ГоловнаАстрологіяСтрілець і Овен, сумісність в коханні, сім’ї і в діловій сфері

Стрілець і Овен, сумісність в коханні, сім’ї і в діловій сфері

обраСтрілець та Овен мають схожу енергетику та світогляд, тому добре розуміють один одного і можуть створити успішний союз. На це вказує гороскоп сумісності знаків зодіаку Стрільця і Овна, який також розповідає про відносини між ними в коханні, сім’ї і в діловій сфері

Сумісність Стрільця і Овна непогана, завдяки схожості характерівСумісність Стрільця і Овна непогана, завдяки схожості характерів

І Стрілець, і Овен належать до однієї стихії – вогню. І тому вони мають спільні риси характеру – імпульсивність, волелюбність та оптимізм. Їх приваблюють місця, де ніхто не бував: прагнення до всього нового та незвіданого – одна з головних рис їхньої натури. Вони жадібно люблять життя і намагаються не втрачати жодного шансу. У парі Стрілець грає роль старшого товариша і, зазвичай, бере він відповідальність за відносини. В цій парі він надихає і генерує ідеї, а Овен постачає обох енергією, якої в нього дуже багато.

Планета, яка управляє знаком Стрільця – Юпітер, наділяє свого підопічного філософським складом розуму та дарує успіхом у всьому. Представники цього знаку зодіаку часто ведуть безтурботний спосіб життя, одержують усе досить легко, адже удача завжди прихильна до нього. У зв’язку з цим Стрілець любить ризик, шахрайство та відрізняється зайвою самовпевненістю. Овен перебуває під впливом войовничого Марса, який щедро наділяє його потужною агресивною енергією. Він боєць, у його крові тече кров переможця та майстра. Переслідуючи свою мету, Овен діє рішуче і твердо, як трактор на нерівній місцевості.

Гороскоп сумісності Стрілець та ОвенГороскоп сумісності Стрілець та Овен

Стрілець відноситься мінливих до знаків, тобто він перемінливий. Це означає, що йому легко адаптуватися до нових ситуацій і знаходити підхід до людей. Більше того, він сам прагне цих змін і постійно сприяє їм. Потужність Овна полягає у постійному русі. Він може схоплювати одразу кілька речей, організовуючи творчий хаос у своєму просторі. Багато чого з того, що він робить, залишається на стадії планів або покинуто на півдорозі. Це пов’язано з тим, що цей вогняний знак зодіаку швидко спалахує, а також швидко втрачає цікавість, переключаючи увагу на нові ідеї. У представника Юпітера теж є така особливість. Але разом вони успішно справляються із загальними справами, будучи один для одного мотиваторами та джерелом натхнення. Сумісність Стрільця та Овна вважається сприятливою.

Гороскоп сумісності знаків зодіаку Стрілець і Овнен обіцяє їм вдалий союз, у якому партнери почуваються комфортно.

Обидва ідеалісти, іноді будують фантастичні плани, в реальність яких свято вірять та цілеспрямовано рухаються до них. І найдивовижніше, що часто партнерам вдається здійснити свої мрії, коли інші люди навіть не вірили в них. Стрілець та Овен імпульсивні, легковажні особистості. Вони «за всякі кіпіш, окрім голодування»: їм нічого не варто раптом зірватися і кудись помчати. Стабільність і передбачуваність засмучує їх. І лише емоції від новизни вражень роблять життя Стрільця і Овна по-справжньому щасливим.

робота і дружба Стрільців і ОвнівСтрілець і Овен, їх сумісність в діловій сфері і в дружбі

Сумісність в діловій сфері Стрільця і Овна досить сприятлива. У партнерстві креативний Стрілець – головний генератор ідей та натхнення. Овен, у свою чергу, використовує всю свою впертість, силу характеру та рішучість, щоб прокласти шлях до мети. У зв’язці бос-підлеглий, де перший – марсіанин, а другий – Юпітер, теж усе буде гладко. А якщо ролі розподіляються з точністю до навпаки бос-Стрілець, Овен-підлеглий, то можуть виникнути труднощі через схильність Стрільця до критики та його нестриманість на словах.

Сумісність Стрільця з Овном у дружбі також висока.

Вони мають схожі погляди на життя, що сприяє багатьом спільним захопленням. Як правило, вони віддають перевагу активному відпочинку, що іноді межує з екстремальним. Знаки стихії вогню відрізняються чесністю та відкритістю і цінують ці якості один в одному. Їх стосунки міцні та стабільні, зазвичай тривають багато років. Якщо в партнерстві Стрільці та Овни різної статі, вони здебільшого стають коханцями.

Кохання і особисте життя Стрільців і ОвнівСтрілець і Овен, сумісність в коханні і в особистому житті

І Стрілець, і Овен – натури, які легко закохуються. Тому що саме романтика дає їм можливість, млосно зітхаючи під місяцем, відчути всю гаму позитивних емоцій. Їхні стосунки починаються з фізичного потягу, адже в обох пристрасний темперамент. Сумісність Стрільця та Овна в коханні вважається вдалою, оскільки партнери вміло справляються з труднощами, що виникають у процесі спілкування. Запальний підопічний Марса дуже примхливий і часто демонструє свій вибуховий характер, але мудрому Стрільцю вдається його заспокоїти та приручити. Часто він спочатку йде на примирення, бо не прощає та швидко забуває образи.

Сумісність знаків зодіаку Стрільця з Овном у відносинах буде високою лише в тому випадку, якщо партнери справді зацікавлені один в одному і хочуть бути разом.

У цій ситуації вони готові багато що зробити заради своїх відносин: спробувати зрозуміти бажання іншого і піти на поступки йому. Є ризик сварок через швидкоплинні зв’язки та безглузді зустрічі. Астрологи зазначають, що Стрільці в цьому грішні: закохуються і часто змінюють партнерів, у гонитві за свіжими емоціями. Вони рідко заводять серйозні стосунки, побоюючись втратити таку важливу для них свободу.

Сумісність Стрільця і Овна в інтимних стосункахСумісність Стрільця і Овна в інтимних стосунках

Сумісність Стрільця та Овна у ліжку без жодного перебільшення – ідеальна. Найчастіше невидимі іскри пристрасного вогню починають пролітати між ними практично з першої зустрічі, тому вони дуже швидко потрапляють до спальні. Обидва люблять секс: вони не особливо ставлять його на чільне місце, але відводять йому одне з пріоритетних місць.

Вогняні знаки Стрілець і Овен – вмілі і витривалі коханці.

Овен готовий займатися інтимними ласками у будь-який час доби і насправді йому однаково, як і де. Трансцендентний рівень його сексуальної енергії потребує її постійної розрядки, і любовні радості – один із способів її витратити.

Стрілець теж любить частий секс, але одноманітність йому швидко може набриднути. Тому він вносить в інтимне життя багато різних ідей, які партнер з радістю підхоплює та втілює у життя. Таким чином, їх інтимне життя далека від нудьги і задовольняє обох партнерів. І це найсприятливішим чином позначається на їхньому спільному житті в інших сферах.

Стрілець і Овен, їх сумісність в сім’їСтрілець і Овен, їх сумісність в сім’ї

На закоханих Стрільця і Овна, які офіційно змінили свій статус і одружилися, чекають теплі сімейні стосунки, наповнені ідилією та гармонією. Принаймні, доки між ними палає багаття їхніх сильних почуттів. Але, оскільки вони апріорі цікаві один одному, їхньої спільної енергії вистачить, щоб надовго зберегти взаємну пристрасть. Сумісність Стрільця з Овном у шлюбі вдала ще й завдяки тому, що ці знаки зодіаку представляють один для одного не тільки ідеального партнера в подружжі, а й відданого друга. А, як відомо, любовні стосунки, засновані на дружбі, найміцніші та найстабільніші.

Їх зв’язок сміливо можна назвати спорідненим чи кармічним.

Подібність людей цих знаків зодіаку і поглядів на життя, зводить до мінімуму можливі тертя між ними. Вони віддають перевагу спільному активному відпочинку, багато подорожують, відвідують різні заходи і рідко сидять вдома. І друзі в них, як правило, спільні. У виборі літератури, кіно та музики вони також мають багато спільного. Завдяки вдалій сумісності Стрілець та Овен у сімейному житті виглядають щасливими навіть через багато років, що викликає почуття заздрості в інших пар.

Стрілець: цікаві факти і особливості характеру

Знак зодіаку Стрілець і його сумісність зі знаком зодіаку

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст