ГоловнаАстрологіяСумісність Козеріг і Стрілець в коханні, сім’ї, роботі і в дружбі

Сумісність Козеріг і Стрілець в коханні, сім’ї, роботі і в дружбі

Знаки зодіаку Козерога і Стрільця знаходяться поряд в зодіакальному колі. Особливості їх характеру зумовлюють сумісність знаку зодіаку Козеріг і Стрілець в коханні, сім’ї, роботі і в дружбі. Гороскоп сумісності Козерога і Стрільця пояснюють, чому цей тандем являється винятком по типу стосунків серед інших зодіакальних пар.

Козеріг і Стрілець: характеристика знаків, що їх поєднує, а що розводитьКозеріг і Стрілець: характеристика знаків, що їх поєднує, а що розводить

Знак зодіаку Козеріг відноситься до стихії землі, Стрілець – до вогню. Ці природні сили вважаються несумісними, а взаємодія їхніх представників є несприятливою. Але цей випадок — виняток із правил: різні за характером та світоглядом. ці знаки зодіаку можуть співіснувати у різних сферах життя.

Козеріг відрізняється врівноваженістю, прагненням стабільності, завдяки створеній ним матеріальній базі. Він консервативний і не любить глобальних змін. Стрілець, навпаки, нетерплячий, неспокійний і щосили намагається урізноманітнити своє життя. Він прагне всього нового: подорожей та відкриттів, вражень та людей. Його партнер намагається прижитися на одному місці та підтримувати сталість своєї реальності. Козеріг практичний, він дивиться на світ наяву і не створює зайвих ілюзій.

Знаки зодіаку Козеріг і Стрілець не можуть розраховувати на ідеальні відносини, та все ж між ними є щось спільне, що може їх об’єднати – це прагнення ідеалів, хорошого, успішного життя та перемог.

Щоправда, для досягнення всього бажаного, вони використовую різні підходи. Козеріг багато працює: на його думку, досягти бажаного можна лише власними, старанними діями, які вимагають довгого шляху. Стрільця завжди супроводжує удача: він досягає бажаного майже миттєво, використовуючи будь-які видимі можливості. Але знак землі, повільно піднімаючись до вершини, залишається там надовго. А його партнер може впасти звідти так само швидко, як і злетів. Тому вогняний знак хоче бути поряд з Козерогом, у якому відчуває надійність, твердість і гарантії.

Знаки зодіаку Козеріг і Стрілець мають свій гороскоп сумісності Козерога і СтрільцяГороскоп сумісності Козерога і Стрільця

Сумісність Козерога і Стрільця має всі шанси стати сприятливою. Перший відноситься до кардинальних знаків, що означає його активне життя, в якому практично немає місця відпочинку, а тим більше лінощам. Часто він надто впертий і йому важко змінити свою думку. З усіх представників гороскопу, Козеріг вважається найсерйознішим та найвідповідальнішим. Чого не можна сказати про Стрільця, природа якого мінлива. З одного боку, це добре: він безболісно пристосовується до будь-яких змін у житті та важких людей, тому легко пристосовується до характеру вимогливого Козерога. З іншого боку, така мінливість заважає йому чітко дотримуватися обраного шляху, адже сьогодні його цікавить одне, а завтра зовсім інше.

Гороскоп сумісності Козерога зі Стрільцем також вдалий завдяки успішній співпраці їх планет-покровителів.

Першим керує Сатурн, який посилає своїм підопічним численні випробування, проходячи які вони відпрацьовують свої кармічні борги. Через непросту долю, Козеріг загартовує свій характер, витривалість та цілеспрямованість. У Стрільця навпаки: він улюбленець долі. Багато астрологів вважають, що стрілець – найулюбленіший знак зодіаку серед всього гороскопу. Юпітер, ведучи його по життю, наділяє його знак зодіаку філософським мисленням, потягом до знань та самовдосконалення. Його неймовірне везіння сприяє тому, що Стрілець часом безвідповідально та інфантильно ставиться до світу. Адже йому все сходить з рук і всі бажання чарівним чином виконуються. Енергії цих планет позитивно впливають одна на одну: твердість Сатурна зменшується через м’якість Юпітера, і навпаки.

Сумісність Козерігів і Стрільців на роботіСумісність Козеріг і Стрілець на роботі

Ділова сумісність Козерога і Стрільця на роботі принесе їм гарні результати, але за умови їхнього рівного становища. Ці знаки зодіаку відчувають переваги свого партнерства саме через різницю темпераментів.

Знак зодіаку Стрілець уособлює в собі новаторський, творчий підхід до будь-якої справи. І це сподобається Козерогу, який мислить більш вузько та приземлено. Останній, у свою чергу, являється відмінним стратегом. Козеріг бачить дрібні деталі та здатний заздалегідь передбачити результат подій. Він також добрий в організації проекту.

Чи можуть дружити знаки зодіаку Козеріг і Стрілець?Чи можуть дружити знаки зодіаку Козеріг і Стрілець?

На перший погляд, сумісність Козерога зі Стрільцем у дружбі практично неможлива. Адже знаки репрезентують абсолютно різних людей, між якими навряд чи є щось спільне.

  • Козеріг стриманий і малокомунікабельний, не любить галасливих компаній і бути в центрі уваги.
  • Стрілець навпаки – він там, де люди, рух і метушня: де він може максимально проявити себе.

Різні характери сприяють вдалому взаємодоповненню знаків зодіаку один одного: Стрілець, який побачив переваги суворої дисципліни і перейняв цю якість на себе, зможе в кілька разів покращити свої результати. А Козеріг стане трохи швидшим, навчиться розслаблятися і отримувати задоволення, що також дозволить йому скинути частку стресу.

Любована Сумісність Козерогів і Стрільців в коханніСумісність Козеріг і Стрілець в коханні

Любовна сумісність Козерога і Стрільця неоднозначна: вони можуть відштовхнутися відразу після того, як позаздрять їх несхожості. Але цей факт також може сприяти зростанню їхнього взаємного інтересу: спрацює принцип тяжіння протилежностей. Козеріг з розумінням відноситься до таких якостей обранця, як жвавість розуму, оптимізм і винахідливість. Останньому імпонують сила, цілеспрямованість та серйозність партнера.

Насправді зустріч цих знаків зодіаку та взаємне кохання — явища вкрай рідкісні через те, що вони живуть у різних світах. Але якщо це станеться, то закохані багато чому навчаться один в одного. Спочатку сумісність Козерога і Стрільця у відносинах буде приємною. Обидва зазвичай активні та зайняті, тому бачаться не надто часто, що допомагає підтримувати їхній взаємний інтерес до продовження любовної історії.

Сексуальна сумісність Козерогів і СтрільцівСексуальна сумісність Козерога і Стрільця

А ось сумісність Козерога і Стрільця в інтимному житті їх не порадує. Це пов’язано з їх різним темпераментом і поглядами на те, яким має бути інтимне життя. Для Козерогів ця сфера не на першому місці. Емоційно холодний знак, його цікавлять лише фізичні відчуття, тому він звик займатися сексом лише в тому випадку, якщо тіло просить про це.

Стрілець – пристрасна натура, що захоплюється. Секс для нього ще одне поле, де він може реалізувати свої таланти. Обдарований творчо, він любить експериментувати під ковдрою, ставлячись до сексуальних задоволень, як до якогось театрального дійства, що викликає яскраві почуття та враження. Холодний партнер розчарує Стрільця і ​​спонукає його знайти більш вільного в сексі партнера.

Сумісність знаки зодіаку Козеріг і Стрілець в сім’їСумісність Козеріг і Стрілець в сім’ї

Сумісність Козерога і Стрільця у шлюбі не можна назвати ідеальною: через різні характери вони періодично будуть протистояти один одному. Козеріг звик панувати і керувати. Стрілець підпорядковуватиметься, якщо це йому вигідно. Інакше він просто втече з-під жорсткого контролю партнера. Він дуже любить свободу, спілкування з людьми і не зможе пожертвувати ними заради іншого. Козерога, у свою чергу, явно не влаштовує безтурботна та безалаберна поведінка дрої половинки.

Сумісність Козерога і Стрільця у сімейному житті низька, оскільки вони по-різному ставляться до інституту шлюбу: перших він становить найбільшу цінність. Міцна, щаслива сім’я та вірний партнер – мета його життя. Другий, навпаки, уникає людських уподобань, тому що вони можуть обмежувати та заважати саморозвитку та самовдосконаленню, які є провідним мотивом для Стрільця.

Щоб залишитися разом і забезпечити мирне співіснування, подружжю Козерога і Стрільця доведеться багато чого змінити у своїх уявленнях про інших та знизити свої вимоги.

Чи зроблять вони це, залежить від своїх особистих гороскопів і натальних карт.

Козеріг сумісність

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Козеріг

Водолій

Риби

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами