ГоловнаАстрологіяКозеріг і Діва: сумісність в різних сферах життя

Козеріг і Діва: сумісність в різних сферах життя

Сумісність знаку зодіаку Козеріг і Діва, на думку астрологів, дуже висока, і яка саме в різних сферах життя, можна дізнатися з цього допису. Також, фахівці розповіли, як знаки зодіаку Козерога і Діви можуть дружити. Гороскоп сумісності розповідає про стосунки Козерога і Діви в коханні, роботі, в сім’ї і в інтимному житті

Знаки зодіаку Козеріг і ДіваЗнаки зодіаку Козеріг і Діва

Чудова сумісність пророкується для Козерога і Діви в будь-яких відносинах: вони зрозуміють один одного як друзі, коханні, так й в інших сферах життя. Обидва знаки зодіаку належать до однієї стихії – землі, що дозволяє їм інтуїтивно відчувати настрій та вгадувати бажання свого партнера. Ця сила природи наділяє своїх підопічних твердістю характеру, життєвою силою, емоційною рівновагою та дисципліною. Їхній світогляд і характери дуже схожі, тому ці знаки зодіаку чудово поєднуються в різних сферах життя. Два реалісти – і Козеріг, і Діва бачать світ таким, яким він є, не витають у хмарах і не схильні впадати в ілюзії. Їхня емоційна сфера пригнічена, тому, приймаючи рішення, і Козеріг, і Діва покладаються на холодний розрахунок та бездоганну логіку.

Гороскоп сумісності Козерога і ДівиГороскоп сумісності Козерога і Діви

Висока сумісність Козерога і Діви цілком логічна, тому що обидва мають в житті дуже схожі прагнення: мати якомога більше матеріальних благ, але менше витрачати. Це дає і відчуття захищеності, і спокою: оточивши себе гарними, дорогими речами, смачною та здоровою їжею, ще можна встигнувши відкласти щось на чорний день.

Партнери люблять стабільність і прагнуть розміреності: для цього вони скрупульозно планують свої справи і суворо дотримуються встановленого графіку. Оточення кожного з них також ретельно підібрано, тут немає місця випадковим людям: усі близькі перевірені роками та досвідом. Козеріг і Діва віддані та вірні тим, кого люблять і кому довіряють. Знайшовши спільні інтереси, а їх буде багато, партнери зможуть досягти великих успіхів у всьому, за що б вони не бралися.

Гороскоп сумісності Козерога і Діви обіцяє їм довгий, гармонійний союз.

Козеріг належить до кардинальних знаків: він перебуває у постійному русі, рухається від однієї мети до іншої і не знає, що таке спокій.

Діва – мінливий знак зодіаку, тобто легко пристосовується до змін у навколишньому середовищі, за необхідності підлаштовується до вимог партнера.

Обидва звикли все контролювати, зокрема й близьких людей. У їхній ситуації ця риса характеру не буде проявлятися так явно. Адже вони схожі та виправдовують очікування один одного, тому необхідність придушувати та коригувати характер іншого просто відпадає.

Козеріг і Діва: сумісність в діловій сферіКозеріг і Діва: сумісність в діловій сфері

Сумісність Козерога і Діви в роботі знаходиться на високому рівні. Обидва знаки зодіаку прагнуть забезпечити собі міцний матеріальний фундамент: знають, що чудес не буває і з неба нічого не падає, тому наполегливо працюють, щоб отримати бажане. Їхній тандем працює чітко, злагоджено, без зайвих емоцій та відступів. Обидва відповідальні і не вміють працювати недбало. Нерідко колеги стають найкращими друзями або розпочинають спільний бізнес.

Як знаки зодіаку Козерога і Діви можуть дружитиЯк знаки зодіаку Козерога і Діви можуть дружити

Сумісність Козерога і Діви в дружбі вважається гармонійною. У більшості випадків вони знаходять один одного серед робочого колективу, адже їхнє особисте життя не таке різноманітне. Тому більшу частину часу ці знаки зодіаку присвячують роботі. Це спільна справа, яка може зблизити їх. Представник Сатурна – Козеріг, стане лідером у цій парі, щоправда, неофіційно: ніхто з них відкрито не претендує на лідерство у відносинах, таке розподілення ролей відбудеться спонтанно, і проти цього ніхто не заперечуватиме.

Сумісність Козерога і Діви в коханніСумісність Козерога і Діви в коханні

Любовна сумісність Козерога і Діви викликати заздрість в багатьох: закохані чудово розуміють одне одного. Бачачи своє відображення в іншому, вони не намагаються щось змінити. Між ними немає бурхливих пристрастей чи палких емоцій, стосунки розвиваються повільно та спокійно. Знаки не імпульсивні, воліючи оцінювати обранця холодним розумом та знайомитися з ним поступово. Поверхневі, швидкоплинні романи їх не цікавлять. І Козеріг, і Діва шукають кохану людину з перспективою на довгий та щасливий шлюб. Їхня зустріч, швидше за все, на цьому й закінчиться.

Закохані Козеріг і Діва поводяться стримано і тактовно: ніякої вульгарності, всі розмови мають світський характер, де кожен демонструє свою ерудицію та інтелігентність. Самі зірки сприяють чудовій сумісності Козерога з Дівою у стосунках. Вони освічені, скромні і дуже швидко переходять на рівень довіри і поваги один до одного.

Виявивши спільні погляди, цілі та інтереси, закохані стають ще згуртованішими. Вони довго придивляються до обранця, тому мине багато часу, перш ніж знаки зодіаку відійдуть і опиняться в ліжку під однією ковдрою.

Козеріг і Діва: сумісність в сексуальному життіКозеріг і Діва: сумісність в сексуальному житті

Багато пари відчувають найбільше задоволення інтимним життям на початку відносин, а коли емоції вщухають, у їхньому сексуальному житті з’являються проблеми, пов’язані з відсутністю пристрасті. Сумісність Козерога і Діви в сексі, навпаки, з часом тільки зростає. Це пов’язано з тим, що партнери мають потайливі натури і стримують свої почуття, поступаючись розважливому розуму.

Знаки зодіаку Козеріг і Діва потребують досить багато часу, щоб повністю розкрити свою чуттєвість і свій сексуальний потенціал.

Загалом секс для Козерога і Діви не являється великою цінністю: вони не ставлять його в пріоритет, приділяючи достатньо часу іншим сферам життя. Обидва насолоджуються цікавою розмовою більше, ніж сексуальними іграми в ліжку.

Сумісність Козерога і Діви в сімейному життіСумісність Козерога і Діви в сімейному житті

Астрологи вважають, що в шлюбі сумісність Козерога з Дівою майже ідеальна. Такий крок для кожного з них є серйозним, обдуманим рішенням. Між ними немає применшення: вже на виході із РАГСу у молодят є далекосяжні плани на спільне життя.

Закоханість Козерога і Діви з часом переростає у повагу один до одного.

У їхній домівці затишно, красиво і чисто, а життя подружжя розписано щохвилини. Обидва намагаються принести додому якомога більше користі і зробити сімейне гніздечко більш затишним та комфортним.

Діти в сім’ї Козерога і Діви з’являться не скоро, тому що обидва воліють спочатку створити стабільну матеріальну основу, твердо стати на ноги, а потім народити нащадка.

Рівень сумісності Козерога і Діви в сімейному житті зростатиме з року в рік разом з емоційною прихильністю і досягне максимального рівня. Їх шлюб не романтичний, але це не заважає практичним знакам землі, адже реальні вчинки для них набагато цінніші за красиві слова.

Згодом подружжя стає вірними товаришами, однодумцями і відданими друзями, які прямують в одному напрямку заради спільних цілей і надають взаємну підтримку. Своє особисте життя вони не виносять на загальний огляд: зберігають та оберігають від сторонніх очей свої особисті стосунки.

Домівка Козерога і Діви – це фортеця та гордість, до якої входить мала кількість найближчих людей.

Козеріг сумісність зі знаком зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст