ГоловнаЕзотерика і магіяПрикраси можна носити, як обереги і талісмани - це захист від негативу

Прикраси можна носити, як обереги і талісмани – це захист від негативу

Всі жінки люблять ювелірні вироби і біжутерію, щоб зробити свій образ більш довершеним. Проте слід знати, що інколи прикраси можуть залучити негатив у ваше життя. Тому важливо знати про прикраси як обереги і талісмани: як вони захищають від негативу, яка прикраса і від чого оберігає, які з прикрас не можна носити, щоб не залучати негатив.

Прикраси як обереги і талісмани: як вони захищають від негативу

Фахівці вважають, що певні ювелірні вироби або якісна біжутерія по-своєму впливають на людину і її життя. Знаючи про такий вплив, можна за допомогою прикрас, надітих у відповідний момент, суттєво підсилити свої сили і енергетику.

Каблучки

Езотерики вважають, що каблучки – це універсальний талісман на удачу. Каблучки, персні можуть бути виконані з різноманітного матеріалу – золота, срібла, кераміки тощо. Кільця можуть бути з дорогоцінним або напівдорогоцінним камінням, або взагалі бути без нього.

Але справжню магічну силу каблучки додадуть, якщо їх правильно носити. У чому полягає магія каблучко можна дізнатися ТУТ

Сережки

Багато жінок люблять прикрашати себе сережками – різного розміру, з різного матеріалу, з камінчиками, намистинками, пір’їнками тощо. Вважається, що сережки з дорогих матеріалів – золота, платини, додають жінці привабливості. Також, золоті сережки допомагають жінці на енергетичному рівні, щоб її бажання виконувалися.

Прикраси-сережки з так званих «медичних» сплавів, як титан або цирконій, позитивно впливають на жіноче здоров’я.

Браслет

Ця прикраса додає жінці впевненості в собі. Браслет допомагає бути більш незалежною. На думку езотериків, браслети з срібла – це обереги, які захищають від негативу, енергетичних вампірів, маніпуляторів, заздрісників і недоброзичливців.

Ланцюжки

Ланцюжок часто виступає, як талісман успішності в коханні. Ця прикраса з дорогоцінного металу – золо, срібло, підсилює харизму і чарівність жінки. Езотерики вважають, що, в залежності від матеріалу, ланцюжок дарує жінці:

  • срібний ланцюжок – захищає від негараздів і травм;
  • платиновий – впливає і підсилює творчі здібності;
  • ланцюжок з титану – позитивно позначається на здоров’я і витривалості;
  • мідний ланцюжок – дарує мудрість.

Прикмети про ланцюжки 

Кулон – це потужний оберіг від пристріту

Підвіска або кулон, мають потужну енергетику, якщо вироблені з срібла або дерева. Завдяки своїй силі, такі кулони захищають від пристріту і вроків, допомагають долати життєві перешкоди. Якщо в кулоні є захисні камені і мінерали такі, як діамант, рубін, обсидіан, опал, місячний камень, онікс й інші, їх сила ще більше зростає. Такий кулон – це потужний оберіг від пристріту і вроків.

Брошка – це талісман фінансової удачі

Ця прикраса – брошка, здавана вважалася символом багатства і матеріального благополуччя. Брошки з дорогоцінних металів, оздоблені дорогоцінним камінням зазвичай носили багаті люди. І цим самим ще більше залучали багатство у своє життя. Але не менш потужною силою володіють брошки, які було зроблені власноруч або близькою людиною, яка її подарувала. Такі брошки служили, як обереги, підсилюючи енергетику людини силою серця того, хто її виготовив.

Обереги і талісмани, які прикраси не можна носити

Існують певні застереження стосовно ювелірних виробів і прикрас, які не можна носити, щоб не залучити негатив у своє життя. Прикраси можна носити, як обереги і талісмани і вони по-різному впливають на людину, а деякі з прикрас не можна носити, щоб не залучати нещастя, розпач і сум.

Знайдену річ краще не носити

Чужі речі можуть нести в собі негатив від попереднього власника. Тому знайдений на вулиці золотий ланцюжок або каблучку краще не надівати. А ще краще – взагалі не брати в руки. Також не рекомендується носити речі іншої людини. Це побажання особливо актуально, тому що ми часто не вбачаємо нічого погано позичити спідницю чи светра у друга. Але, надягнувши чуджу річ, ми можемо надягнути на себе й негаразди цієї людини.

Не рекомендується носити просту біжутерію

Часто звичайна біжутерія виробляється з дешевого пластику. Такі прикраси можуть мати гарний вигляд, але не варто їх носити. Адже в таких виробах немає живої енергії і вони можуть стати, як енергетичний вампір – ви будете витрачати свої життєві сили, не отримуючи натомість ніякого підживлення від прикраси.

Не носіть речі, з якими пов’язані сумні думки

Дуже не рекомендується мати зв’язок з речами, які у вас асоціюються з неприємною людиною чи подією. Маються на увазі, якщо вам колись подарували ланцюжок, а потім ви з людиною розлучилися, краще не носити таку прикрасу. Навіть від фото колишнього хлопця краще позбутися, тому що ці фотографії можуть нашкодити вам.

Прикмети про речі, які не можна передавати з рук в руки

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст