Сумісність Козеріг і Водолій в коханні, роботі, в сімейному житті і в дружбі

Знаки зодіаку Водолій і Козеріг мають спільний місяць народження – січень. Про те яка сумісність в знаку Козеріг і Водолій в коханні, роботі, в сімейному житті і в дружбі, розповіли астрологи. І хоча ці знаки зодіаку народилися в один місяць, в них є чимало розбіжностей, а яких і чому, можна дізнатися з огляду

Знаки зодіаку Козеріг і ВодолійЗнаки зодіаку Козеріг і Водолій

Хоча багато представників знаку зодіаку Козеріг і Водолій народилися в одному місяці – січні, вони два дуже різні персонажі, і більш ніж сумнівно, що це може призвести до міцного партнерства.

Ці двоє живуть у постійній небезпеці розійтися все далі і далі, а також дати охолонути взаємним почуттям. Якщо між ними немає великої терпимості, немає хорошого підґрунтя для довгострокового партнерства.

Козеріг – кардинальний знак, Водолій – фіксований знак. Це означає, що обоє дуже активні у своєму житті, вони досить вперті й самовпевнені на шляху до своєї мети. Основна труднощі у тому партнерстві у тому, що земний знак Козерога вважає партнера Водолія занадто безвідповідальним і мінливим. Водолій, в свою чергу, може вважати Козерога скупою, занудною і навіть черствою людиною. Різниця натур та характерів призводить до взаємного нерозуміння та претензій. Якщо ці знаки зодіаку не зацікавлені в співпраці, то навряд чи на них чекає безхмарне майбутнє — це стосується будь-якої сфери.

Гороскоп сумісності Козерога і ВодоліяГороскоп сумісності Козерога і Водолія

Сумісність Козерога та Водолія низька, незважаючи на те, що у них є спільна планета-лідер – Сатурн, що наділяє своїх підопічних холодністю почуттів та підвищеною працездатністю. Але Водолій має і друге небесне тіло, що впливає на нього – це Уран. Він пом’якшує сувору енергію Сатурна та надає його знаку творчого вигляду та творчої складової.

Об’єднавшись, ці представники гороскопу утворюють цікаву команду, засновану на суворості та неординарності. Козеріг продемонструє всі принади дисципліни: як можна покращити свої результати завдяки суворому самоконтролю. А Водолій навчить його мріяти, відпочивати та радіти життю не лише через роботу.

Таким чином,

гороскоп сумісності Козерога і Водолія не дає однозначного прогнозу про успішність їхнього союзу.

Знак землі ретельно вибирає своє оточення: його близькі — порядні, вірні та гідні люди, які зазвичай мають високий статус. Чи зможе безшабашний, непередбачуваний Водолій потрапити до цього кола спілкування, залежить від того, який настрій буде у зірок у момент їхньої зустрічі. Представник повітряної стихії теж може поводитися по-різному: зацікавитися вигідною партією в особі впевненого в собі Козерога чи втекти, визнавши в ньому безкомпромісного контролера та зануду.

Відносини Козерогів і ВодоліївВідносини Козерога і Водолія

І Козеріг, і Водолій цілком здатні і можуть обговорювати речі один з одним у розумній та фактичної манері. Проте добре видно, що їм обом буде важко знайти спільний знаменник. Те, що важливе Козерогу, ні на секунду не цікавить Водолія і навпаки.

Однак Козеріг може допомогти Водолію бути більш приземленим. У свою чергу, Водолій може зробити своє і дати Козерогу більше відчуття свободи. Відносини між ними можуть бути хорошими тільки в тому випадку, якщо вони обоє дуже терпимі до характеристик один одного.

Сумісність Козерогів і Водоліїв в роботіСумісність Козеріг і Водолій в роботі

Сумісність Козерога і Водолія в діловій сфері, мабуть, найвища з усіх типів стосунків. Тут вони чудово поєднують свої різні якості. Водолій вирує великими ідеями і є наполегливим виконавчим співробітником. Козеріг рішучий, але завжди спочатку думає, перш ніж щось зробити. Знак землі помічає навіть дрібні деталі, здатні вплинути на перебіг справи. Він також відмінний стратег та організатор. Обидва знаходять більше впевненості у цьому партнерстві: Козеріг – завдяки оптимізму колеги, а знак повітря, який довіряє врівноваженому та спокійному товаришу.

знаки зодіаку Козерогів і Водоліїв сумісність в дружбіКозеріг і Водолій: сумісність в дружбі

Сумісність Козерога з Водолієм в дружбі також може бути дуже вигідною. Козеріг ні з ким особливо не товаришує. Всі його друзі так чи інакше йому вигідні. І в цьому випадку Водолій послужить йому гарним джерелом натхнення для нових ідей, які допоможуть Козерогу досягти особистісного та кар’єрного зростання. Представник повітря теж не залишиться без вигоди, адже такий сильний, розумний і розсудливий партнер, як Козеріг, багато чого навчить Водолія і направить на вірний шлях, підказавши найкраще рішення у складній ситуації.

Жінка-Козеріг у відносинах Козеріг-Водолій

Жінка-Козеріг має велику популярність у чоловіків саме через свій стриманий характер. Але це не так просто для них, і вони часто зазнають жорстких випробувань. Перш за все, вона повинна почуватися в безпеці, перш ніж ухвалить рішення. Але, якщо жінка-Козеріг визначилася з партнером, вона повністю підтримає його і завжди заохочуватиме його честолюбство.

Чоловік-Козеріг у відносинах Козеріг-Водолій

Незважаючи на всю внутрішню спроможність, чоловік-Козеріг має м’який стрижень. Чоловік-Козеріг завжди реаліст і твердо стоїть на землі обома ногами. Він завжди прагне дати своїй партнерці безпеку та стабільність. У коханні він часто авторитарний, яке серцева сторона, на жаль, часто відходить другого план і залишається непоміченою.

Жінка-Водолій у відносинах Козеріг-Водолій

Жінка-Водолій має дуже сучасний погляд на речі та демонструє багато нестандартної поведінки у моді. Зазвичай вона дуже життєрадісна жінка і здебільшого реагує дуже спокійно. Для жінки-Водолія важливо, щоб її партнер приймав її коло спілкування і теж цінував цих друзів. Вона не може бути обмежена у своїх вподобаннях друзів і абсолютно потребує свого простору.

Чоловік Водолій у відносинах Козерог-Водолій

Чоловік-Водолій є затребуваним типом у жіночому світі і надихає їх своєю дотепністю та своєю безтурботністю. Але чоловік-Водолій не так швидко вплутується у відносини, адже свобода для нього священна. Але, як тільки чоловік-Водолій визначився з другою половинкою, у нього все йде дуже швидко.

Яка сумісність Козерога і Водолія в коханніЯка сумісність Козерога і Водолія в коханні

Сумісність Козерога і Водолія в коханні вигідна, але з застереженням – на початку їхніх стосунків. Представник земної стихії веде себе настільки велично, гордо і потайливо, що викликає у партнера великий інтерес і потребу розгадки цієї таємниці. До речі, Водолії дуже люблять дізнаватися про внутрішній світ людей і тому дуже товариські. Знак зодіаку Водолій неодмінно буде зачарований силою, великодушністю і шляхетністю обранця. Знаку зодіаку Козеріг також сподобається добрий і веселий Водолій: з ним земний знак може відчувати себе менш напруженим та серйозним. Вони будуть задоволені один одним і не помітять недоліків, поки діє приворот кохання.

Але, як це буває, пристрасті вщухають і рожеві окуляри зникають. Партнери побачать справжні обличчя один одного, і між ними виникне багато взаємних претензій.

  • Козеріг ревнивий і хоче повного підпорядкування коханого, тому в надто активному спілкуванні намагатиметься контролювати та обмежувати його.
  • Водолій — натура волелюбна, спонтанна та творча. Якийсь час він, звичайно, буде тихенько сидіти поруч із Козерогом, але рано чи пізно буде відштовхувати контроль і відстоювати своє право на особисте життя та простір.

Таке протистояння призведе до погіршення сумісності Козерога з Водолієм у відносинах. Перший не зможе вічно тримати за руку невгамовного обранця, а другий втомиться слухати вічні нотації та критику.

Сексуальна сумісність Козеріг і ВодолійСексуальна сумісність Козеріг і Водолій

Сумісність Козерога і Водолія в інтимному житті вимагатиме від них взаємних зусиль, щоб обом було комфортно та приємно. В них різні темпераменти, що може накладати відбиток на інтимну сферу. Козеріг дуже консервативний, його влаштовує досить стримане сексуальне життя, без всіляких урізноманітнень. Його чуттєвість застигла, тому що інтимне життя не грає для нього надцінної ролі і сприймається ним лише як спосіб отримання фізичного насолоди.

Водолій любить секс і прагне різноманітності в ньому шляхом експериментів. Для нього в інтимній сфері не існує умовностей, він готовий на багато чого заради яскравих емоцій та відчуттів. На жаль, Козеріг може сприймати його дії як «ненормальні» та збочення.

Щоб дійти спільного знаменника, закоханим треба домовитися.

Якщо їхні стосунки продовжаться досить довго, то земний знак зможе розкритися та продемонструвати свою пристрасть. Станеться це за умови, що представник Водолія дуже кохає Козерога і погодиться чекати стільки, скільки потрібно.

знаки зодіаку Козеріг і Водолій Сумісність в сімейному життіСумісність Козеріг і Водолій в сімейному житті

Якщо ці двоє вирішили зареєструвати свої стосунки, то їх почуття справді сильні і пройшли величезне випробування. І все одно

сумісність Козерога і Водолія в шлюбі залишиться складною, тому що ще нікому не вдавалося повністю змінити свою природу.

Їм доведеться працювати над собою все спільне життя. Товариство та оптимізм Водоліїв дуже допоможуть їм обом налагодити стосунки та зробити їх комфортними.

Незважаючи на явні відмінності, їм буде цікаво разом, адже ці знаки зодіаку дивляться на світ під різними кутами, а отже, їм є чим поділитися один з одним.

Козеріг, схильний до меланхолії та депресії, стане більш відкритим та життєрадісним поруч із оптимістичним партнером. А легкий Водолій набуде більше впевненості, солідності і виросте з неслухняної дитини у дорослу відповідальну людину.

Таким чином, сумісність Козерога і Водолія у сімейному житті має всі шанси бути гарною за умови, що цього хочуть обидва знаки зодіаку.

Сумісність Козерога зі знаком зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Риби

Стежити за нами у Facebook

Гороскоп
2022

- Advertisment -