ГоловнаЕзотерика і магіяДорогоцінності і прикраси, що привертають біду і нещастя

Дорогоцінності і прикраси, що привертають біду і нещастя

Практично всі жінки і багато чоловіків люблять носити ювелірні прикраси. Існують прикраси, походження яких може привнести в життя володарю негатив. Потрібно уникати носити дорогоцінності і прикраси, що привертають біду і нещатся. Езотерики радять дізнаватися походженя коштовних прикрас, бо вони можуть нести на собі своєрідну енергетику і не завжди позитивну.

Знайдені прикраси

Прикраси, які були знайдені – це лотерея: вони можуть нести як позитивну, так і негативну енергетику, це залежить від аури попереднього володаря. Езотерики застерігають від носіння такої знахідки як натільний хрестик: це пророкує біди і негаразди. Тому від знайденого натільного хрестика краще чим скоріше позбутися і не приносити в свій дім.

Вкрадені дорогоцінності і прикраси

Речі, у тому числі і прикраси, які були вкрадені, ніколи нікому не приносили щастя. Навпаки, наші предки вважали, що якщо у Вас вкрали прикраси чи інші дорогоцінні аксесуари, то крадій забрав на себе весь негатив, що був у Вас, і Ваші хвороби.

Прикраси зі штучним камінням

В сучасному світі існує безліч цікавих виробів зі штучним камінням. Створення багато торгових домів, які спеціалізуються на створенні вишуканого штучного каменю. Але езотерики вважають, що штучне каміння гарної енергетики не несуть. На їх думку, натуральне каміння, завдяки тому, що багато-багато років знаходилось у надрах землі, зарядилось позивтиною енергією і природною силою. Саме цією енергетикою натуральне каміння і ділиться потім  з володарем коштовності. Виходячи з цього, штучному камінню просто немає чим ділитися: йому не було де набратися позитивної енергії. Штучне каміння навпаки – забирає позитивну енергетику свого володаря.

Аксесуари, дорогоцінності і прикраси, які придбані у ломбарді

Логічно припустити, що речі, що здають в ломбард – не від хорошого життя. Іноді речі в ломбард потрапляють в результаті кримінальної події.  Виходячи з цього, речі з ломбарду несуть на собі енергетику лиха та бідності, іноді, навіть, безвиході. Тому перед покупкою дорогоцінної прикраси в ломбарді, Вам треба пам’ятати, що ця мила річ цілком може стати причиною майбутніх проблем або навіть Вашого фінансового краху.

Прикраси, які подарували недоброзичливці

Щоб будь-яка річ, а тим більше, прикраса, приносила Вам радість і позитив, вона повинна бути подарована від щирого серця і з гарними намірами. Якщо подарунок Вам зробила людина, яка Вам заздрить і не бажає Вам щастя, то подарована річ стане притягати у Ваше життя труднощі і невдачі. Позбавтеся такого подарунку.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст