Як дізнатися чи наведена порча і як її зняти за допомогою ритуалу з маятником

Деякі люди через свої заздрощі готові на все, щоб наслати негатив на об’єкт своєї заздрості. Наведена порча може зіпсувати життя, принести негаразди у сімейні стосунки, зруйнувати кохання. Існують різні способи, як дізнатися чи наведена порча. Один з них – ритуал за допомогою маятника, який дозволить знищити негатив. Знання, як зняти порчу за допомогою ритуалу з маятником, коли краще його проводити, допоможе провести його самостійно, не залучаючи сторонніх людей.

Як дізнатися чи наведена порча: підготовка до ритуалу і коли краще його проводити

Фахівці вважають, що найкраще його проводити на молодий місяць. Проведення ритуалу, щоб з’ясувати чи була наведена порча, потребує певної підготовки. Щоб провести ритуал необхідно підготувати наступні предмети:

 • нитка;
 • срібна каблучка без каменів;
 • листок паперу;
 • олівець;
 • олія;
 • пензлик;
 • церковні свічки.

На папері олівцем треба намалювати силует (фігурку) людини, з якої знімається порча (без одягу):

 • зліва від фігурки пишемо слово – «ні»
 • З правого боку від фігурки пишемо слово – «так».

Починаємо читати молитву «Отче наш» і в цей час беремо трохи олії і перехрещуємо фігурку людини.

Далі пензликом, який змочили в олії, треба малювати хрестики на лобі намальованої фігурки, на животі та на плечах. В цей час читати змову: «Нарікаю тебе рабою Божою (ім’я людини). Сьогодні будеш за неї. Всі її болячки – твої болячки, все її негаразди – твої негаразди, всі її думки – твої думки. Нічого не приховуй, всю правду кажи, душею не криви, ні слова не збреши ».

Далі 4 церковні свічка треба поставити на кутки столу і запалити.

На праву руку, на вказівний палець треба намотати підготовлену нитку – до того до неї слід прив’язати срібну каблучку і читати: «Не потіхи ради, не з цікавості, але щоб точно знати все це, починаю. Прости мене, сину Божий Ісус Христос, Приснодіво Маріє, серафими і херувими, ангели і архангели, всі святі чудотворці, апостоли і рівноапостольні, відпустіть мені гріхи мої і навчіть життя ».

Як зняти порчу за допомогою ритуалу з маятником: покрокові рекомендації проведення ритуалу

Після підготовчого етапу і виконання всіх пунктів, необхідно приступити до самого ритуалу

 1. Лікоть правої руки треба поставити на стіл, а маятник виставити над написаним словом «так». Маятнику вголос задається питання – чи буде він говорити правду сьогодні. Підтвердження згоди маятника – це рухи маятника взад вперед.
 2. Якщо маятник залишається на місці або рухається по колу, це означає – «ні». У такому разі спробу необхідно повторити на наступний день… і наступний. Спроби повторюються доти, доки не буде отримана позитивна відповідь маятнику.
 3. Коли ми отримали від маятника позитивну відповідь на співпрацю, у такому разі питаємо далі: «Чи наведено на людину порчу?»
 4. Якщо відповідь негативна (п.2), маятнику треба подякувати, листок з малюнком спалити, а попіл викинути на вулицю.
 5. У випадку, коли маятник дав позитивну відповідь (п.1), тоді ним слід водити над різними частинами тіла фігурки, яку намалювали раніше, питаючи: «Чи є тут негаразди?».
 6. З’ясувавши, де саме існує проблема (частина тіла), у маятника уточнюють, чи можна позбутися від неї зараз? Якщо відповідь «так», треба тримати маятник над цією частиною тіла на малюнку – там, де поселився негатив, і промовляти: «Знімаю пристріт і порчу, всю чорноту, весь смуток, все, що болить, всі напасті (з – називається частина тіла) раби Божої (ім’я)».
 7. Після того, як маятник підтвердить, що псування знято, йому слід подякувати, а папір спалити і розвіяти попіл.
- Advertisment -

Ви не можете копіювати текст