ГоловнаЕзотерика і магіяПорча на невдачу, як її визначити і як зняти самостійно

У нашому житті іноді стаються моменти, коли все валиться з рук, справи не ладяться. І в такі моменти нам здається, що настала чорна смуга, яка здається – не скінчиться. Такі неприємності можуть бути викликані зовнішніми чинниками. Якщо була наведена порча на невдачу, важливо знати, як її визначити і як можна зняти негативний наговір самостійно і в цьому допоможе ритуал зняття порчі.

Порча на невдачу, як її визначити за основними ознаками

Фахівці порадили, як з’ясувати, чи наведено порчу на невдачу і розповіли про основні ознаки негативного стороннього втручання.

  1. Незважаючи на здібності, людина не може досягти успіху в кар’єрі, заробити достатньо коштів, щоб нормально себе відчувати.
  2. Неприємні події, навіть незначні, стали відбуватися значно частіше без особливих причин на те. Вони псують настрій самим своїм фактом, а ще тим, що не зрозуміло, як можна з ними впоратися.
  3. Невдачі переслідують не тільки людину, на яку наведена порча, але й її близьких людей і членів родини. Неприємності збільшуються день за днем і їх вже стає важко ігнорувати.
  4. Різні неприємності стаються з людиною навіть у незнайомому місці.
  5. Сон вже не приносить відпочинок, а часто навпаки – ще більше додає напругу через кошмари і погані сновидіння. Це вказує на наведену порчу.
  6. При наведенні порчі на невдачу, людина часто відчуває на собі ніби сторонній погляд. Особливо, коли закриває очі.
  7. Порча впливає на стан здоров’я та на самопочуття. Часто проявляється це у тому, що людина стає розсіяною, сонливою і відчуває занепад сил, навіть якщо тільки що прокинулася.
  8. Зневіра і туга, які супроводжують людину, яка безмежно втомилася від величезної кількості неприємностей, починають наводити на погані думки, вганяють в депресію, тому що здається, що немає виходу.

Порча на невдачу, як її зняти самостійно

Поради фахівців допоможуть зняти наведену порчу на невдачу самостійно. Якщо самому це зробити не вдасться, то потрібно звернутися до знахарок та інших спеціалістів у цій сфері. Бо існує ризик, що застаріла наведена порча не невдачу, якщо її не позбутися, перетворить людина на лише тінь самого себе. Чим раніше зняти порчу, тим скоріше людина зможе відновити сили і радіти життю.

Простий ритуал для зняття порчі на невдачу на Спадаючий Місяць перед Молодиком. Перед початком проведення ритуалу, потрібно добре прибрати весь дім, не оминаючи жодний куточок. Не виключено, що під час прибирання, Ви можете знайти підклад, який і був причиною неприємностей.

Після прибирання треба запалити церковну свічку і пройти по всім приміщенням помешкання, жодного не пропускаючи. Потім житло добре провітрюємо. Після закінчення ритуалу необхідно помитися, після чого тричі прочитати «Отче наш»

Ритуал зняття порчі на невдачу на перехресті доріг

Якщо порча не невдачу має вже досить застарілу форму, потрібно провести більш сильний і дієвий ритуал. Для цього потрібно вийте на перехрестя чотирьох доріг і стати рівно посередині, читаючи наговір: «Четверо подорожуючих з різних сторін світу йшли і разом на перехресті зустрілися. Всіх чотирьох шаную, різниці між ними не роблю. У кожного прошу допомоги, кожному вклоняюся. На всі боки поклони кладу, кожному на відкуп монету кину. Як монети впадуть, так і порча з мене злетить і нікому більше не дістанеться ». Потім однакові чотири монети треба кинути на чотири сторони і одразу йти додому, не оглядаючись назад – це важливо.

Конопляна мотузка знадобиться для ритуалу зняття порчі на невдачу

Беремо конопляний мотузок і на всю ніч замочуємо у святій воді. Зранку достаємо і цією мотузкою оплітаємо ноги і тіло, проговорюючи наговір: ««У чистому полі виросла, силами природи виплекана, водою святий окроплена. Беру мотузочку виту, себе нею обплутую, порчу з себе знімаю. Мотузочці витися, навколо мене обвиватися, зло з мене знімати, в себе вбирати ».

Після цього мотузку акуратно знімають і виносять подалі від будинку, щоб закопати під старим пнем або на пустирі.

Спеціальні ритуали допоможуть зняти порчу на самотність.

Ви не можете копіювати текст