ГоловнаАстрологіяКозеріг сумісність зі знаком зодіаку Скорпіон в різних сферах життя

Козеріг сумісність зі знаком зодіаку Скорпіон в різних сферах життя

Спілкування між представниками знаків зодіаку багато в чому залежать від особливостей їх характеру, впливу на них їх планет покровителів тощо. Астрологи розповіли, яка сумісність знаку зодіаку Козеріг зі знаком зодіаку Скорпіон в різних сферах життя, таких як – кохання, робота, сімейне життя Козерога і Скорпіона. Гороскоп сумісності цих знаків зодіаку також пояснить, чи можуть дружити Козеріг і Скорпіон

Знаки зодіаку Козеріг і Скорпіон, що між ними спільного, а що їх відрізняєЗнаки зодіаку Козеріг і Скорпіон, що між ними спільного, а що їх відрізняє

Козеріг і Скорпіон вдало зійдуться у різних типах відносин, оскільки в них є  багато спільного. При цьому своїми відмінностями вони добре доповнюють один одного. Знаки зодіаку відносяться до стихій, що вдало поєднуються – землі і воді відповідно. Ці сили природи мають різні фізичні характеристики і астрологічні властивості, але саме завдяки цьому вони користуються взаємною підтримкою: тільки грунт, насичений вологою, може дати хороший урожай. А водна стихія набуває сили, якщо має надійне русло, що задає правильний шлях – напрямок у житті. Також Козеріг і Скорпіон переймають одне від одного все найкраще, що сприяє їхньому взаємному особистісному зростанню.

Козеріг, мабуть, найсерйозніший знак серед всього зодіакального кола. Ним рухає честолюбство і неприкритий розрахунок, а сфера емоцій залишається осторонь, тому Козеріг дуже стриманий і рідко висловлює свої почуття. Представник Козерога – егоїстичний і не думає про думку оточуючих, просто переслідуючи свою мету.

Скорпіон працює так само: самовпевнений і рішучий, його рідко турбує, що скажуть люди. Представник водної стихії, на відміну від Козерога, часто імпульсивний і діє на емоціях. У цьому їхня головна відмінність: представника земної стихії важко роздратувати, а Скорпіон наділений вибуховим темпераментом. Також перший заявляє себе відкрито, другий схильний до маніпулювання, залишаючись у тіні. Обидва знаки зодіаку не відрізняються особливою комунікабельністю, мають вузьке коло близьких людей,

Гороскоп сумісності Козерога і СкорпіонаГороскоп сумісності Козерога і Скорпіона

Сумісність Козерога і Скорпіона вважається досить високою: це підтверджується і подібністю параметрів керуючих ними планет. Першим керує Сатурн, відповідальний за карму. Ця планета символізує одночасно руйнування та творення, багатство та злидні, довголіття та смерть. Сатурн посилає своїм підопічним різноманітні випробування, проходячи через які, вони змивають кармічні гріхи минулих життів. Представники Козерога, як правило, люди з непростою долею, що пройшли через вогонь, воду та мідні труби, а тому вони мудрі та досвідчені.

Скорпіон перебуває під впливом войовничого Марса. Своїх підопічних Марс наділяє агресивною енергією, прагненням влади і яскравою сексуальністю. Об’єднавшись, ці знаки зодіаку зможуть побудувати потужний, непробивний тандем, який досягне будь-яких висот, завдяки цілеспрямованості та твердості характеру.

Гороскоп сумісності Козерога і Скорпіона обіцяє їм міцні, стабільні стосунки: обидва вміють щиро любити, дружити та співпрацювати.

Безпека – це те, чого прагнуть обидва партнери, хоч і по-різному. Земний знак все своє життя самовіддано працює над досягненням міцної матеріальної платформи, яка робить його незалежним від інших. «Я сам» – його головний девіз у житті. Він дисциплінований, врівноважений та стабільний у своїх проявах. Скорпіон почувається захищеним, коли відчуває владу над іншими: маніпулюючи іншими, він вирішує всі свої проблеми. Тому він схильний до контролю та є чудовим власником.

Козеріг і його сумісність зі знаком зодіаку Скорпіон в діловій сферіКозеріг і його сумісність зі знаком зодіаку Скорпіон в діловій сфері

Ці знаки зодіаку є двома природженими лідерами, тому сумісність Козерога і Скорпіона в роботі буде вдалою, за умови паритету між ними. Якщо вони зрозуміють, що рівноправна співпраця принесе користь обом, то так і станеться.

Обидва партнери – і Козеріг, і Скорпіон, зазвичай розумні, працьовиті, мріють про кар’єру та високий статус у суспільстві. З іншого боку, навіть конкуренція між собою сприяє взаємній мотивації партнерів рухатися вперед.

Чи можуть дружити знаки зодіаку Козеріг і СкорпіонЧи можуть дружити знаки зодіаку Козеріг і Скорпіон

На думку астрологів, сумісність Козерога зі Скорпіоном у дружбі досить гарна. Такий світогляд і риси характеру сприяють виникненню довіри та зближення: вони легко знаходять спільні інтереси та захоплення. Представник Сатурна продемонструє, як наполегливість та жорстка дисципліна можуть досягти більшого, а його партнер навчить Козерога бути більш спонтанним та живим у емоційній сфері.

сумісність в коханні Козерігів і СкорпіонівКозеріг і Скорпіон: сумісність в коханні

Сумісність Козерога і Скорпіона у коханні близька до ідеальної. Власницькі почуття та ревнощі знаку водної стихії зіграють їм на руку. Козеріг, стурбований відданістю партнера, спостерігаючи таке ставлення з боку другої половинки, тільки більше повірить у щирість своїх почуттів та серйозність намірів.

Представники гороскопу Козеріг і Скорпіон ретельно підходять до вибору другої половинки, віддаючи перевагу сторонам, які будуть всіляко їм вигідні.

У цьому випадку вони підходять один одному: сильні сторони обох сприяють зміцненню їх симпатії. Обидва розуміють, що їхнє партнерство має всі шанси перерости у довгий стабільний роман.

Козеріг веде себе стримано і довго придивляється до нового партнера, намагаючись визначити перспективи їхнього спільного майбутнього. Йому не потрібні короткі безглузді романи: він налаштований на тривалі стосунки.

Скорпіон теж поводиться обережно, у нього добре розвинена інтуїція, тому він уміє зчитувати потрібну йому інформацію, навіть якщо обранець потайливий. Його прояви більш пристрасні та спонтанні, а холодність коханої людини лише підігріває інстинкт завойовника.

Таким чином, сумісність Козерога зі Скорпіоном у відносинах зростає з часом, протягом якого вони впізнають одне одного. Знак води вміє бути дбайливим і ніжним, завдяки чому недовірливий партнер швидше розкривається та стає м’якшим.

Сексуальна сумісність Козерогів і СкорпіонівСексуальна сумісність Козерога і Скорпіона

Сумісність Козерога і Скорпіона в інтимній сфері життя спочатку може їх не тішити. Це з їх різним темпераментом і ставленням до сексу загалом. Козеріг не бачить у ньому особливої ​​цінності: його сексуальна енергія блокується разом із чуттєвістю. Тому він сприймає любовні задоволення з погляду голої фізіології як із способів отримання тілесного задоволення. У Скорпіона все інакше: серед інших представників гороскопу він вважається найсексуальнішим, тому інтимне життя для нього у пріоритеті. Його прагнення урізноманітнити рухи під ковдрою нерідко сягають збочень, куди піде далеко не кожен партнер.

Проте астрологи вважають, що не все так погано. У глибині душі Козеріг дуже пристрасний та палкий. Йому знадобиться деякий час, щоб стати розкутим. Скорпіон, наділений інтуїцією, відчуває суть натури партнера і чекатиме моменту його саморозкриття. Після цього в їхній спальні настане повна гармонія.

сумісність Козерога і Скорпіонів у сімейному життіКозеріг і Скорпіон: сумісність в сімейному житті

Як правило, ці знаки зодіаку не поспішають перевести стосунки в офіційний статус, намагаючись дізнатися один одного ближче та переконатися у благонадійності партнера. Завдяки цьому сумісність Козерога зі знаком зодіаку Скорпіон у шлюбі перебуває на високому рівні: адже рішення узаконити свої стосунки приходить до них не імпульсивно, а ретельно виважено та обдумано. До цього часу закохані вже добре вивчать переваги та недоліки партнера та навчаться з ними жити. Вони дбайливо зберігають свої почуття від сторонніх очей, не виносячи їх назагал.

Темперамент Скорпіона не зникає, але врівноважений партнер вчиться згладжувати конфліктні ситуації за допомогою розсудливості та тверезості. Між ними панує взаємна повага та розуміння. Знаки зодіаку Козеріг і Скорпіон дорожать інститутом шлюбу та сімейними традиціями, тому намагатимуться на благо своїх стосунків.

У подружжя багато спільних цілей та інтересів.

Вільний час вони проводять разом, рідко відвідуючи гучні заходи. Знаки роботящі, але Козеріг у цьому особливо відрізняється: йому не завадило б налагодити баланс між домівкою і роботою, тому що надмірна працьовитість може викликати невдоволення та ревнощі Скорпіона. Сумісність Козерога і Скорпіона в сімейному житті згодом тільки зростатиме, перетворюючи їх на вірних однодумців та надійних компаньйонів.

Сумісність Козерога зі знаком зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст