Знаки зодіаку Стрілець і Рак, яка їх сумісність в різних сферах життя?

Вміння знаходити спільну мову полегшує життя. Тому аналіз астрологів сумісності, яку мають знаки зодіаку Стрілець і Рак в різних сферах життя, допоможуть у відносинах людей цих знаків. Отже, яка сумісність Стрільця і Рака в коханні, в сімейному житті, на роботі і в дружбі?

астрологічна характеристика Стрільців і Раків, яка впливає на їх сумісністьХарактеристика Стрільця і Рака, яка впливає на їх сумісність

Знаки зодіаку Стрілець і Рак дуже різні за характером, темпераментом та світоглядом. Їхні стихії – вогонь і вода – вважаються в астрологічному світі протилежностями. За великим рахунком кожен х цих знаків зодіаку впливає одне на одного руйнівно: велика кількість води погасить будь-яке полум’я, а сильний вогонь може без проблем випарувати всю вологу. Характеристики цих природніх сил такі ж різні, як і представники знаків зодіаку, що належать до них.

Стрілець – яскравий, пристрасний та харизматичний дослідник, невгамовний шукач пригод, який найбільше цінує свою свободу. Рак демонструє зовнішній спокій, йому притаманні наполегливість, недовіра та тонка душевна організація.

Знаки вогню та води по-різному дивляться на світ: Стрілець любить життя, він палкий оптиміст і вважає за краще не зациклюватися на поточних труднощах. Він імпульсивний, постійно в русі – шукає все нове і незвичайне, що приносить йому позитивні емоції та враження.

З представниками Рака все інакше, майже навпаки. Ці люди цінують спокій, прагнуть стабільності. Рак часто впадає в меланхолію через що він ховається від світу і довго переживає через всю несправедливість.

Але

є речі, які і об’єднують ці два знаки зодіаку: Стрілець і Рак мають філософський склад розуму і періодично потрапляють у фантастичний світ.

Тільки знак вогню намагається зрозуміти, як усе влаштовано, за допомогою наслідування, а Рака більше цікавить питання – чому. Стрілець хоче бути незалежним і уникає прив’язуватися до когось, насолоджуючись солодкою свободою. Його партнер – Рак, навпаки, шукає притулку під крилом сильнішого знаку, прагне повного духовного злиття та взаємної залежності. Таким чином, він намагається знайти почуття безпеки в цій величезній та жахливій реальності.

Стрілець і Рак: гороскоп сумісностіСтрілець і Рак: гороскоп сумісності

Сумісність Стрільця та Раку неоднозначна: астрологи не мають однозначної думки з цього приводу. Це означає, що знаки зодіаку, які мають різні характери та уявлення про життя, можуть мати відносини, але це для них вкрай непросто.

Планета управитель Стрільця – велика і повільна планети Юпітер, наділяє своїх підопічних неймовірним успіхом, потягом до знань, товариськістю та високим рівнем інтелекту.

Вогняний знак зодіаку нетерплячий, неспокійний та любить активний спосіб життя

  • Основний життєвий мотив Стрільця – самовдосконалення.
  • Кармічне завдання Стрільця – передати накопичений досвід іншим знакам.

Рак знаходиться під впливом жіночої енергії Місяця, що відповідає за емоції. По мірі зміни фази Місяця, емоційний стан водяного знаку також часто змінюється. Здібності емпата допомагають Раку глибоко відчувати настрій людей.

Гороскоп сумісності Стрільця з Раком не обіцяє їм безхмарних стосунків. Зі сторони може здатися, що активний представник вогню за багатьма характеристиками сильніший за свого партнера. Але в цьому союзі знак Місяця виявляється «згори»: його партнер-Стрілець добродушний і самовпевнений, що грає на руку розважливому Раку. Він майстерно використовує своє вміння маніпулювати почуттями та емоціями. Стрілець амбітний, відкритий і чесний – гарні риси характеру, на яких можна з користю зіграти, поневоливши іншого. Між знаками часто виникають ситуації, коли підопічний Юпітера звинувачує Рака та почувається зобов’язаним йому. Більше того, розумний, винахідливий і волелюбний Стрілець не завжди розуміє, як він потрапив у таку вміло розставлену пастку.

Спільна робота Стрільців і РаківДілова сумісність знаків зодіаку Стрілець і Рак

Сумісність Стрільця та Раку в роботі знаходиться на низькому рівні, тому що у них різні ритми активності та підходи до роботи.

Рак – повільний, не одразу стає до справи, може довго обмірковувати її суть. Іноді він випадає з реальності і витає в хмарах. Стрілець все робить занадто швидко, тому часто ставиться до своєї роботи поверхнево і допускає помилки. У робочому колективі він схильний критикувати інших і домінувати, а уразливому та вразливому партнеру це явно не сподобається.

Чи можуть дружити між собою знаки зодіаку Стрільця і Рака?ність знаків зодіаку Стрілець і РакЧи можуть дружити між собою знаки зодіаку Стрільця і Рака?

Сумісність Стрільця і ​​Рака в дружбі також не найкраща. Вони дуже різні за характером. Їхні стосунки, можна охарактеризувати як дружні, коли обидва отримують якусь вигоду від цього спілкування. Рак ревнує до важливих для нього людей, а в Стрільця велике коло спілкування і він не буде сидіти поруч з одним другом. Також вони по-різному проводять вільний час: знак вогню любить драйв та яскраві емоції. Представник Місяця воліє відпочивати серед близьких людей у вузькому колі однодумців.

Знаки зодіаку Стрілець і Рак, яка їх сумісність в коханні і в особистому житті?Знаки зодіаку Стрілець і Рак, яка їх сумісність в коханні і в особистому житті?

Сумісність Стрільця та Раку в коханні середня. На початку стосунків закохані будуть зачаровані одне одним. Підопічному Місяця сподобається оптимістичний та відкритий партнер, а підопічного Юпітера привабить сентиментальність та добродушність Рака. Стрілець схильний до легковажних стосунків: отримавши по повній потрібні йому емоції та відчуття, він легко зникає. Але не в цьому випадку. Хитрий представник Місяця має тонку інтуїцію і відразу відчуває, за які ниточки він може смикати коханого, щоб утримати його. Тільки на вигляд він здається милим і таким, на кого можна тиснути. Але всередині Рака сидить майстерний маніпулятор, що вміє отримати бажане. І якщо Рак сильно прив’яжеться до Стрільця, і він, швидше за все, прив’яжеться, він чіплятиметься за нього пазурами і не дасть просто піти.

Сумісність знаків зодіаку Стрілець і Рак у відносинах далека від ідеалу.

Перший хоче свободи і уникає відповідальності, він буде веселитися, вести безтурботний спосіб життя і мати партнера, який не вимагає жодних зобов’язань. Це було б чудово. Але другий – Рак, націлений на міцну сім’ю, де подружжя підтримують одне одного і живуть довго і щасливо разом. Йому потрібна сильніша і активніша людина, здатна захистити, підказати, заспокоїти. Цю роль частково підходить представник стихії вогню. Але між ними навряд чи виникне емоційна близькість та щира довіра через те, що Стрілець надто відсторонений, а його погляди ніяк не збігаються із прагненнями партнера.

Сексуальна сумісність Стрільця і РакаСексуальна сумісність Стрільця і Рака

Сумісність Стрільця та Раку в інтимному житті нестабільна. Спочатку партнери, які перебувають в ейфорії початку стосунків, ідеально підходять один одному. Але далі на закоханих чекають труднощі та непорозуміння, пов’язані з різними очікуваннями у сексуальному житті. Стрілець активний і винахідливий, любить пристрасні любовні втіхи. Закоханий Рак намагатиметься задовольнити його бажання, хоча любить спокійніші чуттєві ласки, про які рано чи пізно заговорять.

Щоб зберегти пару та задовільне інтимне життя, знаки зодіаку Стрілець і Рак повинні навчитися домовлятися, налагодити конструктивний діалог.

Вони повинні обговорити свої бажання і фантазії, а головне – почути свого партнера. Тільки так можна надовго зберегти їхнє тендітне щастя.

Знаки зодіаку Стрілець і Рак, яка їх сумісність в сімейному житті?Знаки зодіаку Стрілець і Рак, яка їх сумісність в сімейному житті?

Непросто знайти щастя Стрільцю і Раку в сімейному житті, адже шлюбна сумісність в них дуже низька. Нове подружжя має зіткнутися з непростими, хиткими сімейними відносинами, над якими їм належить довга і напружена робота. Це за умови, що вони цікавляться одне одним і хочуть бути разом. Однак ймовірність того, що тандем щасливо проіснує все життя, дуже мала. За статистикою більшість цих пар розпадаються через те, що не встигли до цього звикнути.

Стрілець – своєрідний знак зодіаку. Головна цінність для нього – це самореалізація в суспільстві, якої неможливо досягти, якщо ви пов’язані по руках та ногах взаємними зобов’язаннями та відповідальністю. Рак буде намагатися з’ясувати, чому його партнер намагається втекти. У шлюбі він усіма способами контролює і утримує волелюбну другу половинку, стаючи іноді надмірно настирливим і надмірно ревнивим.

Сумісність Стрільця та Раку в сімейному житті може бути якийсь час сприятливою, якщо їхні плани та мрії на майбутнє збігаються.

Вогняний знак – Стрілець залишиться у партнерстві з Раком у двох випадках: якщо він відчуває глибокі почуття до своєї другої половинки, або, коли друга половинка – це людина, яка просуває його ідеї.

Емпат: які ознаки свідчать про цей дар

Знак зодіаку Стрілець і його сумісність зі знаком зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

- Advertisment -

Ви не можете копіювати текст