ГоловнаЕзотерика і магіяПрикмети про церковні свічки пояснюють, чому вони тріщать, чому падають і до...

В минулі часи свічки були не лише церковним атрибутом, але й джерелом світла в оселях. З свічками пов’язано багато забобонів. Свічка – частий атрибут під час проведення різних ритуалів. Церковні свічки мають величезну енергетику. Прикмети про церковні свічки пояснюють, чому вони тріщать, чому падають і до чого плачуть. Можливо, деякі прикмети, слід взяти до уваги

Прикмети про церковні свічки пояснюють, чому вони тріщать і коптять

Перебуваючи у церкві, ми ставимо свічки. Якщо під час горіння вони тріщать, то за прикметами вважається, що на людину наведено негатив. У такій ситуації езотерики рекомендують очистити домівку від негативної енергетики.

 1. Свічка може тріщати, якщо в гості незабаром має прийти не дуже хороша людина.
 2. Тріск свічки, який нагадує шипіння, пророкує розчарування і неприємні звістки.
 3. Як тільки запалити свічку і вона одразу затріщить, це вказує на життєві проблеми.
 4. Якщо церковна свічка, яку принесли в домівку, сильно коптить, то це вказує на те, що в будинку багато негативної енергії.
 5. Кіптява від свічки, що йде в бік того, хто її запалив, свідчить про слабку енергетику людини.
 6. Якщо Ви запалили свічку в храмі, а вона сильно коптить, то вам потрібно покаятися у своїх гріхах.

Прикмети про церковні свічки пояснюють, чому вони падають

 1. Свічка, яка впала у церкві, віщує, що скоро прийдуть неприємні новини від близьких людей.
 2. Молодим неодруженим дівчатам свічка, що впала в церкві, передбачає швидке заміжжя.
 3. Церковна свічка, яка сама впала зі свічника, вказує на скорі проблеми у того, хто її поставив.
 4. Якщо свічка несподівано впала у церкві, на людини скоро очікує неприємна подія. Часто таке падіння свічки вказує на сильний сімейний конфлікт або зраду чоловіка.

Прикмети про церковні свічки пояснюють, до чого свічки плачуть

Коли зі свічки стікає багато воску, то кажуть, що вона плаче. При стіканні віск веде себе по-різному: може створювати озерце, залишається на свічці, чи створює химерні напливи. Вважається, що такі знаки не можна залишати поза увагою, тому що вони подають певні сигнали.

 1. Наплив на свічці вказує про «пробій» в біополі людині і про зниження енергетики. Тобто енергетичне поле людини не в змозі захистити її від негативу, тому слід підсилювати енергетику.
 2. Якщо запалена церковна свічка, яку тільки-но запалали, одразу починає «плакати» і віск тече до низу, то це вказує на негативний вплив і сильно ослаблену енергетику.
 3. Багато напливів на свічці, які нашаровуються один на одного, віщує про скору хворобу людини, яка її запалила.
 4. Якщо по свічці стікає капля воску, що нагадує по формі сльозу, то це вказує про проблеми з певною людиною. Не виключено, що ця людина хоче нашкодити.
 5. Напливи на церковній свічці свідчать про різні проблеми. Якщо напливів багато, то і у житті проблем багато. Тому треба відвідати церкву, помолитися і сповідатися.

Ви не можете копіювати текст