ГоловнаАстрологіяКозеріг і Рак: сумісність в різних сферах життя

Козеріг і Рак: сумісність в різних сферах життя

Знаки зодіаку Козеріг і Рак розташовані навпроти один одного по зодіакальному колу. Астрологи розповіли яка ж сумісність Козерога і Рака в різних сферах життя з урахуванням особливостей їх характеру та чи можуть дружити ці два знаки зодіаку між собою

знаки зодіаку Козеріг і РакЯке може бути спілкування між Козерогом і Раком?

Козеріг і Рак на зодіакальному колі займають протилежні позиції, тобто розташовані навпроти одного як північ і південь, схід і захід. Це означає, що ці два знаки зодіаку притягуються і відштовхуються одночасно, і результат цього протистояння залежить від їх особистих гороскопів. Тип їхніх відносин можна назвати «все або нічого»: вони або об’єднаються в гармонійний союз, або залишаться лютими ворогами. Але між ними точно не буде байдужості. Їхні елементи вважаються дружніми, що сприяє їх зближенню. Козеріг відноситься до землі, Рак відноситься до води. Землі потрібна постійна вологість, щоб вона була родючою і не перетворилася на грубий камінь. Водним потокам потрібні тверді береги та русло, щоб не втратити силу та натиск своєї течії.

Знаки зодіаку Козеріг і Рак уособлюють різні натури, характери і світогляди

  • Козеріг – це стійкість, холоднокровність, стійкість та розрахунок.
  • Рак наділений такими якостями, як мрійливість і м’якість, він емоційно неврівноважений, але спритний, вразливий, але завдяки цьому й хитрий.

Їх думка настільки різна, що навіть коли вони говорять про одне й те саме, вони зовсім не розуміють один одного, ніби говорять різними мовами. Саме цей факт їх відштовхуватиме один від одного і водночас – робить привабливими. У другому випадку ці знаки зодіаку багато чому можуть навчитися у партнера, зможуть поглянути на реальність під іншим кутом, стануть досвідченішими, сильнішими та мудрішими. Козеріг відчує тепло та турботу ніжного Рака.

Гороскоп сумісності Козерога і РакаГороскоп сумісності Козерога і Рака

Сумісність Козерога і Рака може бути високою завдяки успішній взаємодії їх планетарних покровителів. Козеріг перебуває під впливом суворого Сатурна, Рак управляється ніжним Місяцем. Сатурн – жорстка чоловіча енергія, завдяки якій Козеріг проявляє себе твердо, завзято, цілеспрямовано та холоднокровно. Місяць наділяє свого підопічного ніжністю, прагненням дбати про близьких, інтуїтивно відчувати іншого та ставити себе на його місце. Знак землі, якщо про нього дбають і плекають, стає трохи добрішим і теплішим у самовираженні. А його партнер переймає навички практичності, емоційної рівноваги та дисципліни.

Таким чином, гороскоп сумісності Козерога і Рака може бути дуже успішним, якщо вони усвідомлюють вигоду такого партнерства і візьмуть одне в одного все найкраще.

Рак має дуже тонку душевну організацію і прагне безпеки, яку він може знайти тільки поруч із сильним, порядним і вольовим партнером, здатним укрити його від життєвих негараздів. Козеріг ідеально підходить на цю роль. Він, у свою чергу, шукає того, хто буде з ним вірним і чесним, а також надихне і підтримає його прагнення досягти високих результатів у житті.

Обидва знаки зодіаку відносяться до кардинальних, що вказує на їхнє активне життя, спрямоване на здобуття всіляких матеріальних благ. Партнери люблять гарні речі та комфортні умови, тому вміють заробляти та накопичувати.

Козеріг і Рак: сумісність в діловій сферіКозеріг і Рак: сумісність в діловій сфері

Сумісність Козерога та Рака на роботі досить висока, і разом вони досягають добрих результатів. Рак завдяки своїм творчим здібностям має багато нестандартних ідей, а Козеріг зі своїм раціональним підходом вдосконалює їх і перетворює на прибуткові проекти. У бізнесі знаки землі і води працюють на рівних і не конкурують, тому що не можуть перевершити один одного за особистими якостями.

Чи можуть дружити знаки зодіаку Козеріг і Рак між собоюЧи можуть дружити знаки зодіаку Козеріг і Рак між собою?

Сумісність Козерога з Раком у дружбі перебуває на середньому рівні. Такі відносини найбільш вірогідні для людей, які мають взаємний інтерес. У звичайному людському спілкуванні далеко не підуть: Козеріг занадто холодний і потайливий, а Раку потрібна духовна близькість з тими, кого він вважає близькими. Тому навряд чи вони стануть нерозлучними друзями, які пронесуть дружбу через роки.

Козеріг сумісність з Раком в коханніКозеріг сумісність з Раком в коханні

Сумісність Козерога і Раку в коханні сприятлива, але за умови, що їх почуття щирі та глибокі. Щоправда, для цього має пройти якийсь час, бо обоє не поспішають кидатися в любовну прірву з головою та спочатку недовірливо дивляться на обранця. У любовних відносинах партнери поводяться по-різному: м’який Рак влаштовує романтичні побачення та приємні сюрпризи. Він простий по натурі та прогулянки нічним містом йому ідеально підходять. Але Козеріг віддає перевагу вишуканішим залицянням: дорогі подарунки та вечеря в хорошому ресторані. Між ними майже відразу прокидається фізичний потяг, але жоден з них не поспішає стрибати у ліжко.

Хороша сумісність Козерога з Раком у відносинах ґрунтується на трьох китах, які їх об’єднують.

  • По-перше, обоє закоханих дорожать інститутом сім’ї та мріють про свою дружну та міцну родину. У зв’язку з цим, як правило, в них немає безліч любовних зв’язками. Вони старанно вибирають партнера, намагаючись роздивитися в ньому себе.
  • По-друге, вони прагнуть матеріального благополуччя і досить завзяті. І Козеріг, і Рак хочуть бачити у своїй другій половинці такі самі якості.
  • І по-третє, ці знаки зодіаку наділені високим рівнем усвідомленості, якого вони досягають через самоаналіз. Це означає, що безрозсудна поведінка та непередбачуваність для них незвичайні, що також важливо бачити у партнері для обох.

сумісність в сексі Козерога з РакамиКозеріг і Рак: сумісність в сексі

Сумісність Козерога і Рака в ліжку не найуспішніша, адже на цю сферу вони дивляться зовсім по-різному. Козеріг сприймає секс як спосіб отримати фізичне задоволення і не більше. Рак бачить у ньому сакральний акт, наповнений чуттєвістю і духовним зближенням закоханих. Вони згодні лише одному – перший хоче правити, другий готовий підкорятися.

Знаку води не вистачатиме ніжності, ласки та романтики, а в цей час підопічні Сатурна через свою холодність взагалі не дуже розуміють, чого від нього хочуть.

У такій ситуації або Козеріг повинен почути про потреби партнера і стати більш відкритим, або закоханим потрібно скоротити кількість інтимних зустрічей. У такому випадку рідкий секс житиме на енергії пристрасті.

сумісність Козерога з Раком в сімейному життіКозеріг сумісність з Раком в сімейному житті

Хороша сумісність Козерога і Рака у шлюбі будується не лише на їхніх взаємних почуттях, а й на взаємній любові до домівки. Козероги намагаються забезпечити своїй сім’ї фінансовий комфорт і стабільність, покращуючи при цьому якість своїх житлових умов. Рак візьме на себе відповідальність за психологічний клімат у союзі: буде створювати атмосферу затишку і тепла.

Обидва вшановують традиції, дотримуються сімейних правил і традиції, що різко знижує рівень можливих конфліктів.

У них мало друзів, але всі вони вірні та порядні. Подружжя віддає перевагу спокійному відпочинку вдвох вдома або на природі. Нащадок з’являється у житті строго за планом.

З іншого боку, сумісність Козерога зі знаком зодіаку Рак в сімейному житті теж має негативні сторони, спровоковані їх різною природою. Знак землі може вважати партнера недостатньо відповідальним і сильним, за що постійно буде дорікати йому. А Рак, у свою чергу, почне то впадати у відчай, то в істерику через брак уваги та співчуття з боку другої половинки. Партнерам належить дуже постаратися, щоб дійти порозуміння та встановити добрі, теплі стосунки.

Козеріг сумісність зі знаком зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст