Сумісність Стрільця і Козерога в коханні, дружбі, роботі і в сім’ї

Знаки зодіаку Стрілець і Козеріг мають непрості стосунки через різні характери. Астрологи пояснили, яка сумісність Стрільця і Козерога в коханні, дружбі, роботі і в сім’ї та прокоментували, як взагалі співіснує знак зодіаку Стрілець зі знаком Козерога

гороскоп сумісності Стрільця і КозерогаЯкі прогнози на спілкування дає гороскоп сумісності Стрільця і Козерога

Сумісність Стрільця та Козерога складна через їх різні погляди на навколишній світ. Але,

якщо ці знаки зодіаку знайдуть причини бути разом, вони можуть стати один для одного чудовими вчителями: відкрити для себе багато нового та цікавого.

Представник вогняної стихії знак зодіаку Стрілець відчує ґрунт під ногами і зможе досягти великих успіхів завдяки раціоналізації. Його партнеру – знаку зодіаку Козеріг, не завадить опанувати безпосередність, завдяки впливу Стрільця, що зробить його життя яскравішим і більш насиченим.

Обмінявшись позитивними рисами характеру обидва знаки зодіаку отримають лише користь. Головне, щоб вони розуміли цінність один одного та використали можливість поглянути на звичний світ іншими очима.

Гороскоп сумісності Стрільця і Козерога не дає однозначного прогнозу цього тандему. Коли вони зустрічаються, знаки зодіаку стихій вогню та землі можуть відштовхуватися, як протилежності або бути залученими, зацікавленими у їхній схожості.

Результат буде різним у кожному окремому випадку: поворот подій залежить від особистих гороскопів партнерів та їх натальних карт.

Стрілець – знак мінливий і легко адаптується до нових умов. І за умови, що його приваблює все незвичайне, шанси, що його зацікавить знак землі досить високі. Кардиналу-Козерогу складно боротися зі своєю негнучкістю, а якщо Стрілець одразу не звернеться до нього, то навряд чи щось змусить його передумати.

Сумісність Стрільця і Козерога в коханніСумісність Стрільця і Козерога в коханні

Сумісність Стрільця і Козерога в коханні не порадує їхніх представників через різний підхід до любовних справ. Спочатку люди цих знаків зодіаку сходяться, охоплені фізичним потягом та пристрасними почуттями. Зі Стрільцем дуже легко спілкуватися, і це багатьох приваблює. Але потім з’ясовується, що ця легкість – його невід’ємна характеристика, з допомогою якої він уникає всього, що викликає дискомфорт. Розв’язання конфліктів, обов’язки, відповідальність – ці риси притаманні Козерогу, подарують Стрільця відчуття надійності та безпеки. Однак у майбутньому знак вогню перекласифікує ці якості для себе на нудні.

Тертя неминучі:

  • знак вогню – Стрілець – це птах вільного польоту з безліччю інтересів та широким колом контактів. 
  • Земний партнер – знак зодіаку Козеріг – неодмінно почне осягати свій особистий простір, намагаючись застерегти від помилок та контролюючи кожен крок.

Козеріг, придивившись до обранця і вирішивши побудувати з ним стосунки, відразу вибудовує в голові численні плани, заздалегідь записуючи їхнє спільне майбутнє, аж до імені свого первістка. Стрілець – навпаки, не прагне створювати сім’ю і дуже легковажно ставиться до любовних інтрижок, часто зраджуючи партнерів. Таким чином, сумісність Стрільця з Козерогом у відносинах є дуже складною і вимагає від закоханих спільних зусиль для подолання розбіжностей.

Знаки зодіаку Стрілець і Козеріг, яка їх сумісність в сімейному житті?Знаки зодіаку Стрілець і Козеріг, яка їх сумісність в сімейному житті?

Сумісності Стрільця з Козерогом у шлюбі не позаздриш: їх союз справді складний і сповнений великої кількості протиріч. Різні натури та характери постійно стикаються із взаємними непорозуміннями. Вогняний знак зодіаку Стрілець не приймає нудних домашніх посиденьок. А його практичний партнер- знак зодіаку Козеріг, вважає часті вечірки з друзями безглуздою тратою часу.

У партнерів також різне ставлення до грошей. Козеріг – справжній роботяга; він проводить більшу частину свого часу на роботі, намагаючись заробити всі багатства світу, щоб забезпечити собі та своїй сім’ї гідне та комфортне існування. Стрілець більше стурбований духовним розвитком і витрачає гроші направо і наліво, не надаючи їм такої значної цінності.

Знаки зодіаку Стрілець і Козеріг довго не стають батьками, але з різних причин: підопічний Юпітера – Стрілець, не прагне до батьківства, оскільки діти вимагають відповідальності і несуть обмеження його свободи. Партнер – Козеріг, теж серйозно ставиться до цього і вважає за краще стати батьком, що вже твердо стоїть на ногах у матеріальному плані. Таким чином, подружжю доведеться самостійно налагодити сумісність Стрільця і Козерога у сімейному житті.

Якщо хоча б один з них послабить свої позиції, вимоги та амбіції, передавши кермо влади владі іншому, то відносини стануть більш комфортними та вигідними для обох.

Ділова сумісність Стрільця і Козерога і чи можуть дружити ці знаки зодіакуДілова сумісність Стрільця і Козерога і чи можуть дружити ці знаки зодіаку

Сумісність на роботі Стрільців і Козерогів

Сумісність Стрільця та Козерога в діловій сфері обіцяє бути плідною. Ці знаки зодіаку мають різні здібності, поєднуючи які, вони досягнуть запаморочливих успіхів у справах.

Стрілець – натура творча, його ідеї завжди креативні та цікаві, а його підходи до вирішення проблем різнопланові. Козеріг, у свою чергу, відмінний стратег і тактик, він практичний та розважливий. Особливі успіхи зірки обіцяють рівноправним партнерам чи колегам.

Чи можуть дружити ці знаки зодіаку Стрілець і Козеріг?

Незважаючи на різницю в темпераментах, сумісність Стрільця з Козерогом у дружбі може бути високою. Активний імпульсивний вогняний знак та спокійний врівноважений представник Сатурна допоможуть один одному побачити світ з іншого боку. Це допоможе їм вирішити проблеми, які раніше, здавалося, неможливо вирішити. Однак варто відзначити, що в цьому випадку обоє мають перевагу в знайомстві, тобто дружбу між Стрільцем і Козерогом можна назвати співпрацею.

Знак зодіаку Стрілець і його сумісність зі знаком зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Водолій

Риби

- Advertisment -

Ви не можете копіювати текст