ГоловнаЕзотерика і магіяОберіг на одвірок захищатиме вхід у житло від лихого ока, вроків та...

Оберіг на одвірок захищатиме вхід у житло від лихого ока, вроків та недоброзичливців

Захист домівки і тих, хто живе там від негативу, починається від захисту дверей. Оберіг на одвірок захищатиме вхід у житло від лихого ока, вроків та недоброзичливців. Такі обереги дуже легко зробити самостійно з церковних предметів або з солі

Чому важливо розміщати обереги на одвірку вхідної двері?

Вхідні двері – це не просто вхід у житло, а вхід в енергетику родини в цілому, і кожного члена сім’ї. Як члени сім’ї входять і виходять, переступаючи поріг, та гості – весь цей рух переміщують енергії. І ці енергії можуть бути як позитивними та життєстверджуючими, так і негативними, які несуть нещастя. Тому так важливо захищати вхід в своє житло. Двері та поріг — це межа між своїм, домашнім і чужим, небажаним. Розмістивши на одвірку оберіг, можна зробити з домівки фортецю, куди не проникне лихе око недоброзичливців.

Оберіг на одвірок, робимо самі, щоб захистити вхід у своє житло

Оберіг на одвірок, робимо самі, щоб захистити вхід у своє житло

Захисні обереги на двері можуть бути дуже простими – з церковних предметів і солі. А як зробити оберіг з голки, можна дізнатися за посиланням в кінці статті.

Церковні предмети

Церковна атрибутика, яку придбано в храмі, повинна бути освячена. Освячені церковні предмети мають потужну захисну силу для віруючих людей.

Як зробити оберіг на вхідні двері з церковних атрибутів?

  • над вхідними дверима можна повісити ікону (краще Семистрільну ікону Божої Матері)
  • можна вставити в одвірок освячений хрестик або написаний від руки Псалом 67.

Важливо! Якщо ж господарі не покладаються на Божу допомогу, то це все не допоможе.

Оберіг з солі біля вхідних дверей

Всім відомі магічні властивості солі у боротьби проти нечистої сили. Допоможе сіль й у захисті домівки від лихого ока, вроків та недоброзичливців.

Як захистити вхідні двері сіллю

Приватний будинок: якщо ви живете у приватному будинку, то можна посипати сіллю вхід із зовнішнього боку (тонким, непомітним шаром).

Квартира: щоб захистити вхідні двері квартири, слід покласти сіль у невеликий мішечок. А потім цей мішечок покласти біля входу або над ним, прив’язавши мотузкою.

Оберіг з голкою можна зробити самостійно

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст