ГоловнаАстрологіяСтрілець і Терези: яка сумісність в коханні, сімейному житті, в діловій сфері...

Знаки зодіаку Стрілець і Терези мають гарні можливості для спілкування. Астрологи розповіли, яка сумісність в коханні, сімейному житті, в діловій сфері та чи можлива дружба знаку зодіаку Стрільця і Терезів. Цікаві факти про риси характеру, які мають ці знаки зодіаку, пояснюють їх рівень відносин.

Чому у Стрільця і Терезів гарні можливості для спілкування?Чому у Стрільця і Терезів гарні можливості для спілкування?

Стрілець і Терези можуть скласти успішну пару в усіх відношеннях. Їхня стихія вважається дружньою: перший належить до вогню, другий знак у парі – повітря.

Знак зодіаку Стрілець імпульсивний, перебуває у постійному русі, тому його життя часто має хаотичний характер. В цих людях живе жага до нових знань, вражень та емоцій. Його партнер по цьому дуету – Терези, навпаки, при всій своїй мінливості мають велику потребу в стабільності та рівновазі. Таким чином, знак Терезів може допомогти вогненному знаку стати більш стійким та врівноваженим, зберігаючи при цьому відчуття новизни у своїй парі.

У цьому тандемі Терези виконують роль вчителя, тому було б непогано, якби їхній представник був старшим і досвідченішим за його учня – знак Стрільця. Вогняний знак любить вчитися і слухатиме того, чий авторитет та силу він визнає.

В інших випадках він завжди намагатиметься здаватися найрозумнішим, буде поводитися самовпевнено, і навіть зухвало. Його партнер – Терези, має вроджений такт і вміє вести діалог за всіма правилами дипломатії. Цей факт дозволяє Терезам впливати на інших, не вдаючись до агресії.

Загалом, вони від природи запеклі пацифісти: навіть найскладніші конфлікти вирішують, використовуючи лише свою чарівність та доброзичливість. І якщо цей спосіб не спрацює і ситуація вийде з-під контролю, повітряний знак швидко відступить з поля бою.

Гороскоп сумісності Стрільця і ТерезівГороскоп сумісності Стрільця і Терезів

Знаки зодіаку Стрілець і Терези мають гарні відносини між собою при вдалій взаємодії їх планет-управительок. Стрілець знаходиться під впливом Юпітера – небесного тіла, що відгукується на удачу, філософське мислення та потяг до знань. Терезів захищає чуттєва Венера – богиня кохання, краси і грошей. Її підопічні, як правило – творчі і креативні особистості .

В цьому союзі різнобічний, інтелектуально розвинений символ повітряної стихії – Терези, виступає джерелом креативних ідей. Хоча така ситуація достатньо рідка, тому що в парах, зазвичай Стрілець фонтанує ідеями.

Вогняний партнер – Стрілець, цінує в ньому цю якість, навіть прислухається до думки, яка відрізняється від його власної. Їхня взаємодія комфортна і досить легка і приємна для обох. Інколи Терези можуть бути надмірно емоційними, а Стрілець грубим і наполегливим. Але всі конфлікти успішно вирішуються і забуваються: обидва знаки не люблять зберігати образи і швидко прощають одне одного.

Гороскоп сумісності Стрільця і Терезів вдалий ще з поважної причини. Повітряний знак належить до кардинального хреста гороскопу, що означає його активний, завзятий рух до мети, хоча він може без причини змінити свою думку на один крок до мети. До того ж у нього занадто багато бажань одночасно, тому не всі будуть реалізовані.

У гороскопі його партнера з’являється така якість, як мінливість: крім того, що Стрілець сам прагне всього нового, він ще й легко пристосовується до того, що не змінюється з його волі. До характеру та настрою партнера в тому числі.

Обидва знаки цінують свою свободу, тому не вторгаються в особистий простір один одного, що дуже важливо для всіх.

Знаки зодіаку Стрілець і Терези: яка сумісність в діловій сфері та чи можлива дружбаСтрілець і Терези: яка сумісність в діловій сфері та чи можлива дружба

Сумісність Стрільця та Терезів в діловій сфері також сприятлива. Вони чудово співпрацюватимуть у сфері, яка потребує творчого підходу, альтруїзму. Але для більшої ефективності їм потрібен хтось інший – хтось, хто їх спонукатиме і стимулюватиме, оскільки вони схильні впадати в світ мрій та фантазій.

Стрілець і Терези мають проблему з відповідальністю: обидва партнери не дуже вітають її і намагаються її уникати. Тому, щоб успішно організувати спільний бізнес, одному з них доведеться стати серйознішим і навчитися брати на себе відповідальність за обох.

Як дружать Стрілець і Терези?

Сумісність Стрільця з Терезами в дружбі практично ідеальна. Дві активні, допитливі особистості завжди знайдуть чим зайнятися і про що поговорити. Вони розумні, і це їх взаємно приваблює.

Така дружба триватиме доти, доки знаки зодіаку вогню та повітря буде цікаво разом. А якщо врахувати, що обоє займаються саморозвитком все життя, то взаємний потяг нікуди не зникне.

Знаки зодіаку Стрілець і Терези: яка сумісність в коханніСтрілець і Терези: яка сумісність в коханні

Іскра та кисень народжують яскраве полум’я, тому сумісність в коханні Стрільця та Терезів дуже сприятлива для обох. Ці знаки зодіаку – розумні, цікаві особистості, які розкажуть один одному багато нового та незвичайного.

Стрілець приваблює партнера своїм оптимізмом та життєрадісністю. У Терезах любить простоту і легкість, безконфліктність та вміння згладжувати напружені моменти.

У більшості випадків знайомство представників цих знаків закінчується весільним бенкетом, який з часом переростає у міцний та тривалий шлюб.

Однак їхнє приємне спілкування може бути затьмарене тим фактом, що правдивий знак вогню Стрілець іноді буває надто прямолінійним і говорить образливі речі, які сильно зачіпають ніжного обранця Терези. А Терези, у свою чергу, також можуть несподівано створити непорозуміння через свою незахищеність. І все ж сумісність Стрільця з Терезами у відносинах залишиться на високому рівні, оскільки закохані швидко навчаться згладжувати незручні ситуації. Вони постійно розвиваються, і тому їхнє мислення змінюється разом з ними, завдяки чому їх справжній взаємний інтерес нікуди не зникає, а тільки зростає рік у рік.

Сексуальна сумісність Стрільців з ТерезамиСексуальна сумісність Стрільця і Терезів

Сумісність Стрільця та Терезів в інтимному житті може викликати пекуче почуття заздрості в інших представників зодіакального кола. Знак вогню – пристрасний, майстерний коханець, тому що секс займає далеко не останнє місце в його житті. Для нього надзвичайно важливо, щоб його партнер був сексуально розкутим. У випадку з Терезами це дійсно так. Повітряний знак також любить любовні втіхи і постійно приносить їм щось нове, що дуже тішить Стрільців.

Таким чином,

Терези пропонують нові пози та екстравагантні експерименти, а Стрілець виконує.

Перший дає, другий бере. Це їхнє гармонійне поєднання в ліжку. В обох творчий підхід до інтимного життя. Сексуально поневолений і сором’язливий партнер не зможе утримати жодного з них надовго.

Сімейне життя Стрільців з ТерезамиСтрілець і Терези: яка сумісність в сімейному житті

Сумісність Стрільця і Терезів у шлюбі базується на їх інтелектуальній схожості та загальному прагненні до пригод. Ставши подружжям, ці двоє точно не сидітимуть спокійно на дивані, а багато подорожуватимуть і постійно шукатимуть щось нове та надихаюче. Вони мають багато друзів, як спільних, так і окремо своїх. А головне, це не викликає у них ревнощів, тому що обидва дуже товариські. Вони люблять комфортне життя.

Ці знаки зодіаку вміють заробляти гроші, але ніколи не накопичуючи, в них гасло «жити тут і зараз!». Таке ставлення до грошей часто приводить їх до порожнього холодильника, але це ненадовго, тому що вони знають, де взяти більше заповітні кошти. Шахрайство, що кипить у крові обох, і прагнення до задоволень, іноді призводять до негативних результатів у вигляді проблем із законом і різноманітних залежностей.

У побуті між ними теж виникає тертя: вогняний знак не вміє створювати затишок, тепло та вести домашнє господарство. На цю роль краще підійде другий партнер тандему – Терези, а Стрілець краще відповідатиме за фінансову сторону.

Сумісність Стрільця і Терезів у сімейному житті залишиться гарною, якщо вони відразу розподілять свої ролі та обов’язки.

У їх парі неважливо, хто буде добувати гроші, хто відповідатиме за домашній затишок: Стрілець і Терези будуть вирішувати, виходячи з особистих мотивів, а не під впливом оточуючих. Діти в сім’ї Стрільця і Терезів, зазвичай, з’являється відносно пізно, оскільки подружжя занадто зайняті собою, своїми амбіціями і мріями.

Знак зодіаку Стрілець і його сумісність зі знаком зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Ви не можете копіювати текст