Козеріг та Овен сумісність в коханні, роботі і в сімейному житті цих знаків зодіаку

Козеріг та Овен швидко зближуються, що з цього вийде в коханні, роботі і в сімейному житті цих знаків зодіаку – однозначної відповіді немає. Знання, як складаються відносини цих знаків зодіаку, яка їх сумісність, дадуть підказку, як найкраще будувати спілкування між Козерогом і Овном в різних сферах життя.

Характеристика стосунків Козерога і ОвнаХарактеристика стосунків Козерога і Овна

Ці два зодіакальних знаки належать до двох недружніх стихій – землі та вогню відповідно. Тому представники цих знаків зодіаку мають різну природу та світогляд.

Козеріг – сильна, незалежна особистість. Як правило, це солідні люди з непоганим прибутком і гарним життям. Вони прагнуть порядку, стабільності, практичності і ніколи не ризикнуть усім.

Овен – протилежність Козерога. Цей знак зодіаку – пристрасний, імпульсивний і одночасно хаотичний. В Овнів багато цікавих ідей і сміливих планів. Неспокійний знак вогню перебуває у постійному русі, часто створюючи навколо себе хаос та замішання.

Чому Козерогу і Овну може бути складно спілкуватися?Чому Козерогу і Овну може бути складно спілкуватися?

Обидва знаки зодіаку – природжені лідери. Основна частина їх конфліктів відбувається саме на цій основі: вони з’ясовують, хто в їхньому тандемі головний. А оскільки здаватися ніхто не хоче, протистояння обіцяє бути дуже бурхливим та довгим. Найчастіше ініціатором з’ясування стосунків є Козеріг: правильний і зразковий, він хоче перевиховати нерозважливого партнера. Але останній надто дорожить своєю свободою, тому відчайдушно чинить опір будь-яким спробам вторгнення в його особисті межі. Хоча, якби вони прислухалися один до одного, вони могли б багато чого навчитися. Наприклад, Овен виграє від якостей приземленого, зосередженого та уважного партнера – Козерога. Тоді він робитиме менше помилок і досягатиме великих результатів у своїх зусиллях.

Гороскоп сумісності знаків зодіаку Козеріг та ОвенГороскоп сумісності знаків зодіаку Козеріг та Овен

Сумісність Козерога та Овна ускладнюється тим, що їхні планети-покровителі часто працюють одна проти одної. Козерогом опікується Сатурн, який часто посилає своїм підопічним різні перешкоди та випробування у житті. У цьому плані Козеріг відрізняється стриманим характером, завзятістю та холоднокровністю. Овен – представник Марса, що надає йому войовничості та агресивності. Отже, якщо ці двоє зійдуться у битві як вороги, то в цій битві буде пролито багато крові. Але якщо вони вирішать співпрацювати, їх потужному тандему не буде рівних.

Обидва знаки зодіаку – кардинальні. Тобто вони перебувають у постійному русі, переходячи від однієї мети до іншої. Але Козеріг діє обережно та повільно, доводячи кожен проект до логічного завершення. Овен може метатися з боку убік: його життєва діяльність хаотична і немає логічної послідовності. Знак землі постійно замислюється, що робити і як діяти, щоб досягти бажаного. І партнер, побачивши мету, прямує до неї, ні про що не думаючи. Гороскоп сумісності Козерога з Овном не обіцяє їм ідилій, але за великого бажання вони зможуть побудувати комфортні стосунки, у яких в обох буде можливість особистого зростання.

Ділова сумісність Козеріг та ОвенДілова сумісність Козеріг та Овен

Сумісність Козерога та Овна в діловій сфері неоднозначна. Якщо вони бачать один в одному конкурентів, то ні про яку спільну діяльність не може бути й мови. Але за наявності спільної мети, розуміння цінності та можливостей партнера, Козеріг та Овен досягнуть небувалих висот. Обидва, особливо знак землі, кар’єристи і готові на багато чого заради зростання в професійній сфері. Однак їм краще уникати спроб збудувати спільний бізнес; рано чи пізно хтось із партнерів захоче розширити сферу свого впливу та все забере собі.

Чи можуть Козеріг і Овен дружити?Чи можуть Козеріг і Овен дружити?

Хороша сумісність Козерога з Овном у дружбі їм також не світить. Вони надто амбітні, звикли командувати та бути в центрі уваги. Вони можуть мати спільні інтереси, але навряд чи вони зможуть спокійно уживатися. Овен іноді веде себе безцеремонно і грубо, що не потішить гордого партнера. Останній, у свою чергу, здається вогненному знаку надмірно жадібним та розважливим. Через взаємні претензії та небажання йти на компроміси між ними накопичуватимуться образи та непорозуміння, що ще більше посилить напруженість.

 сумісність в коханні Козерогів і ОвнівКозеріг та Овен сумісність в коханні

Сумісність в коханні Козерога і Овна спочатку висока: вони відчувають сильний характер один одному і потужну сексуальну енергію. Обидва обирають собі партнерів, які можуть зробити з ними прибуткову партію. Закохані поводяться палко і пристрасно, але незабаром Козеріг почне виявляти деспотизм стосовно другої половинки – Овна. Він побачить хаос, тривогу та захоче переробити Овна під себе – задати чіткий вектор його рухів та обґрунтувати зайву емоційність. Вогняний знак не вміє підкорятися вимогам інших людей та рідко йде на компроміси. Тому Овен стоятиме на своєму, твердо упираючись рогами в землю. Козеріг надто непідготовлений для такого безрозсудного обранця і часто буде приголомшений його необґрунтованими діями.

Підопічний Сатурна – Козеріг, має складний характер, часто впадає в зневіру та депресію. Цей факт дратує оптимістичного партнера та водночас відштовхує. Щоб підняти рівень сумісності Козерога з Овном у відносинах, їм необхідно зробити велику спільну роботу, спрямовану на покращення взаєморозуміння та виховання такої якості, як толерантність до недоліків коханої людини. Якщо найближчим часом партнерам не вдасться звикнути і знайти точки дотику, їхнє спільне майбутнє опиниться під питанням.

Сексуальна сумісність Козерогів і ОвнівСексуальна сумісність Козерога та Овна

У сексі ці знаки зодіаку теж не дуже добре вживаються. Сумісність Козерога та Овна в ліжку знаходиться на низькому рівні через їх різні внутрішні норми. Овен – пристрасний, палкий і майстерний коханець, секс для нього важлива частина життя. Він робить це більше для спортивного інтересу та виснаження накопиченої енергії, якої в нього більш ніж достатньо. Він мало знає про духовну близькість, тому йому не потрібні прелюдії, романтичні сюрпризи та тривала підготовка до близькості. Він воліє мати інтимні стосунки швидко та часто.

Представники Козерога за характером повільні і часті сексуальні марафони дуже скоро починають викликати в них внутрішній опір. Він теж витривалий, але, на відміну від Овна, позбавлений фантазії і не може запропонувати йому нічого цікавого. Цей факт може дратувати представника стихії Вогню, адже він шукає яскравих вражень. Щоб у парі була рівновага, Овну треба зменшити оберти, щоб партнер міг підлаштуватися під нього.

сумісність в сімейному житті Козерогів і ОвнівКозеріг та Овен: сумісність в сімейному житті цих знаків зодіаку

Козеріг, швидше за все, стане ініціатором походу до РАГСу. Він серйозніше ставиться до інституту сім’ї, тому довго й уважно вивчає характер обраниці. Навіть, якщо останній вже готовий, земний знак можна довго думати. Овен приймає таке рішення імпульсивно: вчора він ще не думав про це, а сьогодні різко з’явилось бажання взяти шлюб.

Сумісність Козерога з Овном в шлюбі може бути цілком успішною, якщо в них справжні почуттями один до одного. Не менш емоцій для щасливого сімейного життя цим знакам зодіаку треба встановити правила подружнього життя.

Насамперед подружжю необхідно розподілити ролі та сімейні обов’язки між собою, тоді конфліктів, пов’язаних із повсякденним життям, буде набагато менше. Крім домашніх справ, у кожного мають бути свої особисті захоплення, незалежні від обранця. Таким чином вони реалізують свої лідерські якості в інших сферах і менше будуть конфліктувати вдома. Також хороша сумісність Козерога і Овна в сімейному житті, коли в них є спільна мета. Прагнучи її досягти, Козеріг і Овен в сімейному житті будуть чудово доповнювати один одного. Козеріг розважливий і бачить можливі вигоди та втрати. А Овен, завдяки своїй наполегливості, проб’є найкоротший шлях у будь-якому напрямку.

Козеріг: що його дратує і що він не сприймає

Сумісність Козерога зі знаком зодіаку

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

- Advertisment -

Ви не можете копіювати текст