ГоловнаАстрологіяСтрілець і Телець сумісність в коханні, роботі і сімейних стосунках

Стрілець і Телець сумісність в коханні, роботі і сімейних стосунках

Астрологи вважають, що порозуміння між людьми полегшується, якщо знати їх знак зодіаку. Тому багатьом буде цікаво і корисно дізнатися, яка сумісність знаків зодіаку Стрілець і Телець в коханні, в роботі і в сімейних стосунках. Гороскоп пояснює причини вчинків і основні тенденції в поведінці Стрільця і Тельця

Яка сумісність знаків зодіаку Стрілець і Телець у спілкуванні і чому?Яка сумісність знаків зодіаку Стрілець і Телець у спілкуванні і чому?

Сумісність Стрільця і Тельця не найкраща, і астрологи пояснили чому. Справа в тому, що ці знаки зодіаку відносяться до недружніх у природних умовах стихій – вогню та землі відповідно.

Це різні за характером, темпераментом та світоглядом знаки Зодіаку.

Земля нерухома, тверда і є опорою для вас та оточуючих. Такий і Телець. Полум’я любить свободу, рухається у будь-якому зручному для нього напрямку. Це характерно для Стрільця. Він може спалити землю та все, що на ній росте. З іншого боку, бурхливий вогонь можна згасити, засипавши його землею.

Стихії передають підопічним свої характеристики: Стрілець – птах вільний, імпульсивний і сам не знає, куди його віднесе наступної хвилини. Телець любить стабільність, спокій та порядок. Тому ймовірність їхньої продуктивної спільної співпраці і гарного спільного життя –  невелика.

Стрілець відноситься до мінливих знаків, тобто вміє адаптуватися до умов навколишнього світу, який постійно  змінюються. Ці зміни він теж провокує сам, жадаючи всього нового і незвіданого. Телець – фіксований знак: бажаючи чогось, він упирається рогами в землю, доки не отримає те, чого так хоче. Інколи може здаватися, що в цій парі вогненний знак повинен підлаштовуватися під характер партнера, але це не так. Знак землі приваблює відкритість, легкість та дружелюбність Стрільця. А оптимізм та безпосередність симпатичні Тельцю, адже саме цих якостей йому не вистачає.

Гороскоп сумісності Стрільця і ТельцяГороскоп сумісності Стрільця і Тельця

Сумісність Стрільця та Тельця може бути комфортною, якщо вони розуміють, що можуть доповнювати один одного.

Перший часто буває неспокійним, грішить фантазіями, не помічаючи реальність. Врівноважений і практичний представник земної стихії допоможе йому знайти стійку опору, і в цей час він отримає заряд позитивних емоцій, які принесе в йог життя вогненний знак. Планета управитель Стрільця – великий Юпітер, який дарує йому безмежну удачу та успіх у всьому, чого б він не торкався. Також знак вогню наділений чоловічою енергією та філософським мисленням. Прагне здобути нові знання, якими з радістю ділиться зі своїм близьким. Саме в цьому і полягає його кармічна роль – бути учителем для інших представників гороскопу.

Телець перебуває під впливом Венери, богині кохання, краси та творення. У нього м’яка жіноча енергія, тому він прагне краси, естетики та розкоші. Є шанс, що гороскоп сумісності Стрільця та Тельця буде сприятливим, але лише за умови, що вони зможуть адаптуватися до характерів один одного та позитивно оцінять свої різні погляди на життя.

Їх різна поведінка можна як дві крайності: Стрілець занадто імпульсивний, а Телець занадто консервативний.

Якщо вони почнуть прислухатися до думки іншого, йти на поступки, у них вийдуть цілком вигідні стосунки.

Стрілець і Телець сумісність роботі і діловій сфері та в дружбіСтрілець і Телець сумісність роботі і діловій сфері та в дружбі

Стрілець та Тілець дуже добре працюють. Доповнюючи один одного, вони успішно справляються з роботою будь-якої складності. Стрілець – джерело креативних ідей та незвичайних способів їх втілення у життя. Серйозний Тілець зможе раціонально підійти до справи, все прорахувати, організувати ефективну діяльність та довести її до результату. Ця пара має всі необхідні можливості для ведення успішного бізнесу, тому їм більше ніхто не потрібен.

Сумісність Стрільця з Тельцем у дружбі аж ніяк не райдужна.

Якщо між ними немає взаємної вигоди, то вони навряд чи тісно спілкуватимуться. Це пов’язано з тим, що вони дуже різні за характером та способом життя. Тілець повільний, любить спокій та комфорт. Стрілець подібний до вічного двигуна: постійно в русі, любить активні заняття та безтурботний відпочинок. Тому їм буде складно побудувати відносини, які б влаштовували обох. Знак вогню не сяде вдома за читанням класики, та й підопічний Венери навряд чи наважиться стрибнути з парашутом.

Стрілець і Телець сумісність в коханніСтрілець і Телець сумісність в коханні

Спочатку сумісність Стрільця і ​​Тельця у коханні може здатися високою: киплять пристрасті, грають гормони. Одним словом –

ейфорія, в стані якої закохані бачать світ не зовсім реалістично, наділяючи його своїми фантазіями та бажаннями. Але поступово рожеві окуляри спадають, і партнери починають бачити недоліки один одного,

усвідомлюють свої відмінності і роблять висновок, що подальші відносини неможливі. Консервативний Тілець хоче, щоб усе було м’яко, спокійно та, головне, стабільно. Великі зміни викликають у нього стрес. І це саме те, що потрібно партнеру – Стрільцю, адже тільки так він відчуває життя – отримувати емоції та враження від постійних змін. Він не може сидіти на одному місці, його завжди кудись тягне. Різні ритми життя – причина серйозних непорозумінь у їхній парі.

Стрілець здається партнеру надто безрозсудним і легковажним, а той, у свою чергу, бачить у знаку землі зануду та скромницю. Сумісність Стрільця і ​​Тельця у відносинах можна покращити, якщо обоє захочуть. Для цього є лише одна умова – сильні, взаємні почуття. Зацікавлені партнери намагатимуться зрозуміти один одного, почути та піти на взаємні поступки. Якщо це станеться, то тандем набуде сили і стійкості. Знак вогню сподобається розважливість коханої людини, її більш реалістичні погляди та підтримка. Представник земної стихії оцінить підприємницький дух та оптимізм другої половинки.

Сексуальна сумісність Стрільця та ТельцяСексуальна сумісність Стрільця та Тельця

Сумісність Стрільця та Тельця в інтимному житті досить хитка. На самому початку відносин партнери, охоплені пристрастю та фізичним потягом, матимуть яскравий, жорстокий секс, який задовольняє обох. Але поступово гормональний фон прийде в норму, і стосунки в ліжку стануть холоднішими. І насамперед це торкнеться Тельця: одноманітність у парі і порядок у ліжку йому ідеально підходять.

Але тільки не Стрілець, адже він не може жити без яскравих емоцій та вражень. І тут ситуація має два варіанти розвитку. Або Тілець щосили підтримуватиме емоційне насичення на належному рівні. Або Стрільцю набридне рутина, і тоді він піде на пошуки нових пригод. Що стосується першого варіанту, то земний знак не зможе занадто довго вдавати, зображуючи пристрасні почуття, і рано чи пізно все встане на свої місця.

сумісність в сімейних стосунках Стрільця і ТельцяСтрілець і Телець сумісність в сімейних стосунках

Вдала сумісність Стрільця та Тельця у шлюбі практично нереальна. Партнери дуже різні, щоб мати гармонійні стосунки у всіх планах. Стрілець егоїстичний та незалежний. Він не зовсім претендує на роль лідера, але дуже самозадоволений. Цей факт розсердить другу половинку та спровокує скандали. Також зайва товариськість вогняного знаку призведе до сварок. Тільці менш товариські та дуже ревниві, тому зіткнень не уникнути.

Фінансова сторона шлюбу також не сприяє хорошій сумісності Стрільця і Тельця в сімейному житті.

Підопічний Венери – Телець, людина працьовита і вміє добре заробляти. Всі гроші він прагне вкладати в облаштування любовного гніздечка, прагнучи комфорту та краси. Стрілець же надто просто ставиться до матеріальних цінностей і здатний викинути все до копійки, він керується імпульсивним бажанням. Різні види відпочинку також стануть приводом для взаємного нерозуміння. Телець хоче домашнього тепла, затишку та стабільності. Стрільця ж приваблюють активні, навіть екстремальні види дозвілля. Щоб зберегти шлюб, їм доведеться довго і наполегливо працювати над своїм характером та стосунками в цілому. Чи принесуть вони такі жертви, залежатиме від їхніх натальних карт та особистих гороскопів.

Як бачимо, Стрілець і Телець мають досить непогану сумісність лише в діловій сфері. Але це не означає, що люди цих знаків зодіаку не можуть бути щасливим разом –

все залежить від сили їх почуттів і бажання прожити все життя поряд одне з одним.

Знак зодіаку Стрілець і його сумісність зі знаком зодіаку

Овен

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст