ГоловнаЕзотерика і магіяЕнергетичні вампіри: їх типи в залежності від знаку Зодіаку

Енергетичні вампіри: їх типи в залежності від знаку Зодіаку

Енергетичні вампіри вже давно відомі езотерикам. Вони вважають, що в залежності від знаку Зодіаку, залежить тип енергетичних вампірів. Серед знаків Зодіаку можна виділити кілька типів енергетичного вампіризму

Енергетичні вампіри: нарцис

Частіше за все, до такого типу енергетичних вампірів відносяться вогняні знаки: Овен, Лев, Стрілець

Лев

На думку астрологів, найбільш «токсичний» – Лев. Люди цього знаку постійно демонструють свою зверхність над оточуючими. Вони пригнічують своєю пихою та своїм відчуттям переваги над іншими, що викликає в оточуючих людей почуття неповноцінності і народжуються комплекси.

Стрілець

Представники Стрільця люблять прикрашати історії та створювати нереальну картинку того, що відбувається. В результаті таких оповідей, оточуючі починають хвилюватися, адже зі слів Стрільця, ситуація – жахлива. Оточуючі намагаються підтримати і дарують свою дорогоцінну життєву енергію Стрільцю, а він насолоджується своїм вивертким розумом.

Овен

Хоча представників Овна і віднесли до типу вампірів-нарцисів, астрологи кажуть, що не настільки Овни й вампіри, бо часто Овни самі роздають свою енергію, так як у них її через край.

Захист від вампірів-нарцисів

Астрологи радять при спілкуванні з таким типом вампірів, думати про себе тільки позитивно, включити захоплення своїми талантами, а ще краще – надягніть щит із самозакоханості.

Енергетичні вампіри: контролер

До цього типу енергетичних вампірів частіше за всіх відносять такі знаки Зодіаку: Тілець, Діва, Козерог. Астрологи їх зібрали в цей тип вампірів через те, що вони вважають, що краще за інших знають як жити, що Вам необхідно купувати і як діяти в певних ситуаціях і вести себе у стосунках.

Найнебезпечніший вампір-контролер – це Козерог. Тільки він все знає, готовий день і ніч роздавати поради і контролювати, щоб все було саме так, як він вважає правильним. Поруч з Козерогом у людей часто знижується самооцінка, з’являється легка нервозність і відчуття невдахи.

Діва – критик всіх знаків зодіакального кола. Критикується буквально все: починаючи з Вашого одягу і закінчуючи вибором роботи чи житла. Вміє зачіпати за живе, вибираючи найбільш наболілі проблеми. Чи не буде допомагати у вирішенні проблем, буде пиляти і принижувати.

Тільці – найбезпечніший знак Зодіаку з цієї трійці.

Захист від вампірів – контролерів

З представниками цих трьох знаків-вампірів-контролерів, у Вас не буде можливості висловити свою думку, так як ця трійця не дасть Вам вставити й слово. Просто слухайте, розмірковуйте над словами філософськи, знайдіть вагомі аргументи. По суті це його проблема, якщо він не може вести конструктивний діалог і не здатний до альтернативного мислення

Енергетичні вампіри: вампір-жертва

Ці види енергетичних вампірів – найнебезпечніші серед всіх інших.

Окрему увагу астрологи приділили знакам Раку та Риб. Представники цих знаків досить вмілі маніпулятори, вони своїми вчинками та розповідями можуть довести людину до сліз, вміють драматизувати. Хоча насправді все не так вже й погано.

Раки геніальні в своїх маніпуляціях почуттями рідних і близьких.

Риби завжди знайдуть для себе «жилетку», з якою «витягнуть» все емоції і соки.

Скорпіони особливо витончені в своєму вампіризмі. Уміють викликати почуття провини. Отримують особливе задоволення, коли грають почуттями інших.

Захист від вампіра-жертви

Постарайтеся уникати їх ниття, дистанцюйтеся від таких людей. Буде краще, якщо вони усвідомлюють, що Ви не побіжите до них за першим покликом.

Енергетичні вампіри: балакуни

Вампірами-балакунами частіше за все стають представники повітряної стихії – Близнюки, Терези і Водолії. Представники цих знаків дуже люблять розмовляти, їх зброя – слова. Часто для таких людей головне знайти «вільні вуха».

Вампіри-балакуни не несуть великої небезпеки своїми діями. Вони часті гості соціальних мереж, де підколюють інших їдкими коментарями. Вихід тільки один – або ігнорувати, або внести в чорний список.

Особливо гарний у цьому виді вампіризму Близнюк. Заради своїх корисливих цілей буде вигадувати історії і брехати до останнього.

Захист від вампірів – балакунів

Якщо Ви відчуваєте спустошення і розчарування після спілкування з такими людьми, то слід утриматися від контакту. Просто проходьте повз таких любителів поговорити.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст