Які кімнатні рослини донори, а які квіти – вампіри? Яка енергетика кімнатних рослин

Самопочуття та атмосфера в домівці часто відбивається на квітах і навпаки. Езотерики вважають, що кімнатні рослини вміють забирати та віддавати енергію, яка розлита в навколишньому просторі. І, відповідно, вони можуть негативно чи позитивно впливати на мешканців домівки. Які кімнатні рослини донори, а які квіти – вампіри? Яка енергетика кімнатних рослин?

Яка енергетика кімнатних рослин, що нейтралізує

Ці квіти фахівці вважають нейтралізаторами. Часто їх стан вказує на якісь негаразди або про наявність енергетичного вампіризму в приміщенні. Деякі нейтралізуючі рослини виконують функцію, яку видно з назви – вони не мають ні негативної, ні позитивної енергії. Отже,

Які нейтралізуючі кімнатні рослини

Традесканція

  • ця квітка не буде розвиватися, якщо навколо неї присутня неприємна енергетика. Тому традесканція може бути, як індикатор, що вказує чи є квіти-вампіри та будь-які інші енергетичні порушення в домівці. Якщо вона жовтіє, необхідно перевірити, що могло спричинити це.

Фіалка

  • тендітні фіалки, які ми так любимо вирощувати на підвіконнях, не відносяться ні до вампірів, ні донорів – вони просто очищують простір. Фіалка може допомогти врівноважити ваш внутрішній стан. Ця квітка не терпить надмірних пристрастей та скандалів. Гасить дитячу агресію. Можна сказати, що фіалка створює спокійну енергетику в домівці.

Які кімнатні рослини донори і як вони можуть допомагати?

Донорами фахівці називають рослини, які несуть або залучають позитивну енергію, допомагають людині розібратися в собі, зосередитися та шукати правильні шляхи свого життя

Фікус ліроподібний

  • цю рослину слід мати вдома тим людям,  хто схильний довго тримати в собі ідеї, роздумувати та обмірковувати з усіх боків одне й те саме. Фікус ліроподібний допомагає широко мислити, пов’язувати докупи кілька думок. Сприятливий для людей мистецтва чи розумової праці, а також для вчених.

Герань

  • герань багато хто пам’ятає ще на підвіконнях наших бабусь, тому що ця кімнатна рослина дуже важлива для домівки. Герань освіжає повітря в приміщенні і знімає внутрішню напругу. Існує думка, що герань здатна створювати невидиме поле, яке захищає від вроків і та пристріту. Герань – це квітка-оберіг.

Кактус

  • дуже невимогливі кімнатні рослини – кактуси, вміють не тільки очищати приміщення від негативної енергії, а й переробляють її, після чого повертають її людям. Такі собі кімнатні перетворювачі енергії. Фахівці мають певне застереження: кактуси можуть почати витягувати енергію з дому, тільки, якщо земля в горщику висохла. Тому треба слідкувати за регулярністю поливу, з урахуванням потреб саме кактусів.

Ліана

  • ліани – це невичерпне джерело енергії, якою ця рослина буде підживлюватиме мешканців домівки. Крім того, ці кімнатні рослини можуть рости, навіть тоді, коли відбуваються несприятливі зміни в біоенергетичній складовій домівки. Але слід пам’ятати, ліана потребує любові до себе.

Які домашні квіти – вампіри?

Рослини-вампіри – це квіти, які залучають та/або продукують негативну енергетику. Але не все так просте, фахівці вважають, що деякі кімнатні рослини-донори, можуть допомагати, збираючи негатив в одному місці і цим самим полегшуючи очищення житлового простору.

Папороть

  • ця рослина – вміє забирати величезну кількість енергії. Це означає, що певною мірою папороть – не найкраща рослина для домівки. Все так, як би не одне «але»

Але папороть може забирати і негативну енергію, тому слід поставити горщик з цією рослиною в несприятливій зоні, таким чином покращивши її біоенергетику.

Троянда

  • несподівано троянду віднесли до рослин-вампірів. Езотерики вважають, що троянди можуть вирощувати люди, які є донорами. Доглядаючи троянду, такі люди частину надлишкової енергії, яка в них є, віддаватимуть їй. При нестачі власних сил краще від троянд відмовитись.

Орхідея

  • ще одна квітка, яку дивно бачити в переліку рослин-вампірів. Коли орхідея сподобалася господарям і прижилася в домівці, вона може почати витягувати з них всю енергію. Езотерики категорично не рекомендують мати цю квітку вдома людям, у яких слабка воля, які мають нерішучий характер.

Орхідея: цікаві прикмети й забобони

Монстера

  • розкішні квіти – монстери, дуже поширені на наших теренах, українки люблять їх вирощувати в горщиках. Але, на жаль, монтера – це квітка-вампір. Вона дуже несприятлива для домівки, тому що монстера забирає велику кількість енергії.

Рослини-вампіри можуть використовувати, щоб ці кімнатні рослини поглинали негативну енергетику. Тому в певній кількості вони не протипоказані – облаштовуйте свою домівку і робіть її затишною та приємною.

- Advertisment -

Ви не можете копіювати текст