ГоловнаЕзотерика і магіяСамовроки і пристріт, наведений самому собі, мають певні ознаки і методи, щоб...

Самовроки і пристріт, наведений самому собі, мають певні ознаки і методи, щоб їх позбутися

Пристріт, порча, вроки – часто це результат ненависті і заздрощів оточуючих людей. Проте іноді стаються самовроки. Людина, інколи не розуміє, що буває пристріт, наведений самому собі. І це не дивно, адже погані думки, сум і песимізм, як магніть притягують Всі ці самонавдені негативні програми, мають певні ознаки. Фахівці рекомендують кілька простих методів, щоб позбутися самовроків і самопристріту.

Самовроки і пристріт, наведений самому собі, мають певні ознаки

Пристріт, який наведено самому собі або самовроки – це негативна програма, яку ми  самі собі створюємо. Основні ознаки:

  • погіршення настрою без видимої причини. Часто, коли людина сама собі наврочила, то настрій може сильно змінюватися, незалежно від того, що відбувається навкруги і в житті;
  • втрата життєвих сил. Ще ознаками самонаведеної порчі являються депресія, втома, недосипання. Фізична втома, коли майже нічого не робилося, це також один із тривожних сигналів;
  • стурбованість і невпевненість. Самовроки провокують очікування чогось поганого. Людині весь час здається, що ось-ось може статися якась неприємність.

Як позбутися самовроків і пристріту, який наведено самому собі

Погані думки, які і являються причиною самовродків, потрібно витіснити із своєї свідомості. Натомість, наповнити своє життя і думки, позитивними наративами. Потрібно постійно повторювати собі, що Ви щасливі, красиві, кохані, успішні. Робити це треба постійно, тому що слова стають думками, а думки змінюють реальність.

Метод 1

Афірмації. Цей метод дієвий при регулярному їх промовлянні. Що таке афірмації і як їх правильно складати, можна прочитати ТУТ. Приклади дієвих афірмацій на успіх – ТУТ.

Метод 2

Медитації. Цей метод дуже гарний, тому що під час медитації, людина заспокоюється і занурюється вглибину себе. Потрібно навчитися розчинятися і поєднуватися зі своєю свідомістю.

Метод 3

Фізичні вправи. Коли немає часу, то і погані думки не турбують. Тому фахівці рекомендують займатися спортом або знайти собі цікаве хобі. До речі, хобі може з часом стати додатковим джерелом прибутку. Суть цього методу полягає у тому, щоб весь негатив уходив разом із фізичною енергією.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст