ГоловнаЕзотерика і магіяЯк дізнатися хто навів порчу (псування)? Ритуал, щоб з’ясувати чи було пороблено,...

Як дізнатися хто навів порчу (псування)? Ритуал, щоб з’ясувати чи було пороблено, наведено вроки: покрокова інструкція

Псування (порча), вроки – це магічний вплив на людину з метою нашкодити. Якщо наврочено простим заздрісником, цілком можливо самостійно з’ясувати чи було наврочено та позбутися цього негативу. Тож, як дізнатися хто навів псування (порчу)? Існують ритуали, щоб з’ясувати чи було пороблено, наведено вроки. Покрокова інструкція на два ритуали та текст замовляння допоможуть взнати, чи є у вас ворог

Ритуал зі шпилькою, щоб з’ясувати чи було пороблено, наведено вроки та псування (порча)

Даний спосіб з’ясувати чи наведено вроки і, навіть, виявити скритого ворога, допоможе цей простий спосіб. Крім того, шпильки виступить ще певним оберегом від намагання нанести по вас магічний удар.

Нам знадобиться нова шпилька, свята вода та сіль.

Зранку перед роботою,  коли вже вдягнулися (чи перед виходом з дому в справах), треба змочити шпильку святою водою, а потім присипати її сіллю та залишити підсохнути. Через декілька хвилин шпильку слід прикріпити до одягу головкою догори біля серця.

Прикріплюючи шпильку, треба проговорити текст замовляння:

Талісманом себе захищаю, від поганого ока та слова вкриваю. Гострим кінцем шпильки зло пристібаю, до себе в серце не пускаю».

Нагадаємо, що заговорену шпильку (булавку) треба прикріплювати зранку.

Ввечері вдома потрібно перевірити чи на місці шпилька. Якщо вона відсутня, то це означає, що на вас намагаються здійснити магічну атака через наведення псування (порчі) та вроків.

Може статися так, що ви дізнаєтеся, хто не бажає вам добра, якщо заговорена шпилька відстібнеться у вас під час розмови з якоюсь людиною. Скоріше за все, саме ця людина і є ваш недоброзичливець.

Шпилька (булавка) може бути оберегом від порчі та вроків.

Як дізнатися за допомогою кімнатних рослин хто навів псування (порчу)?

Кімнатні рослини, як і все диве навколо, дуже чутливо реагують на зміну енергетики. Якщо в домівці є рослина, яка от-от зацвіте або тільки-но розпустилася, потрібно поставити її в спальні біля ліжка на всю ніч. Вранці перевірити

якщо суцвіття пов’яли, почали втрачати пелюстки, то новини невтішні.

Гілочка звіробою також може підказати, чи було наведено псування, поставивши на ніч біля ліжка. Вранці перевіряємо, якщо почало обсипатися листя і квіти, то було пороблено. Якщо є підозри стосовно якоїсь людини, треба вручити їй цю  гілочку звіробою

Якщо якісь події чи зміни в житті викликають занепокоєння, що було пороблено, наведено псування, пристріт, слід спробувати з’ясувати це. Крім наведених вище, є ще різні ритуали, які можуть з’ясувати це самостійно.

Як дізнатися хто навів порчу (наврочив) і як повернути цей негатив

Ритуал з маятником, щоб зняти порчу

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст