Сумісність Козерога і Близнюків в коханні, роботі, сім’ї і як можуть дружити

Знак зодіаку Козеріг і Близнюки – різні за своїм характером, адже вони перебувають майже на протилежних сторонах зодіакального кола. Астрологи розповіли про те, яка сумісність Козерога і Близнюків в коханні, роботі, сім’ї . Також вони поділилися, як можуть дружити знак зодіаку Козеріг і Близнюки, зважаючи на їх характер

Що є спільного у Козерога і Близнюків, а які речі розділяють ці знаки зодіаку?Що є спільного у Козерога і Близнюків, а які речі розділяють ці знаки зодіаку?

Знаки зодіаку Козеріг і Близнюки – протилежні знаки за своїми характеристиками у багатьох сферах життя. Перший належить до земної стихії: він стійкий, врівноважений у своїх емоціях та поведінці, іноді навіть холоднокровний. Він розважливий, цілеспрямований і завжди отримує те, що хоче. Його слова відповідають справам, тому Козеріг – надійний партнер та вірний товариш.

Близнюків можна порівняти з невидимими потоками повітря, що хаотично рухаються в просторі. Його стихія – повітря, що наділяє його знак легкістю, що межує з інфантилізмом та безвідповідальність, але іноді цей знак зодіаку вдає тільки це. Астрологи вважають, що така характеристика пов’язана з двоїстістю Близнюків. Часто ця двоїстість проявляється у частій зміні його настрою та бажань. Близнюки – це яскрава, творча та безпосередня особистість.

Знаки зодіаку Козеріг і Близнюки уособлюють дві крайності однієї шкали: з одного боку – твердість, з іншого – м’якість, які притаманні Козерогу і Близнюкам відповідно. Перший практичний та уважний, у разі виникнення проблем, думає, що треба зробити, щоб її подолати. Якщо він виявить очевидні ризики, він їх обмине. Другий – просто недбало пливе протягом життя, отримуючи тільки позитивні емоції і сподіваючись на удачу. І він або не помітить проблем, що зустрічаються, або перекладе їх вирішення на плечі інших. Знаки землі та повітря дуже різні, але саме цей факт приваблює їх один в одному та викликає великий інтерес.

Гороскоп сумісності Козерога і БлизнюківГороскоп сумісності Козерога і Близнюків

Козеріг підпорядковується своїй планеті управителю – Сатурну. Він відповідає за карму, тому у всіх його підопічних, як правило, непроста доля, сповнена важких випробувань, невдач і втрат. Щоб впоратися з цим, Козероги наділяються стійким, холоднокровним характером, який допомагає їм вижити у низці життєвих проблем. Вважається, що в такий спосіб вони відпрацьовують кармічні борги минулих життів.

Близнюками опікується планета Меркурій, відповідальна за інформацію, комунікації і торгівлю. Тому знак Повітря багато чого досягає з допомогою спілкування. Близнюки наділені високим інтелектом, креативністю і винахідливістю. Сумісність Козерога і Близнюків складна, але може ґрунтуватися на взаємодоповнюваності партнерів.

Щодо відносин між Козерогом і БлизнюкамиЩодо відносин між Козерогом і Близнюками

Легковажні Близнюки вважають за краще вступати у відносини з сильними знаками, з якими можна досягти великих успіхів. Це саме те, що їм може запропонувати Козеріг: він захистить, направить та підкаже. Але, якщо представник Меркурія раптом відчує тиск, він відразу закриється і спробує вискочити за периметр встановлених йому кордонів. Козеріг, у свою чергу, побачить ще одне джерело натхнення, адже сам він обмежений в уяві та фантазіях. За допомогою Близнюків, знак земної стихії зможе розширити свою свідомість і поглянути на ситуації з різних боків, що він не вміє робити самостійно через свою консервативність і обмеженість поглядів.

Гороскоп сумісності Козерога і Близнюків не обіцяє їм райдужних відносин.

Але, якщо вони зрозуміють взаємну вигоду такого партнерства, це може стати підгрунтям для гарного союзу.

Козеріг і Близнюки: сумісність в діловій сферіКозеріг і Близнюки: сумісність в діловій сфері

Сумісність Козерога і Близнюків у роботі буде плідною, якщо обидва розуміють, куди і навіщо йдуть. Перший відповідальний, виконавчий і в усьому спирається на раціональність та логіку. Другий підходить до бізнесу творчо, використовуючи інтелект та нестандартне мислення. Між ними можуть виникнути розбіжності через різне сприйняття світу, тому їм доведеться навчитися домовлятися та йти на компроміси.

Як можуть дружити знак зодіаку Козеріг і Близнюки, зважаючи на їх характер?Як можуть дружити знак зодіаку Козеріг і Близнюки, зважаючи на їх характер?

Астрологи вважають, що низька сумісність Козерога і Близнюків не принесе їм комфортної дружби. Козеріг – дуже строгий, серйозний і не розуміє безтурботності партнера. А якщо він критикує і намагається переробити недбалий з його погляду повітряний знак, то одразу його втратить. Підопічному Меркурія стане нудно з таким непохитним другом, який не вміє давати волю почуттям і веселитися від душі. Якщо в їхніх стосунках немає взаємної вигоди, то навряд чи хтось із них змінить свої звички заради іншого.

Сумісність Козерога і Близнюків в коханніСумісність Козерога і Близнюків в коханні

Сумісність Козерога та Близнюків у коханні не має однозначного прогнозу. З одного боку, вони можуть відразу відштовхнутися через розбіжності та взаємне неприйняття. З іншого боку, така сама різниця змусить їх зблизитися.

Козеріг зачаровує та гіпнотизує партнера своєю загадковістю та холодністю. А сам, у свою чергу, підпадає під магію жвавості та легкості повітряного партнера. Близнюки люблять фантазувати і бачити те, чого немає наяву, тому неприступний Козеріг асоціюватиметься з сильним і побожним лицарем. Трохи згодом, коли пристрасті вщухнуть, ілюзії розсіються, і повітряний знак знайде поруч важку, приземлену та нудну другу половинку.

Козеріг реаліст і веде себе стримано, але навіть його можна ввести обману через дію гормональних сплесків. Романтизм партнера, його невимушеність і безпосередність надалі будуть перекваліфіковані ним у легковажність та безвідповідальну поведінку. І такі йому не подобаються.

Подальша сумісність Козерога і Близнюків у коханні – в особистих відносинах залежить від їх особистих гороскопів і розташування планет на момент знайомства.

Представник Меркурія відрізняється мінливим характером та легко підлаштовується під ситуацію чи характер людини. Якщо він вважає це партнерство вигідним, то підлаштовується під кохану людинку. Козеріг – фіксований знак, і, якщо він виявить у собі та у своєму житті позитивні зміни завдяки впливу обранця-Близнюка,і він уперто будуватиме з ним стосунки.

Знаки зодіаку Козеріг і Близнюки: сексуальна сумісністьЗнаки зодіаку Козеріг і Близнюки: сексуальна сумісність

У більшості випадків сумісність Козерога і Близнюків в інтимному житті не можна назвати ідеальною або навіть гарною. Безрозсудний і ризикований знак повітряної стихії сприймається серйозним партнером як маленьке нерозумне дитя. Тому такі прояви, як хіть, пристрасть до нього з боку Козерога, малоймовірні. Лише в поодиноких випадках знак зодіаку Козеріг викликає у Близнюків фізичний потяг та еротичні фантазії.

Але, якщо все ж таки вони опинилися в спальні, вони швидко розчаруються через різне ставлення до інтимного життя. Козеріг буде здаватися закоханому Близнюку занадто жорстким, замкненим та нечутливим. А Козеріг, у свою чергу, буде вражений розкутістю свого партнера і визнає його збоченцем. Знак Землі віддає перевагу механічному, одноманітному сексу, спрямованому на досягнення фізичного задоволення. Знак зодіаку Близнюки прагне різноманітності, використовуючи для цього всю свою багату фантазію.

Сумісність Козеріг і Близнюків в сімейному життіСумісність Козерога і Близнюків в сімейному житті

Рівень сумісності Козерога і Близнюків у шлюбі повністю залежить від бажання партнерів залишатися разом та знаходити точки дотику. Повітряний знак з радістю зробить це, мотивований матеріальними цінностями, які готовий забезпечити працелюбний та цілеспрямований Козеріг. Самі Близнюки не дуже люблять фізичну роботу і працюють лише коли є натхнення. Тому в даному випадку їх меркантильний інтерес сприяє згуртуванню. Козеріг знайде у своїй другій половинці вічний генератор ідей, у реалізації яких досягає великих успіхів. Отже, з-поміж них утворюється взаємна залежність.

Зворотний бік медалі шлюбу цих знаків зодіаку не такий уже й позитивний. Сумісність Козерога і Близнюків у сімейному житті дуже і дуже низька – майже нульова через різний світогляду. Перший – схильний до спокійного, розміреного життя у стилі домівка – робота – домівка. Для нього важливі постійність і стабільність. Він звик планувати всі події заздалегідь та бути впевненим у завтрашньому дні. Людина, яка виходить за межі цього ідеального образу, незабаром стане джерелом роздратування.

Близнюки, навпаки, не можуть змиритися з сірістю тих самих буднів, хочуть яскравих емоцій, вражень і йдуть проти нудного і скрупульозного Козерога. Як довго ці знаки зодіаку будуть протистояти один одному, залежить від їх натальних карт.

Сумісність Козерога зі знаком зодіаку

Овен

Телець

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Стежити за нами у Facebook

Гороскоп
2022

- Advertisment -