ГоловнаАстрологіяСумісність Стрільця і Водолія близька до ідеальної

Сумісність Стрільця і Водолія близька до ідеальної

Сумісність Стрільця і Водолія, на думку астрологів, близька до ідеальної, тому що ці знаки зодіаку цінують свободу, і незалежність і ні в якому разі не бажають відмовлятися від них. Знак зодіаку Стрілець і Водолій можуть вести гарячі дискусії, але не забувають шанувати свого партнера. Тому між цими двома знаками зодіаку однозначно можливе довгострокове партнерство.

Гороскоп сумісності Стрільця і ВодоліяГороскоп сумісності Стрільця і Водолія

Висока сумісність Стрільця та Водолія сприяє успішній взаємодії їх планет-управителів. Стрільцем опікується Юпітер, який наділяє своїх підопічних філософським мисленням та жагою до знань. Знак зодіаку Водолій перебуває під впливом одразу двох планет: Уран, який відповідає у Водоліїв за творче мислення і загалом – за творчість, і Сатурн, який допомагає Водолію не лише будувати неймовірні плани, а й наполегливо доводити розпочату справу до логічного кінця. Таким чином,

допитливий Стрілець знаходить натхнення в партнері та переймає його здатність до завершення, а представник повітряної стихії – Водолій, черпає у партнера сили та енергію для творення.

Гороскоп сумісності Стрільця і Водолія обіцяє їм цікаві та гармонійні стосунки, в яких і давати, та брати однаково приємно. Вогняний знак любить життя у всіх його проявах: завдяки природному оптимізму він часто не помічає проблем та труднощів, що зустрічаються на шляху. Разом з Водолієм він є ініціатором втілення ідей, які у величезній кількості народжуються в його партнера. Ці знаки зодіаку взаємно захоплюються один одним, при цьому залишаючись незалежними: жоден не претендує на волю іншого, шануючи його особистий простір. Відданість один одному, взаємна повага та відсутність конфліктів дозволяють їм створювати міцний, довгостроковий союз у будь-яких формах людських стосунків.

Знаки зодіаку Стрілець і Водолій – сумісність в діловій сфері і дружбаЗнаки зодіаку Стрілець і Водолій – сумісність в діловій сфері і дружба

Як зазначає гороскоп сумісності Стрільця і Водолія, у цих знаків зодіаку багато спільного. І що особливо важливо, у тому, що являється стрижнем їх особистості.

Ділова сумісність Стрілець та Водолій

Сумісність Стрільця та Водолія у роботі просто ідеальна за умови, що вони є колегами, робота яких пов’язана з творчістю у самих різноманітних проявах. Разом вони можуть генерувати цінну ідею, яка буде оригінальною і нетрадиційною.

При цьому, Стрільцю і Водолію астрологи однозначно не рекомендують вести самостійно спільний бізнес, тому що обидва схильні перебувати в хмаринках мрій і не дуже працелюбні. Велика ймовірність, що спільна ідея залишиться у планах, а партнери ухилятимуться від роботи, перекладаючи відповідальність один на одного. Щоб спільне підприємство було успішним, їм потрібен ще хтось, який має хороші організаторські здібності.

Дружба Стрільця і Водолія

Сумісність знаку зодіаку Стрілець зі знаком Водолія в дружбі теж хороша: представники цих знаків можуть дружити з самого дитинства до глибокої старості. Їм завжди цікаво бути разом, а це для них головне. Стрілець може зруйнувати ідеальний образ: він надто товариський і може захопитися новими друзями, забувши про старого друга. Але також існує ймовірність, що вогняний знак через довгий час згадає про давнього друга – Водолія, і відновить з ним спілкування.

Сумісність Стрільця і Водолія в коханні близька до ідеальноїСумісність Стрільця і Водолія в коханні близька до ідеальної

Любовна сумісність Стрільця і ​​Водолія перебуває на високому рівні і дає можливість побудувати сприятливі відносини. Як правило, ці знаки зодіаку, приваблюють один одного фізично, тому що наділені хорошими зовнішніми даними і, завдяки різнобічному розвитку, обидва – інтелектуали. Подібний спосіб мислення та життя, прагнення до пригод та вражень сприяють їхньому швидкому зближенню. Спочатку Стрілець і Водолій буквально не можуть відійти один від одного: вони бачать безліч цікавого у своєму візаві, їм приємно ділитися досвідом з партнером.

Стрілець і Водолій – романтики, тому їх зустрічі рідко бувають звичайними. Швидше за все, вони всіляко намагатимуться здивувати обранця, здійснюючи для нього нетривіальні вчинки і даруючи йому чудові подарунки.

Сумісність Стрільця з Водолієм в коханні сприятлива ще й з тієї причини, що партнери мають неконфліктний характер. Навіть, якщо між ними виникнуть суперечності, закохані зможуть вирішити їх дома. А якщо не зможуть, то все одно довго не злитимуться один на одного і скоро знову будуть разом. У цій парі Стрілець частіше йде на зближення після сварки, і він ще й негласний лідер у їхньому тандемі: Водолій частіше прислухається до його порад через меншу енергію і, як наслідок, активність. Обидва знаки зодіаку визнають право коханої людини на індивідуальність і втручаються в її особисте життя лише з дозволу партнера.

Для життєрадісного Стрільця знак зодіаку Водолій – ​​ідеальний партнер.

Сексуальна сумісність знаку зодіаку Стрілець і ВодолійСексуальна сумісність знаку зодіаку Стрілець і Водолій

Сумісність Стрільця та Водолія в інтимному житті дуже висока – в спальні вони знаходять повне порозуміння. Обидва знаки зодіаку люблять секс і ставляться до нього не тільки як до джерела задоволення, але і як ще одного способу творчого самовираження. Стрілець – майстерний і досвідчений коханець, що вміє подарувати найвище задоволення. Його азарт та енергія збуджують будь-якого партнера. Для нього найголовніше в інтимних відносинах – це різноманітність, яка є основою безкінечного інтересу до партнера. Якщо партнер закутий і сором’язливий, і не відрізняється фантазією, вогняний знак не витрачатиме на цей час.

Знак зодіаку Водолій ідеально підходить Стрільцю як коханець, адже його фантазія безмежна, а також він не приймає нудьги та рутини у спальні. Юні представники цих знаків зодіаку у гонитві за особливими відчуттями та емоціями, практикують секс у незвичайних місцях.

Сімейна сумісність Стрільця і ВодоліяСімейна сумісність Стрільця і Водолія

Взявши шлюб, Стрілець і Водолій знаходять один в одному не стільки подружжя, скільки однодумців та соратників. У них завжди буде багато грандіозних спільних планів, яких вони жадатимуть, підтримуючи кохану людину. Сприятлива сумісність Стрільця та Водолія в офіційних стосунках сприяє їх довгому та щасливому подружньому життю. Їхній зв’язок настільки глибокий, що з часом вони вчаться розуміти один одного з пів-погляду та півслова.

У сімейних стосунках Стрільця і Водолія немає місця зраді, обману та ревнощам. Повна довіра, взаємне захоплення та повага сприяють найвищому рівню сумісності Стрільця та Водолія у сімейному житті.

У них Стрільця і Водолія  багато спільних друзів та добрих знайомих, тому їхній домівка рідко буває порожньою. Вони не обтяжені гонитвою за матеріальними цінностями: між дорогою покупкою предмета домашнього побуту та поїздкою до незнайомої країни обидва виберуть останнє.

Як зазначає горсокоп сумісноіст, гроші самі по собі не є їхньою головною метою Стрільця і Водолія. Подружжя працює рівно настільки, щоб дозволити собі жити в комфорті та ситості. Збирати і відкладати на чорний день – не в їхньому стилі, вони звикли жити тут і зараз. Саме тому Стрільці та Водолії не турбуються про майбутнє, не сумують за минуле і радіють сьогоденню.

Знак зодіаку Стрілець і його сумісність зі знаком зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст