ГоловнаАстрологіяКозеріг і Риби: сумісність в коханні, роботі, в сім’ї і в дружбі

Козеріг і Риби: сумісність в коханні, роботі, в сім’ї і в дружбі

Останні представники, які завершують зодіакальне коло – Козеріг і Риби. Щоб зрозуміти, які відносини Козерога жінки і Козерога чоловіка з знаком зодіаку Риби жінка і Риби чоловік, потрібно знати яка сумісність знаків зодіаку Козеріг і Риби в коханні, роботі, в сім’ї і в дружбі. Загалом, якщо ці два знаки зодіаку в партнерстві з самого початку навчаться завжди відкрито говорити про все одне одному, це найкраща передумова для довгострокових відносин.

Гороскоп сумісності Козеріг і знаку зодіаку РибиГороскоп сумісності Козеріг і знаку зодіаку Риби

Сумісність Козерога і Риб цілком гармонійна, незважаючи на різницю їх темпераментів та різні ідеали. Козеріг відноситься до кардинальних знаків, що означає його ініціативу та активну життєву позицію. Його мозок і тіло ніколи не відпочивають, адже Козеріг не вміє жити без мети та справи, тому перебуває у постійному русі. Риби – мутабельний знак, один із наймінливіших представників гороскопу. Ця особливість дозволяє їм легко пристосовуватися до будь-яких змін та якостей партнера. У випадку з Козерогом ця характеристика Риб грає на руку обом: у земного знаку зодіаку складний характер і мало хто з ним може ужитися. А ось Риби зможуть, оскільки це партнерство обіцяє їм добрі перспективи особистісного зростання.

Гороскоп сумісності Козерога зі знаком зодіаку Риби дає позитивний прогноз на їх стосунки: партнери можуть дати одне одному те, чого так потребують.

Риби, як було зазначено вище, хочуть безпеки. І вони це отримають, адже Козероги звикли контролювати, підпорядковувати собі близьких, а також піклуватися про їхнє благополуччя. Правда, це занепокоєння не включає прояв теплих почуттів і ніжності, воно носить швидше функціональний характер. Але представники водної стихії дуже поступливі і зможуть пристосуватися до складного партнера. Вони мають одну спільну рису, яка ще міцніше скріпить їх союз: обоє люблять допомагати іншим у досягненні їх цілей, при цьому відчуваючи себе дуже цінними та важливими.

Знаки зодіаку Козеріг і Риби – які відносини можливі між нимиЗнаки зодіаку Козеріг і Риби – які відносини можливі між ними

Між представниками цих знаків зодіаку може розвинутися взаємне визнання, яке з боку Риб може навіть дійти до захоплення партнером. Козеріг дає людям більше орієнтації, а Риби роблять так, що Козеріг стає м’якшим і виявляє більше почуттів. За цими пунктами вони дуже добре доповнюють одне одного і таким чином можуть знайти порозуміння.

Тим не менш, у цих відносинах зазвичай буває так, що Козеріг визначає чи хоче визначити, як йдуть справи у відносинах і що слід чи не слід робити. Це означає, що існує цілком очевидна небезпека того, що бажання та потреби партнера Риби можуть бути повністю проігноровані, і людина цього знаку зодіаку стає все більш і більш нещасною.

Жінка-Козеріг у відносинах Козеріг-Риби

Жінка-Козеріг дуже популярна серед протилежної статі завдяки своєму стриманому характеру. Але це не так просто для них, і вони часто зазнають жорстких випробувань. Перш за все, Козеріг жінка повинна почуватися в безпеці, перш ніж прийме рішення. Але якщо жінка-Козеріг визначилася з партнером, вона повністю підтримає його і завжди заохочуватиме його до нових перемог.

Чоловік-Козеріг у відносинах Козеріг-Риби

Незважаючи на всю внутрішню брутальність, чоловік-Козеріг в душі досить м’який. При цьому він прагматик і реаліст, який твердо стоїть на землі. Козеріг чоловічої статі завжди буде намагатися надати своїй коханій жінці безпеку та стабільність. У коханні він часто авторитарний, його душевна теплота, на жаль, часто відходить на другий план і залишається непоміченою.

Жінка Риби у відносинах Козерога і Риб

Представниця Риб – дуже чутлива та ніжна жінка, яка завжди шукає великих почуттів у партнерстві. Вона дуже добре вміє балувати свого партнера. Однак для жінки-Риби важливо, щоб партнер-Козеріг оцінив це належним чином. Якщо цього немає, жінка-Риби страждає і не буває щасливою.

Чоловік Риби у відносинах Козеріг-Риби

Риби чоловічої статі також дуже емоційна людина, як і всі представники цього знаку зодіаку. Це саме те, що робить його дуже цікавим для жінок. Якщо ви шукаєте партнерку, то дійте дуже обережно та з великим терпінням. Жінкам це дуже подобається, і вони бачать у цьому міцне підґрунтя для щасливого кохання.

ділова сумісність Козерогів і РибКозеріг і Риби: ділова сумісність

Найнижча сумісність Козерога та Риб – у роботі. У цій галузі практично немає шансів на мирне співіснування. І це з їх прекрасним світоглядом і підходами до справи. Козеріг розважливий, швидко розуміє, діє рішуче. Це ідеальний начальник: він уміє вибудовувати ефективні стратегії і добре розуміється на організаційних питаннях. Риби дуже повільні, вони можуть сотні разів на день відволікатися від роботи, занурюючись у світ своїх фантазій. Їм не вистачає рішучості та віри в себе. Різні сторонні особи сприяють тертям між ними, тому їм краще оминати один одного в діловій сфері.

Дружба Козерога і Риб

Сумісність Козерога і Риб в дружбі можлива і тримається вона на взаємній підтримці. Загальні захоплення між цими знаками зодіаку малоймовірні. А ось плакатися один одному на плечі про складні реалії світу – це про них. Козеріг вселяє в друга впевненість та рішучість. Риби допоможуть йому розібратися із почуттями. Знаки зодіаку Козеріг і Риби різної статі, які товаришують, можуть стати чудовими коханцями.

Козеріг і Риби: сумісність в коханніКозеріг і Риби: сумісність в коханні

Сумісність Козерога і Риб у коханні дуже висока. При знайомстві одразу цікавляться один одним, особистими якостями. Козеріг може довго придивлятися до іншого, малюючи про себе можливі перспективи розвитку їхніх відносин. І як тільки він розуміє, що перед ним ніжна і віддана людина, починає втілювати свій план завоювання. Риби, як і всі знаки зодіаку водної стихії, наділені проникливістю та співпереживанням, тому вміють відчувати внутрішній світ навіть емоційно замкненого Козерога. І те, що Риби побачать, їм обов’язково сподобається. Вони поводяться послужливо, намагаючись завоювати довіру обранця. Представник Сатурна досить стриманий, але виявляє свою симпатію гарними подарунками та незвичайними побаченнями. Мрійливим Рибам навіть десь подобається його відстороненість.

У цій парі все гармонійно: Козеріг хоче повного підпорядкування, а Риби з радістю йому це дають. Сумісність Козерога і Риб у відносинах сприятлива, оскільки вони доповнюють одне одного, як Інь та Ян.

Перший вносить у стосунки спокій, почуття захищеності та сили. Другий знак відповідає за емоційний бік: він наповнює пару теплом і турботою. Найчастіше роман між Козерогами і Рибами переросте на повноцінний, офіційний шлюбний союз. Але якщо щось піде не так, і почуття швидко охолонуть, то партнери розійдуться тихо, мирно та безболісно.

Сексуальна сумісність Козеріг і РибСексуальна сумісність Козеріг і Риби

Сумісність Козерога та Риб у ліжку хитка. Спочатку вони будуть усім задоволені, тому що інтимне життя ґрунтуватиметься на пристрасті та сильному фізичному потягу. Але, коли вони завоюють один одного у всіх напрямках, їхній запал почне пропадати, як це буває в будь-якій парі. І тут можливі взаємні нерозуміння через різні темпераменти. Козеріг не любитель чуттєвого сексу: для нього це механічний процес, що приносить фізичне задоволення, не більше.

Закохані Риби, навпаки, віддаються сексу з головою як фізично, так і емоційно. Для них в інтимному процесі, навпаки, важливіше чуттєва та емоційна сторони, а також відчуття душевної близькості. Їх не цікавить гола фізіологія. Тішить те, що Козеріг у глибині душі дуже пристрасний і чуттєвий, але все це надійно приховано під жорсткою маскою і проявляється з часом, коли його довіра до коханої людини досягає максимального рівня.

Козеріг і Риби: сумісність в сімейному життіКозеріг і Риби: сумісність в сімейному житті

Шлюбна сумісність Козерога і Риб практично ідеальна. Ці знаки зодіаку підходять один одному, незважаючи на всі їхні відмінності. Козеріг у їхньому союзі – лідер, і це не залежить від його статі. Риби хочуть тільки цього, тому із задоволенням віддають відповідальність за обох у руки сильнішого партнера. Земний знак дуже роботящий, тому зазвичай саме він є основним здобувачем. Водяний знак теж не сидить без діла, але все ж таки, як правило, досягає менших результатів через невпевненість у собі.

Складний характер Козерога врівноважується м’яким партнером. Риби, у свою чергу, отримують потужну підтримку та розвиваються в особистому та професійному плані.

Сумісність Козерога і Риб в сімейному житті залишатиметься сприятливою доти, доки вони відчувають взаємні почуття.

Як довго це триватиме, залежить лише від них. Розлучення в таких парах рідкісне явище, тому що вони не бояться зрад і обману. Подружжя любить, поважає одне одного і повністю задовольняє свої потреби.

Сумісність Козерога зі знаком зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст