ГоловнаГосподиняКвашення капусти в листопаді 2021 в сприятливі дні

Квашення капусти в листопаді 2021 в сприятливі дні

В останній місяць осені на городі збираємо пізні качани капусти і, звісно, закладаємо її на зберігання, а частину переробляємо на зиму. Місячний календар господині вказує сприятливі дні для квашення капусти в листопаді 2021 року. Знаючи користь квашеної капусти, не можна перебільшити її цінність. І тому, вживання цього продукту буде наповнювати наш організм корисними речовинами.

Квашена капуста, її користь для організму

Капуста сама по собі — чудова їжа, яка містить багато клітковини. Вона містить значну кількість важливих мінералів — калію, магнію і кальцію. Ферментація капусти збільшує її поживну цінність, роблячи її суперпродуктом, і ось чому:

  • вона містить живі і активні пробіотики, забезпечуючи додатковий імунітет;
  • в квашеній капусті високий вміст травних ферментів, які допомагають розщеплювати крохмаль, білки і жири;
  • вона має протизапальну дію;
  • квашена капуста запобігає і зменшують симптоми харчової алергії, включаючи непереносимість лактози, алергію на молочний білок та інші;
  • цей продукт багатий клітковиною, що корисно для здоров’я кишечника; може поліпшити високий кров’яний тиск і знизити рівень холестерину;
  • в квашеній капусті високий рівень вітаміну C (для вироблення колагену і підтримки імунітету) і міститься вітамін K2 (поліпшує здоров’я кісток в довгостроковій перспективі).

Незважаючи на всі ці дивовижні переваги, надмірне споживання квашеної капусти може викликати здуття живота і метеоризм через деякі інгредієнти, що складаються з галактози, глюкози і фруктози, які нелегко розщеплюються в тонкому кишечнику.

Квашення капусти в листопаді 2021 в сприятливі дні: дати, коли квасити капусту

Місячний календар «завідує» нашим життям. Це не означає, що обов’язково треба слідувати всім його рекомендаціям. Проте, якщо така можливість є, це суттєво покращить нашу якість життя. Адже Місяць, його фази, перебування в знаку зодіаку тощо, впливають на все живе. Тому варто слідувати його рекомендаціям. У тому числі і для квашення капусти. Адже місячний календар враховує багато параметрів, завдяки чому, при дотриманні рецептури, ми отримаємо надзвичайно смачну і корисну квашену капусту.

Сприятливі дні для квашення капусти в листопаді 2021:

  • 6, 7, 8, 9, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26

Рецепти квашення капусти з різними інгредієнтами

Квашена капуста з гарбузом і солодким перцем

Як квасити капусту з медом

Рецепт квашеної капусти швидкої закваски

Квашена капуста хрумка за рецептом з секретним інгредієнтом

Рецепт квашеної капусти з яблуками, кмином і кропом

Як квасити цілий качан капусти і готувати квашену капусту по-кавказькі

Мочені яблука з квашеною капустою готуємо на зиму у скляній банці

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

error: Контент захищений авторським правом!