Оберіг із дзеркала та з трав, допоможуть захиститися від негативу та лихого ока

Обереги та амулети слугують для захисту від пристріту та псування. Ви самостійно можете зробити оберіг із дзеркала та з трав. Ці обереги – гарний засіб захистити себе на роботі, в транспорті, з сусідами.

Оберіг із дзеркала для захисту від негативної енергії

Цей спосіб захисту від негативу не так часто зустрічається. Але цей оберіг миттєво відбиває негативну енергетику. Особливо дієвий дзеркальний оберіг від злостивих та заздрісних жінок та їх підступів.

Щоб зробити цей дзеркальний оберіг вам знадобляться 2 маленьких дзеркальця та скотч (клейка стрічка). Якщо жінка робить амулет – потрібні круглі дзеркала, а якщо чоловік – слід обирати квадратні дзеркальця.

Ні в якому разі не можна дивитися в ці дзеркала!

Механізм робити такого оберега: потрапляючи на дзеркальну поверхню, негатив відбиваються від оберега й повертається до того, хто його наводив.

Робимо дзеркальний оберіг

  • Придбавши дзеркала й повернувшись додому, дзеркала слід покласти у безпечне місце і не чіпати до заходу сонця.
  • На заході сонця, коли воно вже почне опускатися за обрій, дзеркала потрібно притиснути одне до одного та проклеїти скотчем (чи приклеїти спеціальним клеєм). Коли оберіг із дзеркала висохне, його можна використовувати: виходячи з дому слід класти його в ліву кишеню. Можна тримати цей оберіг в спеціальному пеналі чи в мішечку.

Езотерики рекомендують раз на три місяці очищати та підзаряджати оберіг із дзеркала. Для цього його слід покласти оберіг на ніч на підвіконня під сяяння Повні. Після цього можна знову використовувати дзеркальний амулет.

Оберіг з травами

Оберіг та амулети з трав досить розповсюджені на теренах нашої держави. Ці трави можна зібрати самостійно, висушити та використовувати для створення оберегу. А ще треба підготувати мішечок для їх зберігання. Мішечок повинен бути з натуральної тканини – шийте самі чи придбайте в магазині. Цей оберіг може стати дієвим захистом на робочому місці.

Отже, робимо оберіг з трав

Нам знадобляться такі трави

  • кропива;
  • верес;
  • звіробій.

Ці трави треба висушити чи взяти вже сухими й в рівних пропорціях скласти в полотняний мішечок.

Цей мішечок слід носити з собою або покласти його в ящик робочого столу.

Оберіг від пристріту і порчі – шпилька (булавка)

Оберіг на одвірок захищатиме вхід у житло від лихого ока, вроків та недоброзичливців

- Advertisment -

Ви не можете копіювати текст