Сумісність знаки зодіаку Стрілець і Близнюки в коханні, діловій сфері і в сімейному житті

Які стосунки можливі між представниками знаку зодіаку Стрілець і Близнюки? Хто спілкувався з людьми цих знаків, можуть зацікавитися думкою астрологів. Отже, знаки зодіаку Стрілець і Близнюки – яка їх сумісність в коханні, діловій сфері і в сімейному житті та чи можлива дружба знаків Стрільця і Близнюків між собою

характеристика відносин Стрільців і БлизнюківЗнаки зодіаку Стрілець і Близнюки: характеристика відносин

Стрілець та Близнюки в астрології – протилежності, тому що вони розташовані на зодіакальному колі один навпроти одного. Це означає, що

у партнерстві вони можуть поводитися по-різному: з одного боку, це може бути вдалий союз, з іншого боку, їхні стосунки зазнають фіаско.

Такий тип відносин можна назвати “усе або нічого”. Чи зможуть вони успішно взаємодіяти чи раз і назавжди відштовхнуть одне одного, залежить від їх особистих гороскопів та розташування планет під час їх першого знайомства. Ці знаки зодіаку належать до різних стихій – вогню – Стрілець і повітря – Близнюки, які в природі мають сокровенний контакт. Полум’я, стикаючись з киснем, набирає силу і зігріває повітряні маси, що його оточують.

Вогонь неспроможний горіти без кисню: у цих відносинах Стрільцю більше потрібні Близнюки. Стрільця приваблюють широта поглядів і легкість повітряного знаку зодіаку, його творчий, але водночас розважливий характер, м’якість і товариськість. Представник стихії вогню, у свою чергу, вражає партнера-Близнюки сміливістю, рішучістю, честолюбством та впевненістю у собі. Обидва інтелектуали, що є ще однією перевагою у списку взаємних симпатій. У їхньому тандемі Близнюки – ідейний натхненник, а Стрілець несе йому енергію та активність.

характеристика відносин Стрільців і БлизнюківГороскоп сумісності Стрільця і Близнюків

За життям знак вогню веде Юпітер – велика планета, яку астрологи вважають планетою щастя і удачі. Планета покровитель наділяє Стрільця жагою до знань, філософським складом розуму і неймовірною удачею. Тому Стрілець все життя прагне самовдосконалення за рахунок набуття нового життєвого досвіду, а також його передачі іншим людям. Люди цього знаку зодіаку цілеспрямовані і наполегливі в своїх бажаннях. При цьому Стрільці часто надмірно самовпевнені у своїх силах, оскільки відчувають присутність Фортуни у своєму житті. Близнюки знаходяться під впливом Меркурія, який у міфічних історіях представлений як бог торгівлі та спілкування. Звідси такі якості Близнюків – балакучість, цікавість та вміння налагоджувати зв’язки скрізь, де це можливо. Сумісність Стрільця та Близнюків може бути дуже успішною, коли вони доповнюють один одного.

Розташування знаків Стрільця і ​​Близнюків навпроти один одного на зодіакальному колі означає, що між ними існує сильніший, але складніший зв’язок у порівнянні з іншими можливими комбінаціями.

Обидва люблять змагання, але якщо воно виникне між ними, то це триватиме недовго. Близнюкам просто не цікаво довго мірятися силами з кимось, щоб з’ясувати свої можливості. А Стрілець взагалі не вміє ворогувати через свою добродушність. Гороскоп сумісності Стрільця та Близнюків неоднозначний: вони можуть вважати один одного розумними і ніколи більше не захочуть стикатися. Але також вони здатні залучити і сформувати міцний, яскравий союз, в якому на них чекає безліч цікавих пригод.

Стрілець і Близнюки, сумісність в діловій сферіСтрілець і Близнюки, сумісність в діловій сфері

Астрологи вважають, Стрілець та Близнюки можуть чудово співпрацювати на роботі. З одного боку, ділова сумісність Стрільця та Близнюків буде ідеальною, якщо колеги займатимуться творчою діяльністю у креативному відділі невеликої компанії. Але їхня мотивація буде різною: Близнюки будуть намагатися робити все заради завершення справи. А представник вогняної стихії – Стрілець, прагне кар’єрного зростання. Якщо вони мають різні завдання, обов’язково виникне дух змагання. Тільки загальна мета може об’єднати партнерів та проявити і посилити їх здібності і вміння. Обидва потребують гарного керівника чи відповідального партнера. Зворотною стороною цієї характеристики є часта зміна бажань: багато їх планів залишаються нездійсненними.

Чи можлива дружба Стрільцями і БлизнюкамиЧи можлива дружба Стрільця і Близнюків між собою

Сумісність Стрільця з Близнюками у дружбі найчастіше сприятлива. Їх світогляд схожий, як і їх спосіб життя. Обидва люблять спілкуватися, допитливі та прагнуть отримати нові емоції та враження. Близнюки – двоїстий знак зодіаку, це проявляється у частих перепадах настрою та протиріччях. Але добродушний партнер досить швидко звикне до цього. Вони люблять подорожувати і все, що пов’язане з ризиком і пахне шахрайством. Знаки енергійні, амбітні та сповнені ентузіазму.

Дружба Стрільця і Близнюків часто триває все життя.

Сумісність знаки зодіаку Стрілець і Близнюки в коханні і в особистому життіСумісність знаки зодіаку Стрілець і Близнюки в коханні і в особистому житті

Любовна сумісність Стрільця і Близнюків знаходиться на високому рівні, незважаючи на всі суперечливі почуття, які часто виникають між ними.

Обидва знаки – романтичні і люблять мріяти, тому поцілунки до ранку та освідчення в коханні, написані крейдою на асфальті, – це все про них. Вони легко спілкуються та приваблюють одне одного жвавим розумом. Як правило, обидва зовні привабливі, що позитивно впливає на взаємний сексуальний потяг. Закохані знайдуть багато спільного в характері свого партнера. Стрілець і Близнюки можуть навіть вважати, що вони нарешті зустріли свою долю. Але не все так гладко… Через певний час вони знайдуть в обранці купу недоліків і, можливо, навіть вирішать розійтися. Але якщо партнери захочуть пізнавати один одного далі, вони завжди знайдуть ще багато цікавого.

Сумісність Стрільця та Близнюків у стосунках затьмарена тим, що обидва партнери не надто вимогливі до себе та один до одного.

Тому їхній тандем пливе за течією, як корабель без вітрил. І ніхто не знає, куди його заведе життя у найближчому майбутньому, ніхто з них не хоче брати на себе відповідальність за пару. Тому їх роман може закінчитися так само швидко, як і почався. Чіткі домовленості можуть урятувати кохання Стрільця і Близнюків: їм потрібно обрати лідера, який керуватиме обома.

Сексуальна сумісність Стрільця і БлизнюкаСексуальна сумісність Стрільця і Близнюків

А ось сумісність Стрільця і Близнюків в інтимному житті просто чудова. В цій сфері ідеально підходять одне одному знаки зодіаку повітря та вогню. Кожен з них прагне новизни – яскравих емоцій і приємних відчуттів, зокрема й у сексуальних відносинах. Повітряний знак схильний фантазувати та втілювати у життя свої еротичні фантазії з партнером, чому він буде тільки радий. Будь-яка одноманітність вбиває інтерес Стрільця до партнера. Але такого не може бути в ліжку з допитливими Близнюками.

Ці знаки зодіаку позитивно стурбовані,

секс займає важливе місце у житті кожного з них. Цей факт дуже їх зближує та робить цінними одне для одного.

Часто представники цих знаків є завсідниками секс-шопів, не з чуток знають про домашні відео та мають у шафі спеціальний відсік для еротичної білизни та іграшок. Завдяки цьому пристрасть між ними довго не охолоне.

Сумісність знаки зодіаку Стрілець і знаку Близнюка в сімейному життіСумісність знаки зодіаку Стрілець і Близнюки в сімейному житті

Сімейна сумісність Стрільця з Близнюками буде або дуже гарною, або їхній союз розпадеться.

Відносини без кохання, взаємоповаги ніхто з них не підтримуватиме. Вони мрійники-ідеалісти і хочуть найкращого: те, що їм подобається і що робить їх щасливими. А якщо партнер не відповідає їхнім уявленням і їм разом не комфортно, вони бажають іншому удачі та йдуть далі.

Ця пара має надзвичайно великі шанси на ідеальну сумісність в сімейному житті.

Нестійкість обох дозволяє подружжю підлаштовуватись одне під одного, обминати гострі кути і рухатися в одному ритмі. Якщо один із них змінює свою думку чи рішення, то другому нічого не варто погодитися з новим порядком. У їхньому тандемі теж трапляються скандали, але партнери не вміють довго ображатись і швидко прощають один одного. Стрілець від природи дуже легко закохується і часто фліртує з незнайомцями, щоб отримати свіжі емоції. У шлюбі з Близнюками це навряд чи можливо, оскільки стихія повітря дарує йому невичерпне джерело натхнення. Щоб світитися яскравіше, вогню потрібний кисень: так само, як підопічному Юпітеру потрібні Близнюки.

Знак зодіаку Стрілець і його сумісність зі знаком зодіаку

Овен

Телець

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

- Advertisment -

Ви не можете копіювати текст