ГоловнаЕзотерика і магіяПрикмети про кактус

Прикмети про кактус

Кактус живе у багатьох домівках. Цю колючу рослину часто вирощують ті, хто не вміє чи не бажає багато часу приділяти догляду за рослинами. Поте існують справжні фахівці, які мають великі колекції різноманітних кактусів, які милують око і радують душу. З часом, склалися певні прикмети про кактус. А вірити їм чи ні, кожен вирішує сам.

Прикмета про кактус № 1

Цікавий факт, про який повідали езотерики. Вважається, що кактус здатен поглинати негативну енергію там, де він росте. Ця рослина, яка досить рідко цвіте, може захищати своїх власників не тільки від негативу, а ще й від порчі, пристріту, наговорів і заздрощів. Якщо горщик з кактусом стоїть у передпокої, то погані сили і біди не зможуть проникнути к житло. А це означає, що в родині буде панувати мир і злагода.

Деякі господині стикалися з випадками, коли кактус ніяк не може прижитися в домівці. Проходить короткий час і рослина гине. Це означає, що у приміщенні, де стоїть кактус, немає негативної енергії. Саме через це, цей живий оберег не має чим підживлюватися і гине. Якщо кактус в’яне, за умови дотримання режиму поливу, то це значить, що у сім’ї є порозуміння і кохання, між членами родини існують дружні стосунки.

Якщо Ви обожнюєте цю з вигляду непривітну рослину, то треба поставити її там, де все ж таки негатив може бути – коридор, передпокій, вітальня, може – кухня. Кактусу достатньо краплини негативної енергії, щоб довгий час протриматися у життєдайному стані.

Прикмета про кактус № 2

Прикмети про кактус
Не варто ставити кактуси у спальні

Вважається, що перебування кактусу у спальні, провокує зникнення з Вашого життя чоловіків. Згідно давнім віруванням, після появи кактусу у спальні стаються біди:

  • у цьому житлі не залишаються чоловіки;
  • особисте життя ніяк не вдається налагодити;
  • у сім’ї, між подружжям, відбуваються постійні сварки і скандали.

Раніше люди пояснювали такі проблеми наступним чином, що причина у голках кактусу. Вважалося, що голки кактусу здатні відштовхувати чоловічу енергію. Деякі прикмети свідчать, що, якщо молода дівчина поставить кактус у спальні, то не бачити їй щастя у коханні. А якщо кактус подарувала подруга, то це говорить про її заздрість і недоброзичливість.

Прикмета про кактус № 3

Багато прикмет вказують, що, коли кактус зацвів, то треба очікувати скорого щастя. Кактус квітне досить рідко, а його квіти настільки незвичайні, яскраві і довгоочікувані, що здається, ніби рослина відкриває свою душу. Ніби з колючок народжується ніжність і краса.

Народні прикмети вважають, що, коли кактус цвіте, то це віщує:

  • незаміжній дівчині або жінці – зустріч з долею або одруження;
  • якщо цвітіння кактусу дуже пишне, то скоро прийде звістка, яка порадує всю родину;
  • коли квіток мало, то можна чекати на невеликий прибуток;

Якщо у горщику з недавно купленим кактусом скоро з’являються відростки, прикмета – скоро господиня зробить багато приємних покупок.

Прикмети про колір квіток кактусу

Існують прикмети, пов’язані з кольором квіток цієї «колючки»

  • жовті квіточки кактусу – скоро у родині чи у близьким буде поповнення у сім’ї;
  • червоний колір квіток кактусу означає зустріч з коханням власника (власниці) кактусу;
  • білі квітки – можна очікувати на скоре весілля в родині.

Якщо цвітіння кактусу не відбулося за планом чи сталося пізніше, ніж треба, варто звернути увагу на своє самопочуття. Можливо у когось в родині буде виявлена хвороба.

Прикмети про кактус, як і інші народні спостереження – це і цікаві факти, і трохи вигадки, які тісно переплелися між собою. Тому, вірити чи ні прикметам, вирішуємо самі.

Про цікаві і незвичні кімнатні рослини, можна дізнатися ТУТ

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст