ГоловнаАстрологіяСтрілець і Скорпіон: сумісність в коханні, в сім’ї, роботі і в дружбі

Стрілець і Скорпіон: сумісність в коханні, в сім’ї, роботі і в дружбі

Цікавий факт: Стрілець і Скорпіон – це знаки зодіаку, які знаходяться поряд по зодіакальному колу, але належать до різних стихій. Тож яка сумісність в коханні, в сім’ї, роботі і в дружбі знаку зодіаку Стрільця і Скорпіона? Про це розповіли астрологи і поділилися своїми думками.

Астрологічна характеристика Стрільців і СкорпіонівАстрологічна характеристика Стрільця і Скорпіона, яка впливу на їх відносини

Стрілець належить до стихії вогню, яка наділяє його палкістю, яскравістю та волелюбністю. Скорпіон, який розташований на зодіакальному одразу перед знаком Стрільця, належить до стихії води: зовні він спокійний, сильний і цілеспрямований.

В астрології ці елементи (стихії) вважаються протилежними, що відображається у взаєминах самих знаків, між якими можливі особисті протистояння. Але вони також приваблюють один одного своїми сильними якостями: підопічний води радує партнера своєю рішучістю та серйозністю, а головне – своєю загадковістю. Вогняний знак, у свою чергу, вражає Скорпіона своєю чесністю, товариськістю та відкритістю у спілкуванні.

Але є риси характеру, які їх обопільно дратують. Наприклад, Стрілець, який постійно прагне новизни, може знайти більш стійкого Скорпіона непохитним і впертим. У відповідь Скорпіон часто страждає на заздрість з тієї причини, що безтурботному знаку вогню завжди все стає набагато простіше і легше. Тим не менш, знакам вогню та води є чому повчитися у їхньому партнерстві. Стрільцю, чиє життя іноді нагадує хаос, явно не завадило б запозичити звички врівноваженості та впорядкованості у веденні справ. А Скорпіон, який часто впадає в емоційні крайнощі: лють чи меланхолію, зможе навчитися мислити ширше та оптимістичніше дивитися на світ.

Гороскоп сумісності Стрільців і СкорпіонівЗнаки зодіаку Стрілець і Скорпіон: гороскоп сумісності

Обидва знаки зодіаку являються носіями суто чоловічої енергії, тому при об’єднанні вони стають тандемом, здатним досягати будь-яких висот.

Планетарна сумісність Стрільця та Скорпіона вважається вигідною. Планету покровитель Стрільця –  Юпітер, що наділяє цей знак удачею, потягом до знань та філософським складом розуму. Скорпіон перебуває під опікою одразу двох планет: войовничого Марса та владного Плутона. У цьому плані Скорпіон – найжорсткіший і найнебезпечніший знак зодіаку серед всіх представників зодіакального кола. У житті він прагне керувати та командувати, але робить це непомітно, маніпулюючи, перебуваючи осторонь. Наміри Скорпіона часто приховані, а події дивовижні. Це повністю відрізняється від поведінки Стрільця, який, навпаки, живе надто відкрито для сторонніх очей.

Гороскоп сумісності Стрільця та Скорпіона може бути цілком успішним, якщо ці знаки зодіаку розуміють цінність одне одного та заплющують очі на те, що їх обох дратує. Шанси на вдалу взаємодію значно збільшує Стрілець: він відноситься до мінливих знаків, що означає мінливість характеру та гнучкість розуму. Завдяки такій якості, вогняний знак легко адаптується до різних умов і партнерів, у тому числі. Чого не можна сказати про фіксований Скорпіон: він надто впертий у своїх бажаннях, прагненнях і навряд чи щось змінить у собі заради іншого. Отже,

можна сказати, що існування тандему Стрільця і Скорпіона залежить від зусиль вогняного знаку зодіаку.

Чи захоче він вийти на зв’язок із партнером, з яким майже ніхто не ладнає, залежатиме від його особистого гороскопу.

Стрілець і Скорпіон: сумісність в роботі і діловій сферіСтрілець і Скорпіон: сумісність в роботі і діловій сфері

Сумісність Стрільця та Скорпіона в роботі складеться найбільш вдало. Перший – ідейний натхненник, а також постачальник оптимальних рішень. Скорпіон мислить вужче, але бачить найдрібніші деталі справи, які у майбутньому можуть стати дуже значущими. Підопічний Юпітера не любить брати на себе відповідальність, але партнер, який взяв на себе ініціативу, добре впорається з цією роллю. Спільний бізнес Стрільця і Скорпіона буде дуже успішним, якщо вони своєчасно розподіляють обов’язки та не будуть втручатися в справи партнера.

Чи можуть дружити Стрілець і Скорпіон?Чи можуть дружити Стрілець і Скорпіон?

Сумісність Стрільця зі Скорпіоном у дружбі неоднозначна: швидше за все ці двоє стануть хорошими друзями, зрідка зустрічаючись для досягнення спільної мети. Справжня дружба, що супроводжується духовною близькістю, навряд чи з’явиться між ними. Скорпіон часто виділяє отруйний сарказм, який може зашкодити хорошому товаришеві, якому достатньо лише з почуттям гумору приймати агресивні випади. Его Стрільця не менш роздуте, але в нього немає тієї агресивності, яка притаманна знаку Води. Тому ймовірніше, що він не буде дружити з таким жорстким другом.

Знаки зодіаку Стрілець і Скорпіон: сумісність в коханні і в особистому життіСтрілець і Скорпіон: сумісність в коханні і в особистому житті

Любовна сумісність Стрільця і Скорпіона вкрай складна. З одного боку, знаки мають безліч переваг, якими вони приваблюють одне одного. Обидва знаки зодіаку цінують чесність, якою наділені їхні персонажі. Загадковий, глибокий внутрішній світ Скорпіона приваблює партнера, який обожнює все незвідане. Підопічний Марса, у свою чергу, відчуває енергію Стрільця, що іскряться; захоплюється його розумом і легкістю. З іншого боку, між ними буде багато протиріч. Скорпіон надто прискіпливий до партнера, він шукає свій ідеал і висуває Стрільцю різні претензії, часто критикуючи його поведінку. Стрілець змінює своє захоплення Скорпіоном на роздратування через спроби взяти себе в руки і воліє тікати від сильного тиску коханої людини.

Скорпіон мало кому довіряє і тому не балакучий, особливо на початку знайомства. Стрілець навпаки любить балакати про все на світі. До речі, у разі розладу знак води обов’язково скористається інформацією, якою поділився з ним легковажний обранець Юпітера. Ображений Скорпіон жалить у найболючіші місця, чого не чекає наївний добросердечний Стрілець.

Щоб сумісність Стрільця і ​​Скорпіона у відносинах була комфортною, їм доведеться набратися терпіння один до одного. А також обов’язкова умова – щирі почуття та взаємне бажання бути разом.

знаки зодіаку Стрілець і СкорпіонСексуальна сумісність Стрільця і Скорпіона

Сумісність Стрільця і Скорпіона в інтимній сфері дуже неоднозначна. На початку відносин вони ідеально підходять один одному як коханці. Взаємна пристрасть не дає нудьгувати партнерам і робить їх секс невимовно яскравим. Обидва знаки зодіаку пристрасні, азартні натури. Секс займає в їхньому житті пріоритетне місце, тому вони можуть багато зробити і знають, як принести задоволення коханому. Вони сексуально розслаблені і, не замислюючись, діляться своїми еротичними фантазіями, які мають втілити у життя.

На жаль, через короткий час інтенсивність переживань та фізичний потяг знижується. Закохані починають помічати одне в одному негативні особисті якості, причому з інтимного життя йде гармонія. Тому, щоб любовні втіхи приносили їм радість і задоволення, слід спочатку встановити певні правила, залишаючи все зайве за дверима спальні. Немає необхідності переносити повсякденні проблеми та особисті розбіжності у спільну постіль.

Стрілець і Скорпіон: сумісність в сім’їСтрілець і Скорпіон: сумісність в сім’ї

Сумісність Стрільця зі Скорпіоном у шлюбі не дуже райдужна. Поки між ними киплять пристрасті, а почуття щирі і яскраві, закоханим буде разом затишно та тепло. Але час все розставить на свої місця. Тверезий від почуттів Стрілець ще більше почне цінувати свою свободу, відчувши на собі всю незадоволеність ревнивого партнера. Скорпіон за вдачею господар і намагатиметься контролювати кожен крок другої половинки, який його дратує. Тиск з боку партнера та накладені на нього обмеження сприятимуть тому, що вогняний знак чинитиме опір ще більше, проводячи більшу частину часу поза домом.

Щоб побудувати близькі стосунки та зберегти хорошу сумісність між Стрільцем та Скорпіоном у сімейному житті, подружжю знадобиться багато сил, а головне – вміння жертвувати своїми амбіціями. І Стрілець начебто до цього готовий, але не в тому випадку, коли друга половинка вимагає повного підпорядкування та ретельного доопрацювання свого персонажа. Вогняний знак шукає собі, перш за все, однодумця та супутника життя, з яким їм належить пізнати нескінченний світ та здійснити подвиги. На цю роль навряд чи підійде впертий і гордий Скорпіон, що змусить Стрільця покинути цей тандем.

Знак зодіаку Стрілець і його сумісність зі знаком зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст