ГоловнаАстрологіяКозеріг і Телець: сумісність в коханні, роботі, сім’ї і як дружать ці...

Козеріг і Телець: сумісність в коханні, роботі, сім’ї і як дружать ці знаки зодіаку

На думку астрологів сумісність знаку зодіаку Козеріг і Телець досить непогана і має свої особливості в коханні, роботі і сім’ї. Також фахівці розповіли, як дружать знаки зодіаку з урахуванням характеру Козерога і Тельця.

Козеріг і Телець, що впливає на сумісність цих знаків зодіаку?Козеріг і Телець, що впливає на сумісність цих знаків зодіаку?

Козеріг та Телець – гармонійна пара парних знаків, де перший грає роль старшого товариша. Другий знак зодіаку має м’якіший характер, тому часто користується підтримкою старшого партнера і платить натомість відданістю, надійністю і турботою.

Козеріг і Телець мають багато спільного, завдяки чому в цих представників гороскопу вибудовуються гарні взаємодії у різних типах відносин.

Ці знаки зодіаку належать до однієї і тієї ж стихії – землі, яка наділяє їх такими якостями, як: стійкість, врівноваженість, прагнення матеріальних благ і наполеглива праця. Вони реалісти, які твердо стоять на ногах і вважають за краще мислити раціонально. Розважливість, акуратність у діях та далекоглядність дозволяють їм робити менше помилок.

Що спільного в Козерогів і Тельців і в чому відмінність?Що спільного в Козерога і Тельця і в чому відмінність?

І Козеріг, і Стрілець люблять послідовність, причому у стосунках з людьми у тому числі. Саме тому вони ретельно обирають своє оточення, допускаючи у своє близьке коло лише перевірених часом людей. Такі переваги взаємно приваблюють їх і викликають повагу один до одного: кожному хочеться мати надійного та вірного супутника, друга та коханця.

Обидва люблять комфортне гарне життя: дорогий одяг, смачну їжу та якісний відпочинок.

Для цього їм доводиться багато працювати, заробляючи своє багатство власною працею. Знаки Землі консервативні, і Козеріг від цього відрізняється більшою мірою.

Характерні відмінності Козерога і Тельця: вони живуть за розкладом, але Телець, домігшись чогось, все ж таки дозволяє собі заслужену лінь, а партнер відразу ставить чергову мету і починає працювати над нею.

Гороскоп сумісності Козерога і ТельцяГороскоп сумісності Козерога і Тельця

Планета покровитель Тельця – Венера, планета кохання, краси, творення і грошей. Тому у її підопічного відносно м’який, творчий характер, він любить подобатися оточуючим. Хоча, якщо Телець чогось дуже хоче, може стати впертим і злим.

Знак зодіаку Козеріг перебуває під покровительством планети Сатурн. Прототипом Сатурна є міфічний бог, відомий своєю жорстокістю та холоднокровністю. Вважається, що він відповідає за карму. Тобто народжені під його знаком, все життя зайняті відпрацюванням кармічних боргів, і їхнє життя наповнене різними труднощами та нещастями. Завдяки цьому Козероги мають витримку, емоційну стійкість і сильний характер.

Сумісність Козерога і Тельця вважається високою, оскільки вони можуть успішно доповнювати один одного.

Козеріг має тверду чоловічу енергію, Телець – ніжну, жіночну. Вони підходять один одному як Інь та Ян, жорсткість першого пом’якшується добротою другого.

Вони лояльні, надійні, тому між ними існує велика довіра та взаємовиручка.

Гороскоп сумісності Козерога і Тельця обіцяє їм прекрасні відносини, засновані на спільних інтересах та подібному світогляді. Перший знак пари відноситься до кардинального хреста гороскопа, другий несе у собі закріплені якості. Це означає, що Козеріг завжди в русі – рухається від однієї мети до іншої, але не факт, що досягає всього задуманого. Але його партнер – Телець, зациклюється на певному бажанні та не заспокоюється, доки не виконає задумане.

Козеріг і Телець: сумісність в діловій сферіКозеріг і Телець: сумісність в діловій сфері

Сумісність Козерога і Тельця на роботі знаходиться на високому рівні. Двоє працьовитих колег зі схожими бажаннями та прагненнями обов’язково досягнуть успіху. Вони обережні у своїх рішеннях та діях, взаємодіють чітко та злагоджено. А коли робота йде як треба, ймовірність конфліктів практично відсутня.

Як дружать знаки зодіаку Козеріг і Телець?Як дружать знаки зодіаку Козеріг і Телець?

Сумісність Козерога і Тельця в дружбі складається не дуже успішно. Ймовірно, це будуть дружні стосунки, що базуються на взаємній вигоді. Це пов’язано з тим, що їхнім стосункам не вистачає новизни та яскравих вражень: разом їм буде нудно. Але в цьому є великий плюс – відсутність конфліктів. Секс-знаки з більшою ймовірністю стануть коханцями, аніж друзями.

Сумісність Козерога і Тельця в коханніСумісність Козерога і Тельця в коханні

Астрологи вважають, що сумісність Козерога і Тельця в коханні – одна з найкращих у гороскопі. Вже при першій зустрічі їх одразу вабить одне до одного. Вони інтуїтивно відчувають, що у них багато спільного. Порозуміння закоханих народжується з перших хвилин спілкування.

Знаки зодіаку вважають, що знають один одного багато років. Роблячи взаємний вибір, Козеріг і Телець керуються аргументами розуму, покладаючись переважно на логіку. Між ними теж є пристрасть, однак саме раціональне мислення дозволяє їм правильно оцінити позитивні якості один одного та зробити висновок про можливість успішного партнерства.

Надійність і серйозність намірів, відповідність слів і дії та цілеспрямованість – ці якості притаманні і Козерогу, і Тільцю. І це вони цінують в обранці.

Сумісність Козерога і Тельця у відносинах висока ще й тому, що вони віддають перевагу стабільному, тривалому союзу, який має всі шанси перерости в щось більше, ніж просто гарний роман. Жоден із них не приймає короткі та часті інтриги без зобов’язань.

Проблеми можуть виникнути, якщо владний Козеріг вирішить повністю підкорити собі другу половинку, а Телець почне чинити опір. Хоча в їхньому випадку це навряд чи станеться: навіщо тиснути на того, хто уже лояльний до вас?

Козеріг і Телець: сексуальна сумісністьКозеріг і Телець: сексуальна сумісність

Сумісність Козерога та Тельця в інтимному житті також висока. В них схожий темперамент, тому вони чудово розуміють одне одного в ліжку. Пристрасть і романтика з часом підуть, але на якості їхнього сексу це ніяк не позначиться. Обидва більше зосереджені на тілесних відчуттях та шукають більше фізичного задоволення, ніж чуттєвого. У зв’язку з цим закоханим не потрібно стимулювати сексуальний потяг у вигляді еротичних ігор та експериментів.

Сам по собі секс не грає для Козерога і Тельця життєво важливу ​​роль: партнери дивляться на нього лише як на спосіб отримати задоволення, якого можна досягти іншими способами. У зв’язку з цим у їхній спальні все досить тихо, традиційно і не надто часто. Є шанс, що з часом їм стане нудно, і тоді закохані знайдуть собі цікавіші заняття.

Сімейна сумісність Козерога і ТельцяСімейна сумісність Козерога і Тельця

Сумісність Козерога і Тельця в шлюбі дуже сприятлива і заснована не лише на взаємних почуттях, а й на цінностях, прагненнях та інтересах. Ці знаки зодіаку реалісти і розуміють, що пристрасть – це явище, яке приходить і потім зникає, але тоді їм доведеться про щось поговорити та жити разом.

І Козеріг, і Телець шанують сімейні цінності та традиції, часто будучи засновниками великого сімейного клану.

Подружжя бачать одне в одному соратників і однодумців, які виявляють взаємну повагу і готові йти за іншим навіть у пекло, навіть у рай. Партнери працюють разом на спільне благо, намагаючись покращити своє життя та забезпечити сім’ї найкращі та комфортні умови.

Як правило, їхня домівка – це повна чаша: тепло, світло, затишно.

Сумісність Козерога і Тельця в сімейному житті висока за рахунок схожості їх характерів. У подружжя не так багато друзів: кілька спільних товаришів, із якими вони бачаться недуже часто. Пара не афішує свої стосунки, не з’ясовує стосунки на публіці і ревно охороняє межі свого тандему.

Пара Козеріг і Телець вважають за краще відпочивати разом: неважливо, чи дивляться вони на дивані комедію, чи збираються на світський захід. Для них головне – разом. У сім’ї Козерога і Тельця завжди є відкладені гроші, тому що обидва схильні накопичувати про всяк випадок.

Поява потомства в сім’ї Козерога і Тельця – серйозна, довгоочікувана подія, яка трапляється не випадково, а наперед запланована обома батьками. Їхнє життя розплановане на довгий час уперед, тому вони спокійні та впевнені у завтрашньому дні.

Козеріг: сумісність зі знаком зодіаку

Овен

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст