Знаки зодіаку Стрілець і Лев, їх сумісність в коханні, сімейному житті і в діловій сфері

Знаки зодіаку Стрілець і Лев належать до одної стихії, тому їх спілкування буде підпорядковане впливу вогню, що позначається на характері обох. Яка їх сумісність в коханні, сімейному житті і в діловій сфері та чи можуть вони дружити одне з одним, розповіли астрологи.

Характеристика Стрільця і Лева пояснює мотиви їх спілкування

Вогняна стихія поєднує знаки зодіаку Стрілець і Лев, наділяючи їх пристрастю і високою активністю. Представники цих знаків яскраві і харизматичні особистості. В їх житті постійно відбувається рух, який приносить їм яскраві емоції і неймовірні відчуття. Обидва знаки цілеспрямовані, самовпевнені і імпульсивні. Інколи жага до гострих відчуттів схиляє їх до авантюризму і шахрайства. Між людьми цих знаків багато спільного, але між ними й багато

Стрілець має планету покровителя – Юпітер. Ця планета наділяє свого підопічного філософським складом розуму, жагою до знань і великою удачею. Через таку потужну підтримку своєї планети покровителя, дуже часто Стрілець стає самовпевненим. Разом з тим астрологи визначили кармічне завдання знаку зодіаку Стрілець: вивчати і передавати знання іншим, він – кармічний вчитель.

Обидва знаки зодіаку – і Стрілець, і Лев – оптимісти.

Лев перебуває під патронатом нашої зірки – Сонця і тому люди цього знаку зодіаку – яскраві, гарячі, імпульсивні. Найголовніші якості Лева досить різнопланові – щедрість і пихатість. Лев завжди хоче бути таким же особливим, як його небесний покровитель, тому він завжди в центрі уваги і любить похвалу. Обидва знаки зодіаку для самореалізації потребують, щоб навколо них були люди і при цьому вони одинаки. Можливо, тому що лідер повинен бути один?

Гороскоп сумісності Стрільця і ЛеваГороскоп сумісності Стрільця і Лева

Представники обох цих знаків шукають собі сильних і достойних партнерів. Таких, хто може сформувати вигідний союз і внести свій вклад, щоб задовольнити власні амбіції. Так вони оцінюють одне одного при першій зустрічі, виявляючи взаємний інтерес і повагу. Стрілець, який вважає себе найрозумнішим, готовий вислухати і навіть врахувати думку Лева.

В цілому, сумісність Стрільця і Лева досить сприятлива, незважаючи на їх складний і запальний характер.

Їх конфлікти швидко забуваються, тому що обидва не мають звички довго ображатися і швидко вибачають образи.

Підопічний Юпітера веде себе незалежно і багато може зробити сам. Але, як вважають астрологи, своїм успіхом він зобов’язаний більше долі, Всесвіту і планеті покровителю, ніж своїми здібностями. Лев для нього – той, хто допомагає розкрити власний потенціал і накопичувати сили, за що Стрілець йому дуже вдячний.

В свою чергу підопічний Сонця також розвивається в цьому тандемі. Допомагаючи партнеру Стрільцю, Лев сам духовно зростає. Знак зодіаку Стрілець являється для Лева постійним джерелом натхнення, нових знань та ідей, які йому самому вряд чи прийшли в голову. Гороскоп сумісності Стрільця з Левом дуже сприятливий практично у всіх сферах життя. Обидва реалізуються в парі своїх потреби і бажання, тому їх відносини гармонічні і між ними немає жорстких конфліктів.

знаки зодіаку Стрілць і Лев: ділова сумісність Стрільця і ЛеваЗнаки зодіаку Стрілець і Лев: сумісність в діловій сфері

Астрологи вважають, що ділова сумісність Стрільця і Лева майже ідеальна. Їх дружній робочий тандем може досягти неймовірним висот, для них практично немає нічого неможливого. Стрілець придумує ідею і її оптимальне втілення у життя або ж надихає свою другу половинку – Лева на реалізацію своїх ідей. Лев – це чудовий стратег і керівник, він зможе спрямувати творчу енергетику партнера в потрібному напрямку. Обидва знаки зодіаку амбітні, працелюбні, що не лишає їх співробітництво конкуренції. Щоб уникнути непорозумінь і тертя, їм потрібно пам’ятати, що перед ними стоїть спільна мета, і це співробітництво – взаємовигідне.

Чи можуть дружити знаки зодіаку Стрілець і Лев?Чи можуть дружити знаки зодіаку Стрілець і Лев?

Астрологи вважають, що дружба між Стрільцем і Левом дуже ймовірна і ці стосунки будуть вдалими. Обидва представники стихії вогню чудово розуміють одне одного, а взаємна повага робить їх союз міцним і стабільним. Стрілець цінує Лева за його щедрість і доброту. Останній, у свою чергу, захоплюється амбіціями партнера та його прагненням до справедливості.

Обидва знаки зодіаку – і Стрілець, і Лев – надійні друзі, готові прийти на допомогу в будь-який час дня і ночі. Дружба Стрільця і Лева зазвичай міцна і тривала.

секс Стрільців і ЛевівСтрілець і Лев, їх сумісність в коханні і романтичних відносинах

Сумісність Стрільця і ​​Лева в коханні сприятлива і починається з сильного фізичного потягу, що виникає буквально з першого погляду. Кожен із них щиро захоплюється партнером, знаходить з ним багато спільного і готовий повірити, що цю зустріч їм принесла сама доля. Обидва пристрасні та романтичні натури, які підкорять одна одну незвичайними вчинками та сюрпризами. Відносини розвиваються стрімко та яскраво, тут немає місця невдоволенню та непорозумінням. Всі колізії вирішуються швидко, тому що закохані хочуть взаємно радувати і подобатися.

Ідеальна сумісність Стрільця з Левом у відносинах може втратити свій статус у той момент, коли вони дійдуть до точки, коли романтика закінчується і на горизонті маячить новий, серйозніший етап взаємодії. Простіше кажучи, шлюб. Стрілець у принципі уникає великої відповідальності, яка може позбавити його особистої свободи. Ідея сім’ї та спільних дітей не здається йому такою привабливою, а шлюб серед пріоритетів займає одне з останніх місць. Варто зазначити, що Лев теж особливо не прагне офіційно оформлювати відносини, але ставиться до цього відповідальніше і прихильніше. І в цьому випадку на цьому, швидше за все, наполягатиме саме цар звірів. Стрілець часто закохується і схильний часто змінювати партнерів.

Сексуальна сумісність Стрільців і ЛевівСексуальна сумісність Стрільця і Лева

Секс займає центральне місце в житті кожного з цих знаків зодіаку, тому для них важливо, щоб партнер був повністю задоволений ними. Сумісність Стрільця і ​​Лева в інтимному житті дуже вдала: обидва задоволені тим, що відбувається в їхній спільній спальні. Вогняні знаки – натури палкі, пристрасні і, як наслідок, умілі, уважні коханці. Вони розкуті, і завдяки цьому їхнє інтимне життя дуже різноманітне.

В обох знаків є купа сексуальних фантазій, якими вони з радістю поділяться та втілять у реальність. Взаємна повага, яка є у повсякденному житті, поширюється і на ліжко. Тут немає конкуренції, адже закохані періодично міняються ролями відповідно до умов сексуальних ігор. Все це правильно за умови справжніх взаємних почуттів партнерів. Якщо в основі інтимного життя є лише хіть і фізіологія, то Лев емоційно придушить Стрільця, що останньому не сподобається.

 сумісність в сімейному житті Стрільців і ЛевівЗнаки зодіаку Стрілець і Лев, їх сумісність в сімейному житті

Вміння прощати і не зосереджуватися на проблемах, притаманно обом знакам зодіаку. І це робить сумісність Стрільця з Левом у шлюбі ідеальною та гармонійною. Також на їхні стосунки сприятливо впливає той факт, що представник Юпітера – мінливий знак. Це означає, що він має гнучкий розум і вміє адаптуватися до змін довкілля. Тому, якщо Стрільцю це справді потрібно, він уміло підлаштовується під будь-який характер партнера. З іншого боку, він сам прагне постійних змін у житті і не терпить сірої буденності. Все це підвищує його шанси на побудову тривалого шлюбу з Левом. Подружжя взаємно підтримує одне одного у всіх починаннях, що дуже важливо для обох, інакше вони не змогли б розвиватися.

Для кожного з цих знаків зодіаку найголовніше – своє «Я», але для їхньої пари це нормально. Сумісність Стрільця і Лева в сімейному житті гарна ще й тим, що вони однаково дивляться на фінанси: вміють заробляти та люблять витрачати. Обидва хочуть ситого, комфортного життя прямо тут і зараз, зовсім не замислюючись про те, що буде завтра. Навіть спільний відпочинок не принесе їм жодних протиріч, тому що в цьому їх переваги схожі.

Отже, два представники стихії вогню – знаки зодіаку Стрілець і Лев, мають дуже високу сумісність практично у всіх сферах життя.    

Знак зодіаку Стрілець і його сумісність зі знаком зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби  

- Advertisment -

Ви не можете копіювати текст