ГоловнаЕзотерика і магіяСтаровинні обереги, які варто мати у своїй домівці

Старовинні обереги, які варто мати у своїй домівці

Люди здавана використовують обереги для захисту себе і своєї родини. За допомогою певних речей, наші предки захищалися від негативної енергії, від вроків, псування і енергетичних вампірів. Важливим завжди вважалося як створювати захист для сім’ї, так і захищати житло. Адже домівка, де живе сім’я – це важливе місце, яке накопичує енергетик господаря і всіх, хто там буває. Саме тому є обереги, які варто мати у своїй домівці, тому що вони покликані його захищати.

Старовинні обереги, які варто мати у своїй домівці – віник

Старовинні обереги, які варто мати у своїй домівці
Віник-оберіг треба ставити мітлою догори

У сучасному світі віники все рідше використовуються для прибирання, адже на заміну їм прийшли мітелки, щітки і різні види пилососів. У наших предків була традиція: якщо будинок новий і в ньому раніше жив хтось, то слід віником підмести підлоги і прибрати весь пил, особливу увагу приділяючи кутам. Адже він допоможе прибрати всю негативну енергетику. А езотерики і зовсім рекомендують прибирати за допомогою віника хоча б один раз в тиждень. Так будинок очищається від усього негативу, який встиг накопичитися. А якщо віник ставити помелом вгору, то це може залучити в будинок багатство.

Старовинні обереги, які варто мати у своїй домівці – дзвіночок

Старовинні обереги, які варто мати у своїй домівці
Дзвіночок-оберег краще за все розмістити на вході в будинок

Здавна наші предки вважали, що дзвіночок в будинку проганяє злі духи і всяку нечисть. Крім того, дзвіночок захищає домівку від псування і пристріту. Краще за все оберег – дзвіночок, вішати просто над дверми на вході в будинок або квартиру. Якщо немає можливості так розмістити дзвіночок, тоді фахівці радять хоча б раз на місяць брати цей оберег у роки і ходити по всьому житло, дзвонячи.

Старовинні обереги, які варто мати у своїй домівці – свята вода і церковна свічка

Старовинні обереги, які варто мати у своїй домівці
Свята вода і церковна свічка очистят домівку від негативу

Церковні речі або ті, які були освячені у храмі, також допомагають захищати домівку від пристріту, псування, вроків, тому що в них закладено потужну позитивну енергетику. Езотерики вважають, що для захисту домівки, потрібно хоча б раз на тиждень запалювати свічку і ходити з нею по всьому житла, читаючи молитву «Отче наш». Так можна очистити приміщення від наведеного негативу. Свята вода потрібна, щоб періодично, хоча б раз на місяць, кропити кути квартири (будинку), читаючи «Отче наш». При цьому важливо не пропустити жодного куточка у будівлі.

Старовинні обереги, які варто мати у своїй домівці – підкова

Старовинні обереги, які варто мати у своїй домівці
Підкова – один з найдавніших оберегів

Цей оберег нам всім знайомий з розповідей наших старших родичів, з кіно і книжок. Здавна вважалося, що підкова здатна приносити удачу. Однак це ще й справжній оберіг. Найкраще вішати її над вхідними дверима ріжками вниз. Так, підкова буде захищати від псування і пристріту.

А ще існують речі, які не варто робити вдома ввечері. Дізнатися про це можна ТУТ

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст