ГоловнаАстрологіяСумісність Стрілець і Стрілець: як цей знак зодіаку спілкується

Сумісність Стрілець і Стрілець: як цей знак зодіаку спілкується

Сумісність Стрілець і Стрілець – це може бути феєрична суміш. Загалом гороскоп сумісність знаку зодіаку Стрільця зі Стрільцем – позитивна, тому що в них є багато спільного. Як цей знак зодіаку спілкується зі своїм «альтер-его» в коханні, сім’ї, в діловій сфері та чи можлива дружба між представниками одного знаку?

Гороскоп сумісності між СтрільцямиГороскоп сумісності Стрілець і Стрілець

Сумісність Стрільця і Стрільця вважається вигідною, адже двом активним любителям життя просто нема чого ділити. Два полум’я вогняної стихії, зливаючись в одне, живуть повноцінним життям, багатим на враження та емоції. Вони постійно вигадують якісь ідеї та з інтересом їх втілюють у життя. Обидва люблять комфорт і жадібні до фізичного задоволення, тому в їхньому союзі є небезпека придбати різного роду пристрасті: від їжі до алкоголю.

Знак зодіаку Стрілець не дуже любить відповідальність. Цей факт стане для них проблемою, адже у парі обов’язково має бути ведучий. Тому було б добре, якби хтось із них був старшим за віком або соціальним станом, більш досвідченим і був наставником у цьому тандемі.

Гороскоп сумісності Стрільця зі Стрільцем загалом позитивний. Вони добрі і зовсім не вміють приховати образи, тому представники Юпітера вирішують конфлікти швидко та безболісно. У будь-якому разі один із них прийде помиритися, не розриваючи стосунків через випадкову сварку.

Стрілець відноситься до мінливих знаків, що означає його здатність пристосовуватися до будь-яких умов та змін. Це добре одночасно, тому що партнери легко адаптуються до особливостей характеру іншого, і не дуже — в союзі, де партнери нічого один від одного не вимагають, немає взаємних зобов’язань. Останнє означає, що тандем не пов’язаний емоційно, може розпастись будь-якої миті.

Сумісність Стрілець і Стрілець в діловій сфері і як дружать два Стрільця?Сумісність Стрілець і Стрілець в діловій сфері і як дружать два Стрільця?

Сумісність Стрільця та Стрільця на роботі дуже вдала. Дві творчі та амбітні людини здатні реалізувати такі грандіозні проекти, які іншим спочатку можуть здаватися фантастичними або навіть неможливими. Вони часто помиляються, але з більшою ймовірністю досягнуть позитивних результатів. У роботі Стрілець поводиться дуже відповідально: прагнучи ідеалу, його представники зроблять усе якнайкраще і завжди вчасно.

Знак зодіаку Стрілець в дружбі

Сумісність Стрілець і Стрілець у дружбі теж прекрасна. Вони амбітні і не терплять брехні, тому між ними ніколи не буде недомовок. З іншого боку, надмірно прямолінійні та різкі атаки одне на одного – ображають обох Стрільців. Проте вони не можуть довго сердитися і швидко вибачають взаємні помилки. Загальна думка та спільні інтереси забезпечують гарну міцну основу для побудови довгострокових дружніх відносин, які з часом можуть перерости у щось більше.

Кохання Стрільців Знак зодіаку Стрілець і Стрілець в коханні

Представники одного знаку зодіаку інтуїтивно відчувають один одного і одразу приваблюють один одного. Як правило, Стрільці наділені фізичною привабливістю, тому їм складно пройти повз своє зодіакальне відображення. З перших хвилин між ними починає спалахувати і розгорятися серйозний інтерес. Вони розумні та різнобічно розвинені: інтелектуальна сфера – основа їх успішних відносин. Імпульсивність і нетерплячість обох призводить до того, що роман розвивається дуже швидко і незабаром вони опиняються в ліжку. Сумісність Стрільця і Стрільця у коханні обіцяє їм яскраві та пристрасні стосунки. Два романтики готові розмовляти до ранку, обіймаючи один одного, обвиваючи ніжністю.

Спочатку їх роман розвиватиметься дуже стрімко: дуже швидко ожин зі Стрільців переїде до іншого, щоб не розлучатися ні на хвилину. На цьому етапі розпочнеться період налаштування стосунків, на якому можливі конфлікти. Причини їх сварок переважно полягають у тому, що обидва партнери дуже товариські і мають широке коло знайомств. У чоловіка-Стрільця подвійні стандарти: сам прагнучи свободи, він обмежує у цьому свою кохану Стрільця-жінку, чому остання неодмінно опирається. А якщо чинитиме опір надто завзято, то обранець втратить до неї будь-який інтерес. Стрільці рідко бігають за кимось, воліючи, щоб їх переслідували. Щоб підтримувати сприятливу сумісність Стрільця і Стрільця у відносинах, їм необхідно розподілити ролі, обов’язки та відповідальність.

Сексуальна сумісність знаку зодіаку Стрілець зі СтрільцемСексуальна сумісність знаку зодіаку Стрілець зі Стрільцем

Сумісність Стрільця і Стрільця в інтимній сфері життя вдала, тому їх сексуальні відносини яскраві та емоційні. Вони люблять будь-яке фізичне задоволення і секс, у тому числі тому інтимне життя має пріоритет. У спальні Стрільці креативні і не знають нудьги та рутини. Дві пристрасні натури постійно вигадують експерименти та є джерелом натхнення один для одного.

Але в цьому раю можливі і складнощі. Справа в тому, що Стрільці вважають за краще брати більше, ніж готові надати партнеру. Якщо обидва займуть цю позицію, виникне тертя з наступною зрадою, у якому цей знак зодіаку особливо вправний. Щоб уникнути всього цього ланцюжка подій, що призведе до неминучого розриву, закоханим доведеться домовитись.

Сумісність двох Стрільців в сім’їСумісність Стрілець і Стрілець: як цей знак зодіаку спілкується в сім’ї

Сімейна сумісність Стрільця і Стрільця у шлюбі сприятлива, але є одне але. Представники стихії вогню надто легковажні у своїх почуттях і тому часто змінюють партнерів у житті. Ці протиріччя зникають, як тільки Стрілець відчує в партнері – Стрільці — доброго коханця і вірну другу половинку. Але насамперед — однодумця, друга і соратника. Найчастіше це відбувається в досить зрілому віці, коли багато нагулявшись, цей знак зодіаку замислюється про вічне.

У зв’язку з цим вважається, що чим досвідченіша і старша дружина, тим вигідніша і стабільніша сумісність Стрільця і Стрільця у сімейному житті. Молоді представники вогняного знаку, наділені максималізмом та неврівноваженим мисленням, рідше створюють міцний та тривалий шлюб. Вони люблять життя і ухиляються від домашніх справ, навіть жінки-Стрільці тікають від приготування та прибирання. У їхньому будинку творчий безлад, але це ніяк не впливає на їхні стосунки. Їм простіше найняти прибиральницю та поїсти в кафе, ніж витрачати час на прибирання. Вільний час воліють проводити з спільними друзями або вирушити у подорож.

Знак зодіаку Стрілець і його сумісність зі знаком зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Козеріг

Водолій

Риби

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

error: Контент захищений авторським правом!