Порча на красу: ознаки і як позбутися псування самостійно

Порча на красу часто наводиться заздрісницями і коханками чи жінками, в яких не розділене кохання і тому, інформація які ознаки і як позбутися псування самостійно за допомогою ритуалу, буде дуже корисною. Адже людина, яка ненавидить і заздрить красі, усіляко намагається нашкодити і через це і приходить псування (порча). Ще одна часта причина, за якою мстяться жінки – коли в них «вкрали» коханого. В такі ситуації порча на красу суперниці дає надію жінці, що зіпсувавши зовнішній вигляд розлучниці, вони повернуть назад своє кохання. Проте, це не завжди так.

Порча на красу: які ознаки того, що було пороблено – наведено псуванняПорча на красу: які ознаки того, що було пороблено – наведено псування

Фахівці вказують, що дуже часто прояв магічного впливу – псування, помітні не одразу. Зазвичай ознаки наведеної порчі з’являються через 7 днів.

Основні ознаки, які вказують на те, що було пороблено на красу

 • зміна ваги тіла. Це може бути як швидкий набір ваги, що стрімко наближає жінку до ожиріння, чи навпаки – схуднення, яке часто призводить до анорексії. Спостерігаючи такі прояви лікарі часто вказують на гормональний збій і дають відповідні рекомендації. Проте не слід виключати і того, що було наведено порчу на красу і тому діяти слід інакше. Анорексія і булімія – ознака давно впливає псування на красу.
 • погіршення стану волосся. Якщо волосся почне випадати у великій кількості без якихось зовнішніх факторів (наприклад, ви пофарбували волосся чи зробили «хімію»), потрібно бути обачними. Також, слід перевірити себе на магічне втручання, якщо без якихось причин волосся тьмяніє, кінчики січуться надто сильно, значно більше, ніж зазвичай.
 • стан шкіри під очима і на обличчі погіршується. Синці і мішки під очима, поява прищів, вугрів, пігментних плям – можуть мати, як звичайне пояснення фізичного стану людини. Але не можна виключати, що хтось намагається вам нашкодити – навести порчу на красу. Особливо, якщо після обстеження ніяких проявів хвороби лікарі не виявили.
 • знесилення. Коли зникає енергія, не вистачає сил, з’являється апатія, це може бути сильним сигналом, що вам було пороблено. В таких випадках навіть  за поглядом можна зрозуміти, що з людиною щось не так. Тому що погляд стає тьмяний, людина не відчуває радості, їй хочеться спати чи, принаймні, зачинитися і ні з ким не спілкуватися.
 • неприємний запах. Часто від людини, на яку було наведено порчу на красу, відчувається неприємний, затхлий запах. Сама людина може навіть і не відчувати такого неприємного аромату. Позбутися цього запаху дуже складно – не допомагають ні дезодоранти, ні парфуми.

Названі вище ознаки часто просто змінюють людина. Жінка має згаслий погляд, погане волосся і нездорову шкіру, від неї може неприємно пахнути – це відштовхує навколишніх людей. Поступово знайомих поряд стає все менше, чоловіки вже не звертають увагу. І тоді близьким людям потрібно біти на сполох. Чи ви самі, виявивши в себе такі ознаки, повинні спробувати скинути з себе цей негатив.

Ритуал на спадаючий Місяць, щоб зняти порчу на красу самостійноРитуал на спадаючий Місяць, щоб зняти порчу на красу самостійно

Як вже зазначалося, даний ритуал слід проводити, коли Місяць перебуває у спадаючій фазі. (Місячний календар вказує фази Місяця у 2024 році).

Завантажити місячний календар 2024 на кожен день року
Місячний календар 2024 на кожний день 2024
Місячний календар 2024 на кожний день. Всі фази місяця 2024 Молодик, Повня, чверті місяця

Для проведення ритуалу потрібно підготувати:

 • сіль (в ідеалі – четвергову);
 • червона свічка;
 • чорна свічка;
 • дзеркало (люстерко варто взяти невелике, щоб не шкода було викинути ).

Як провести ритуал, щоб зняти порчу на красу

Фахівці рекомендують перед початком проведення ритуалу передивитися свої фото, де ви виглядали гарно, ще до того, як порча на красу почали свій згубний вплив на вашу зовнішність. Ритуал треба проводити, коли Сонце вже зайшло за обрій. Важливо: волосся під час проведення ритуалу повинно бути розпущеним і нічим не прикрите.

 • Встановлюємо дзеркало на стіл таким чином, щоб в ньому відбивався схід (східна сторона).
 • Сідаємо перед дзеркалом і запалюємо свічки: спочатку червону, потім – чорну свічку.
 • Сіль в невеликій ємності ставимо з правої сторони столу.
 • Сидячи перед дзеркалом, закриваємо очі і згадуємо, як ми виглядали раніше і уявляємо себе такою.
 • Потім треба відкрити очі, щоб зрозуміти, глядячи в дзеркало, на скільки сильно погіршилася зовнішність. В таку мить людину переповнює гнів, який треба тримати в душі і, дивлячись у дзеркало, треба прочитати змову:

«Синці та рани, втому та тривожність, сум і печаль – геть, хвороба! Йди спиною – Ти вперед дивись, та погляд недовго тримай, Ти назад йди – з собою краси не волочи. Зійде з мене сім потів, зійде з мене негарний покрив, зійде з мене ворога ворожба – красивою знову стану я ».

 • Одразу після цього треба посипати сіль на червону свічку. Якщо вона не погасла від солі, треба її загасити пальцями.
 • Після цього свій погляд і увагу треба зосередити на свічці чорного кольору. Дивлячись пильно на свічку, треба намагатися навіть не кліпати і думати про того, хто наслав порчу. Якщо точно не знаєте, хто саме це був, можна думати образно.
 • Далі треба перевести погляд з самої свічка на відображення її полум’я у дзеркалі, і прочитати таку змову:

«З мене піде – до тебе прийде, гниллю і прищами вкриється лице твоє. Від  мене до тебе – але не щастя, а нещастя. Раз користувалася моєю красою – покористуєшся і потворністю.»

 • Після чого залишки солі треба насипати на полум’я чорної свічки, примовляючи:  «Сіль на рану твою сиплю».
 • Далі свічку, якщо вона не згасла, можна просто задути, погасити.
 • Дзеркало, яке використовувалося для проведення ритуалу на зняття порчі на красу, треба віднести не перехрестя доріг.
 • Впевнившись, що нікого немає поряд, дзеркало кидаємо на землю, щоб розбилося, стаємо на нього лівою ногою і примовляємо: «Топчу псування, красу повертаю».
 • Якщо ритуал було проведено вірно, то порча на красу буде знята і повернеться до того, хто її наврочив. Відновлення після зняття негативу буде тривати кілька місяців, слід зважати на це.

Важливо: проводячи ритуал, можна лише повертати, зроблене вам. Не можна бажати більшого, ніж вам заподіяли. Інакше ритуал на зняття прочі на краси, перетвориться на часткове насилання порчі. А за це Всесвіт може жорстоко покарати.

Як дізнатися чи наведена порча
Порча (псування) і пристріт: як захиститися простими способами
Порча на невдачу, як її визначити і як зняти самостійно

Як зняти псування на невдачу, ритуал від пристріту, щоб позбутися вроків й невезіння

- Advertisment -

Ви не можете копіювати текст