Як дізнатися хто навів порчу (наврочив) і як повернути цей негатив

Є ознаки, які вказують на те, що вам було пороблено, адже навести псування може будь-хто. Але не всі знають, що є нескладний ритуал, як дізнатися хто навів порчу (наврочив) і як повернути цей негатив тому, хто зробив псування. Спочатку треба провести ритуал, щоб з’ясувати, хто навів порчу. А потім знімаємо ці вроки і повертаємо недоброзичливцю, а прямо кажучи – ворогу, який побажав нам зла

Як дізнатися хто навів псування (порчу) – в цьому допоможе простий ритуал

Дізнатися про те, хто навів псування, не важко. Для цього потрібно набрати джерельну або ключову воду, принести її додому і перелити в широку ємність. Після заходу сонця у воду насипають червоного пекучого перцю, примовляючи:

«Щоб тобі пекло доти, доки мислиш недобре».

Воду з перцем залишають на підвіконні на всю ніч, а з ранку відразу після пробудження перемішують, дають їй заспокоїтися і вдивляються у водну гладь, примовляючи:

«Ворога свого побачу, обличчя запам’ятаю, щоб поруч із ним не ходити, його чорними помислами не підживлюватися, від його зла рятуватися».

У відображенні води можна побачити обличчя того, хто навів псування, або ініціали, що складуться з перцю.

Ритуал як повернути порчу тому, хто навів псування (наврочив) на вас чи ваших близьких

Після того, як з’ясували, хто навів порчу, треба негайно провести ритуал, щоб повернути цей негатив тому, хто побажав нам зла.

Для цього через поріг переступають, тримаючи в руці ключ від дверей. Його поміщають у прозору ємність із чистою водою (наприклад, у скляну банку), примовляючи:

«Вода прозора все відбиває, ворога виявляє. Хто до мене із чорними думками завітав, той нехай сам від них мучиться».

Після цього воду треба вилити за поріг, а ключ кладуть під килимок і не використовують його кілька днів. І тимчасово користуємося запасним ключем. Через кілька днів основний ключ можна повернути на своє місце.

Порча: що це таке і як зрозуміти чи є вона у Вас і Ваших близьких

Змови від псування (вроків) і як захиститися від пристріту

Самовроки і пристріт, наведений самому собі, мають певні ознаки і методи, щоб їх позбутися

5 ознак наведеного негативу: як розпізнати псування та пристріт

- Advertisment -

Ви не можете копіювати текст