасатиме. Емоції вляжуться, гормони прийдуть у норму і закохані розглядатимуть один одного вже без рожевих окулярів.

Серйозний Козеріг виявить, що полум’яні промови обранця не завжди відповідають дійсності, а його слова розходяться зі справами. Це може сильно розчарувати земний знак, тому що для нього вкрай важливі відповідальність та працелюбність коханої людини – інакше на чому будувати довірчі стосунки?

Лев, у свою чергу, ревнуватиме Козерога через його скритність і емоційну холодність. Обидва претендуватимуть на лідерство у своїй парі, завзято обстоюючи свою думку. У цей момент їм доведеться шукати компроміси та йти на поступки, інакше їхній союз приречений.

Сексуальне життя разом Козерога і ЛеваЗнаки зодіаку Козеріг і Лев у сексі

Сумісність Козерога і Лева в ліжку складна, але можлива. Вогняний знак любить секс і є палким, активним, але вимогливим коханцем. Але Козеріг не ставить в основу інтимну частину життя і відноситься до неї лише як до одного із способів отримання фізичного задоволення. Його рухи механічні та спрямовані на природну фізіологічну розрядку. При цьому особливих почуттів у підопічного Сатурна не має. Лев намагається самоствердитися скрізь, в спальні, зокрема. Тому йому важливо, щоб вся дія оберталася навколо його персони.

Козеріг буде здаватися партнерові надто мовчазним та консервативним. Він не приймає жодних відступів від класики сексуального життя. Козеріг навіть може подумати, що це збочення – займатися сексом при ввімкнутому світлі. Про справжні еротичні ігри та експерименти і говорити не доводиться: почувши таку пропозицію, земний знак здивується і, швидше за все, чи відкрито відмовиться чи проігнорує. Залишається надія, що згодом він зможе розслабитися та стати відкритішим за дверима спальні.

Козеріг: сумісність зі знаком зодіаку Лев - сім’я і родинаКозеріг: сумісність зі знаком зодіаку Лев – сім’я і родина

Сімейна сумісність Козерога і Лева, на думку астрологів, дуже низька. Офіційно зареєстровані відносини мають мало шансів перетворитися на міцний та стабільний союз, який може тривати довгий час.

Причина невтішного вироку – різний характер подружжя.

Лев любить суспільство, сяйво софітів та захоплені оплески. У повсякденному житті він робить мало, адже така робота не для королівської особи: він вважає себе приреченим на кохання та розкіш.

Козеріг, навпаки, сприймає свою домівку і сім’ю як вищі цінності і ревно намагатиметься поліпшити побут і поліпшити затишок.

Обидва знаки зодіаку –  кар’єристи і, як правило, вміють добре заробляти, але використовують гроші кожен по-своєму. Козеріг все тягне в додому, він старанний і почувається набагато спокійніше, коли його рахунок у банку досить солідний. Лев же готовий витратити останнє на себе кохану людину, не відчуваючи при цьому жодних докорів совісті.

Сумісність Козерога і Лева в сімейному житті розчаровує, адже навіть вільний час вони вважають за краще проводити по-різному:

  • підопічний Сонця помчить у гості або на дискотеку,
  • його друга половинка займеться чимось корисним або просто почитає книгу.

Таким чином, щоб стосунки приносили комфорт та задоволення, подружжю доведеться дуже постаратися: відкинути свої амбіції та пожертвувати чимось цінним.

Сумісність Козерога зі знаком зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст