ГоловнаЕзотерика і магіяЕнергетичні вампіри на роботі та методи захисту від них

Енергетичні вампіри на роботі та методи захисту від них

Багато людей термін «енергетичні вампіри» сприяють лише як щось потойбічне. Проте, психологи й біоенергетики вражають, що такими людьми являються ті, хто в спілкуванні забирає у донора багато сил та енергії. Щоб убезпечити себе на робочому місці важливо знати хто такі енергетичні вампіри на роботі та методи захисту від них.

Фахівці виокремили кілька типів енергетичних вампірів, які шкодять людям на робочому місці та поділилися методами захисту від них.

Енергетичні вампіри на роботі та методи захисту від них: критикуючий тип

Такий тип енергетичного вампіра весь час буде намагатися принизити людину на робочому місці. За Ваш рахунок, критикуючи будь-які Ваші дії, цей вампір буде підживлювати своє его.

Методи боротьби з критикуючим типом енергетичного вампіра

Психологи й езотерики радять не сприймати на свій рахунок все, що говорить критикан-вампір. Не варто відповідати таким людям. Ви можете піти іншим шляхом – подякувати за конструктивну критику. Така поведінка зіб’є з толку критикуючого енергетичного вампіра.

Енергетичні вампіри на роботі та методи захисту від них: пасивно-агресивний тип

Люди цього типу будуть прагнути втиратися в довіру і якийсь час ніяк не виказувати себе. Але в самий складний для Вас час вони здатні нанести удар в спину. Це зовсім непередбачуваний тип енергетичних вампірів на роботі, вони здатні забрати всю Вашу силу і енергію.

Методи боротьби з пасивно-агресивним типом

Як тільки Ви зрозуміли, що людина, яка товаришує з Вами підступна і відноситься до пасивно-агресивний типу, одразу ж без  жалю переривайте будь-які контакти з ними. Незважаючи на їх запевнення у «вічній» дружбі знайте, таким людям взагалі не можна довіряти.

Енергетичні вампіри на роботі та методи захисту від них: негативний тип

Колеги, які постійно знаходяться у депресії чи безпричинно в поганому настрої, скоріше за все – негативний тип енергетичних вампірів. Вони завжди жаліються на багато робити, на керівництво, на нестачу грошей і на поганих колег. Від постійного вислуховування такої кількості негативу, Ви будете почувати себе все гірше і гірше, поки повністю не обезсилите.

Методи боротьби з негативним типом енергетичного вампіру

Щоб захистити себе від впливу негативного типу енергетичного вампіру, уявіть навколо себе кулю, від якої відскакує весь спрямований в вашу сторону негатив. Намагайтеся з посмішкою відійти від такого співрозмовника і більше ніколи не контактувати з ним.

Енергетичні вампіри на роботі та методи захисту від них: нарцис

Самозакохані люди, які жадають уваги, любові, навіть, поклоніння. Нарциси вимагають поваги до себе. Так люди, зазвичай, розумні і чарівні, але тільки до того моменту, поки ними захоплюються і підносять на п’єдестал. Ви можете насолоджуватися спілкуванням, але тверезо оцінюйте таку людину: чи підтримає вона Вас у скрутний момент.

Методи спілкування з нарцисом

Щоб контактувати і співпрацювати з таким типом енергетичного вампіру, Вам допоможуть деякі хитрощі, якщо Ви готові до такого типу стосунків. Нарцис любить лестощі, переконуйте його в тому, що Ваше прохання йому вигідне і піде на користь, підживлюйте його его.

Енергетичні вампіри на роботі та методи захисту від них: контролюючий тип

Такий тип енергетичного вампіра завжди має свою думку на всі речі. Він  – «істина в останній інстанції». Контролюючий вампір точно знає, що краще для Вас, він точно може визначити, що правильно, а що ні, і йому важливо домінувати.

Методи боротьби з контролюючим типом енергетичного вампіру

Говоріть з такою людиною впевнено і не сперечайтеся через дрібниці. Залишайтеся при своїй думці і чітко встановлюйте Ваші вимоги.

Енергетичні вампіри на роботі та методи захисту від них: жертва

Даний тип енергетичного вампіру подібний до негативного типу. Проте має свої відмінності. «Жертва» вважає, що весь світ йому винен. Всі завжди повинні приходити йому на допомогу, коли він цього потребує. Ви не психолог, щоб постійно допомагати. У скрутну хвилину, він буде, як завжди, думати тільки про себе. Жертва не намагатиметься допомогти комусь.

Методи спілкування з жертвою енергетичного вампіра

Обмежте спілкування з такою людиною, і не піддавайтеся на його бажання жаліти себе.

Астрологи вважають, що на тип енергетичного вампіра впливає знак Зодіаку.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст