ГоловнаЕзотерика і магіяЕнергетичне виснаження, які ознаки і як цьому можна протистояти

Енергетичне виснаження, які ознаки і як цьому можна протистояти

Енергетичне виснаження може бути пов’язане з різними життєвими обставинами і стати небезпечним для емоційного здоров’я людини. Тому так важливо знати які ознаки енергетичного виснаження і як цьому можно протистояти для і відновлення життєвої енергії людини. Езотерики виокремили базові ознаки енергетичного виснаження і надали поради, як можна його позбутися.

Енергетичне виснаження: ознаки

Причиною енергетичного виснаження може бути спілкуванням з токсичними людьми чи тим, що поряд з Вами знаходяться енергетичні вампіри, які живуть за рахунок чужих емоцій. Основні ознаки енергетичного спустошення.

Проблеми зі сном

Люди, яким бракує енергії, часто довго не можуть заснути. Навіть, якщо вони відчувають сильну втому, організм ніби спирається відходу до сну, в якому ми можемо відновити сили.

Дратівливість

Відчуття роздратованості може з’явитися у будь-якої людини, але на енергетичне виснаження вказує постійне відчуття дратівливості і пригнічення. Такий стан заважає як саморозвитку, так і щасливому життю, бо він провокує сварки і конфлікти.

Відсутність апетиту

Харчова апатія – так ще називають відсутність апетиту може бути результатом захворювання, однак у здорових людей такий симптом свідчить про нестачу енергії. Організм намагається зберегти і скоротити витрати такого важливого палива, як енергія, і сигналізує про це відсутністю апетиту. Один з перших сигналів – відмова від звичного раціону харчування.

Хворобливий вигляд обличчя

Недостатня кількість енергії відбивається і на зовнішності людини. Очі втрачають живий блиск, шкіра набуває тьмяного відтінку, погіршується постать.

Хвороби

Коли людина енергетично спустошена, захисні сили організму теж слабшають. Імунітет вже не справляється з мікробами і вірусами. Тому енергетичне виснаження часто призводить до схильності до хвороб.

Смуток і замкнутість

Люди починають замикатися в собі, не знаходять сили для радості, не стає сил працювати у звичному режимі. Також, при енергетичній виснаженості часто не стає сил на спілкування з близькими. Людина намагається більше часу проводити на самоті. Раніше життєрадісні люди, замкнулися у собі і це потребує уваги і турботи.

Лінощі

Явна ознака нестачі енергії – лінощі, коли людина перестає займатися не тільки роботою, а й особистими справами. Відсутність бажання рухатися, щось вирішувати, приймати участь як в особистому, так і в суспільному житті – повинні насторожувати. Енергетичне виснаження провокує прокрастинацію.

Через енергетичне виснаження виникають матеріальні труднощі

Проблеми з фінансами можуть вказувати на енергетичне виснаження. Люди перестають контролювати свої витрати, не прагнуть заробляти і втрачають вигідні пропозиції.

Живі квіти в’януть і гинуть

Домашні рослини прекрасно відчувають енергетичні вібрації і навіть здатні допомогти заповнити запаси енергії. Але, якщо мова йде про повне енергетичне виснаження, то «зелені лікарі» не в силах допомогти. Вони починають в’янути і не реагують на догляд.

Енергетичне виснаження, які ознаки і як цьому можна протистояти
Ознаки енергетичного виснаження дадуть змогу зрозуміти це і навичтися протистояти

Енергетичне виснаження: методи боротьби

В ослабленому стані, коли енергетики не вистачає, люди частіше стають жертвами зурочень, псуванням, привороту і навіть прокльонів, які також можуть стати причиною швидкої втрати енергії. Тому важливо навчитися протистояти цим явищам, знаючи вищезазначені ознаки енергетичного виснаження. Для цього потрібно змусити себе прикласти зусилля, щоб зняти негативні програми:

  • відновити свій розпорядок дня і примушувати себе робити перерви в роботі для відновлення сил;
  • переглянути і оптимізувати свій режим харчування;
  • позбавитися стресу чи мінімізувати його вплив;
  • налагодити сон;
  • займатися духовними практиками, які допомагають віднайти рівновагу і гармонію: медитації, дихальні вправи;
  • попросити допомоги у близьких чи у людей, яким Ви довіряєте – адже саме в спілкуванні з близькими по духу людьми, ми можемо відновити сили і протистояти негативу.

Токсичні люди, як їх розпізнати на початку знайомства

Енергетичні вампіри: їх типи в залежності від знаку Зодіаку

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст