ГоловнаЕзотерика і магіяЕнергетичний вампір чи ні Ваш родич: як зрозуміти і що робити

Енергетичний вампір чи ні Ваш родич: як зрозуміти і що робити

Енергетичні вампіри – це люди, які живляться нашою енергію, відбираючи її у Вас. Вампіри можуть бути серед колег, знайомих, але найскладніше, коли енергетичний вампір Ваш родич. Як це зрозуміти і що робити, якщо дійсно ваш родич енергетичний вампір, розповіли езотерики. Це допоможе Вам убезпечити себе й інших членів родини від негативного впливу енергетичного вампіра.

Енергетичний вампір чи ні Ваш родич: як зрозуміти за особливостями поведінки

Вампіром у сім’ї може бути будь-хто: Ваша друга половинка, дитина, мама, свекруха, брат чи сестра. Навіть Ви самі можете бути енергетичним вампіром, не розуміючи цього. Ззовні енергетичний вампір виглядає, як і всі. Проте, зрозуміти хто енергетичний вампір допоможуть деякі особливості у поведінці людини.

Провокування на прояв емоцій

Близька людина (наприклад, чоловік – енергетичний вампір) буде намагатися спровокувати конфлікт через будь-яку дрібницю. Ніякі виправдання не допоможуть. Чим більше аргументів Ви будете наводити на свою користь, тим більше абсурдних звинувачень почуєте на свою адресу. Втомившись від цього безглуздя, зазвичай людина просто безсило опускає руки. А Ваш чоловік – енергетичний вампір буде у піднесеному настрої або спокійно буде продовжувати свої справи, ніби і не було тривалого з’ясування стосунків. Більше того, після скандалу він буде спілкуватися з Вами спокійно і доброзичливо.

Нав’язування проблем

Енергетичний вампір в сім’ї може бути сумним і сльозливим, постійно «навішуючи» на Вас свої проблеми. Наприклад, бабуся щоденно жаліється на суглоби. Оскільки Ви не лікар, то радите звернутися до фахівця. Бабуся вважає лікарів нездарами і нічого не робить, продовжуючи жалітися. Ваша інша порада – звернутися до народної медицини також безуспішна, бо бабусі не подобається народні методи усунення болю. Всі Ваші пропозиції допомогти, починаючи від оплати консультації фахівця у приватній клініці, виділення коштів на лікування і до пропозиції супроводжувати скрізь бабуся під час вирішення цієї проблеми, марні, бо вона відмовиться. І Ви знову будете вислуховувати про ці болі, про поганих лікарів і невдячних родичів.

Сімейний поглинач енергії

Є люди, які забирають сили  і час своєю набридливою поведінкою. Наприклад, Ваша тітка чудова господиня, але постійно любить розповідати Вам про своє життя у всіх подробицях. Часто під час своїх розповідей вона оповідає життя і подруг, і сусідок, і просто знайомих. При цьому часто в негативному сенсі, критикуючи чи осуджуючи їх поведінку. Вам же відводиться роль тільки все вислухувати і погоджуватися. Якщо така ситуація буває зрідка, то її не важко пережити. Але, коли Ви бачитеся майже щодня. Такі розмови приносять негатив і забирають у Вас сили. А тітка після цього – бадьора і активна.

Енергетичний вампір – дитина

В це важко повірити, але часто діти являються вампірами у родині. Судіть самі, діти у віці старше 4 років здатні викачувати сили з батьків (частіше матері). Причому дитина може вести себе по-різному: вчиняти істерики щопівгодини або ж тиснути на близьких надмірною любов’ю – буквально виснути на руці мами, постійно обіймати, цілувати. В ласці немає шкоди, скажете Ви, але багато хто після довгого контакту з власним чадом залишаються практично без сил.

Енергетичний вампір у сім’ї – Ви самі

Багато буде відхрещуватися від такої думки, кажучи що це не так. Однак Ви самі можете переконатися так це чи ні. Просто поспостерігайте за собою: коли після конфлікту чи дуже емоційної розмови, Ви відчуваєте прилив сил, у Вас є бажання робити щось, Ви відчуваєте свіжість. Дуже ймовірно, що Ви підживилися енергією члена своєї родини. Ймовірно, Ви може не підозрювати, що Ви – енергетичний вампіром для своїх близьких. Наприклад, скаржачись чоловіку на свої проблеми, Ви отримуєте заряд бадьорості.

Енергетичний вампір чи ні Ваш родич: що робити, щоб убезпечити себе і близьких

Існують різні методи, як захистити себе від енергетичного вампіра на роботі. Але для захисту від домашніх вампірів, існують свої способи.

Що робити, якщо енергетичний вампір чоловік

Енергетичний вампір родич: як зрозуміти і що робити
Як поводитися з чоловіком – енергетичним вампіром

В першу чергу не можна піддаватися на спроби вивести Вас з рівноваги. Він кричить – Ви говоріть тихо, навіть пошепки. Він розмовляє без упину – Ви мовчіть. Він звинувачує Вас у всіх бідах земних – погоджуйтесь. Головне Вам розуміти, що чоловік все одно почне сварку, щоб спровокувати Ваші сльози, крик, відчай, викликати почуття вини. Це він робить тому, що сильні емоції «годують» його і знесилюють Вас.

В такій ситуації Вам не можна зриватися на крик, краще мовчіть або ж відповідайте коротко і спокійно, по можливості вийдіть з кімнати, вмийтеся холодною водою у ванні. Чоловік, зрозумівши, що Ви не маєте наміру брати участь у чварах, поступово заспокоїться.

Що робити, якщо «давлять на жалість»

Щоб не піддаватися на маніпуляцію сльозами, Ви повинні тверезо оцінити, чи справжня проблема у родича. Якщо це просто намагання привернути Вашу увагу і ниття, без бажання щось вирішувати, чи взагалі проблема відсутня, просто ігноруйте такого родича. Бо розмови, наприклад, Вашої сестри про своє нелегке життя і що гарним людям завжди «не везе», можуть провокувати у Вас почуття вини і відповідальності за сестру. Особливо складно це чути, коли у Вас гармонійна і щаслива сім’я. Тому припиніть вислуховувати потік скарг і дайте зрозуміти, що Ви чули про проблему, але допомогти сестра повинна собі сама.

Якщо Ваша дитина енергетичний вампір, що робити?

Вампіризм – потреба в додатковій енергії. Вам потрібно придумати, як саме можна заповнити його потреба в отриманні енергії. У дітей гнучка психіка, вони отримують енергію від Всесвіту, від спілкування, від нових вражень і знань. Тому дієвими способами будуть відвідування гуртків, секцій, заняття творчістю і активні прогулянки на свіжому повітрі. В такій ситуації дитина отримує те, що їй потрібно в сенсі енергетики і вже менше «з’їдає» її вдома. Тобто дитина стане поглинати НЕ Вашу енергію, а нові знання і навички. І психологи, і езотерики єдині в думці – лінощі і «нічогонероблення» провокують дитину на пустощі і на поглинання чужої енергії.

Енергетичний вампір чи ні Ваш родич: як відновити витрачену енергію

Енергетичний вампір родич: як зрозуміти і що робити
Прогулянка в парку на свіжому повітрі чудово відновлює сили

Як би Ви не старалися, не використовували наведені способи убезпечення від домашніх енергетичних вампірів, втрати сил та емоцій не уникнути. Тому буде непогано виконувати певні процедури, щоб відновити витрачену енергію і сили:

  • прийняти контрастний душ або ванну з сіллю (або травами);
  • корисна прогулянка на свіжому повітрі;
  • просто полежати у тиші чи під ненав’язливу музику;
  • запалитиь аромолампу або ароматичну свічку в приміщенні.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст