Заздрісники крадуть життєву енергію і щастя, але можна захиститися від чужої заздрості

В сучасному світі, на жаль, дуже багато заздрості і негативу. Деякі люди, заздрісники, спеціально крадуть життєву силу, енергію і щастя в інших. Тому важливо знати, як можна захиститися від чужої заздрості і від таких негативних людей

Як заздрісники крадуть життєву енергію і щастя: основні ознаки

Езотерики назвали основні ознаки, за якими можна зрозуміти, що недоброзичливці і заздрісники крадуть Вашу життєву енергію, благополуччя і щастя. Ось ці ознаки

  1. Імітація. Людина, яку поглинула заздрість, хоче жити чужим життям, тому вона усіма силами намагається відповідати створеному образу. Такі люди будуть повторювати стиль життя людини, які заздрять, копіювати її поведінку, звички, захоплення. Заздрісник намагатиметься приблизитися і стати другом сім’ї під маскою «друга». Він намагатиметься мати таку ж роботу, почати спілкуватися з Вашими друзями і приятелями. Якщо Ви помітили, що хтось із знайомих повторює за Вами, слід бути насторожі.
  2. Подарунки. Викрадач життєвої сили може часто дарувати подарунки, різні дрібнички або часто пригощати чимось. Він приносить свої «дари» ніби просто від щирого серця. І немає значення хочете Ви приймати ці подарунки, чи ні. Такі речі мають негативний заряд, тому здатні наводнити негативною енергією Вашу домівку.
  3. Тісний контакт. Заздрісник хоче бути ближче, тому буде завжди шукати привід доторкнутися або обнятися з Вами. Він навіть може їсти з вашої тарілки, чи надпивати з вашої склянки, міряти одяг, просити, ніби «просто покатати» на Вашому авто. Якщо такі речі від певної людини викликають у Вас неприємні почуття, тоді треба ставати дуже пильними. Адже через тісний контакт життєві сили швидко переходять до заздрісника.
  4. Проблеми. Сама очевидна ознака, що у Вашому оточенні є заздрісник і недоброзичливці. Коли заздрісник забирає життєві сили і енергію, тоді Вас починають постійно переслідувати проблеми, сварки і матеріальні збитки. В цей час у Вашого недоброзичливця навпаки – все суттєво покращується саме там, де у Вас виникають проблеми.

Фахівці відзначають, що часто бувають ситуації, коли людина щиро Вами захоплюється і тому повторює Вашу поведінку, дарує подарунки. Проте, якщо такі дії, як зазначено вище, носять нав’язливий характер і викликають дискомфорт, слід дистанціюватися від такої людини.

Заздрісники крадуть життєву енергію і щастя, але можна захиститися від їх негативного впливу

Найкращий спосіб уникнути негативного впливу заздрісних людей – це перестати з ними спілкуватися, як і з маніпуляторами та енергетичними вампірами. Але, буває так, що спілкування припинити неможливо. Тоді слід скористатися порадами фахівців, щоб захиститися від чужої заздрості. Ось ці поради

Потрібно носити срібні прикраси, тому що вони відбивають негатив, повертаючи його назад.

Не відповідати на провокації. Не варто сперечатися із заздрісником, краще мовчати чи давати відповідати «так» або «ні», щоб звести спілкування до мінімуму. Як тільки Ви почнете відповідати заздріснику, піддавши на емоції, то одразу потрапите у його тенета.

Ігнорування питань на особисті теми. Не можна розповідати неприємній людині про особисті речі. Як правило, заздрісник намагається більше дізнатися про Ваше життя, сім’ю, дітей, роботу.

Не давайте оцінку. Фахівці рекомендують не засаджувати і не схвалювати заздрісника. Хоча часто саме недоброзичливець буде провокувати Вас на оціночні судження.

Не радитись. Не слід питати пораду у неприємної людини, не треба пропонувати допомогу, передавати гроші з рук в руки (існують речі, які категорично не бажано передавати з рук в руки, особливо, коли мова йде про недоброзичливців). Не заспокоюйте таку людину, тому що це створить емоційне занурення в її проблеми.

Байдужість і ввічливість. Таке ставлення допоможе звести нанівець інтерес заздрісника: якщо не можна отримати енергію, навіщо старатися?

Ментальна поза закритості. У присутності заздрісника треба схрестивши руки, не посміхатися у відповідь, думати про своє. Подумки треба поставити між собою і неприємною людиною скляну стінку, яку вона не зможе зруйнувати.

- Advertisment -

Ви не можете копіювати текст