ГоловнаЕзотерика і магіяЕнергетичний вампір: як з’ясувати по даті народження до якого енергетичного класу відноситься...

Енергетичний вампір: як з’ясувати по даті народження до якого енергетичного класу відноситься людина

Маги і езотерики стверджують, а багато людей вірять в те, що таке явище як енергетичний вампір існує. І для цього дійсно є підґрунтя. Адже інколи, поспілкувавшись з людиною, ви можете відчувати повне безсилля. Нумерологи вважають, що по даті народження можна з’ясувати до якого енергетичного класу відноситься людина і зрозуміти хто ви і хто поряд з вами – вампір чи ні.

Всі люди поділяються на п’ять енергетичних типів

  1. Вампіри
  2. Донори
  3. Білі маги
  4. Чорні маги
  5. Нейтрали

Як можна дізнатися, до якого енергетичного класу Ви відноситесь

Для цього необхідно скласти повну дату свого народження, щоб отримати просте число. Наприклад, 23.01.1990 = 2+3+0+1+1+9+9+0=25=2+5=7. Число 7 вказує на енергетичний тип людини.

Енергетичні вампіри – числа 1 і 2

Такі люди поповнюють свій енергетичний баланс за рахунок відбору енергії в оточуючих. У більшості випадків, людина не усвідомлює цей процес. Відбір енергії енергетичний вампір робить під час сварок, конфліктів чи, навіть, коли проявляються почуття. Енергетичні вампіри живляться за рахунок сильних емоцій інших людей.

Енергетичні донори – числа 5 і 7

Такі люди не здатні поглинати чужу енергію. Тому, після спілкування з енергетичними вампірами, вони втрачають свої сили.

Енергетичні нейтрали – числа 3, 6 ,8

Нейтрали здатні протистояти енергетичним вампірам і не віддавати свою енергію. Їх енергетичне поле досить потужне, тому постійно підживлювати його немає потреби.

Білі маги – число 9

Люди з числом 9, Білі маги, здатні керувати своєю енергією на свій розсуд, незалежно ні від кого, ні від чого.

Чорні маги – число 4

Люди числа 4 здатні трансформувати своє енергетичне поле, маскуючись під нейтралів чи енергетичних вампірів. Як і білі маги, чорні маги можуть використовувати свій енергетичний потенціал як їм заманеться.

Як енергетичний вампір може зашкодити людині

Вампір чи енергетичний донор може підказати колір очей

 

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст