ГоловнаЕзотерика і магіяЧетвергова сіль: ритуали і змови на залучення кохання, грошей і захист від...

Четвергова сіль: ритуали і змови на залучення кохання, грошей і захист від неприємностей

Раз на рік у Чистий четвер господині можуть приготувати сильний оберег – це Четвергова (чорна) сіль. З використанням четвергової солі можна провести ритуали і змови на залучення кохання, грошей, на захист від неприємностей і очищення домівки від негативу. Застосування даного амулета практично не знає кордонів. Цей потужний оберег, який має величезну енергію, а тому може використовуватися практично у всіх сферах людського життя. Важливо тільки одне – щоб оберег мав достатню силу, його необхідно вміти правильно приготувати.

Як і коли робити Четвергову сіль і проводити ритуали

Четвергова сіль: змови на мир у сім’ї, від негараздів у домашніх справах

Значно посилити дію оберега – четвергової солі  можна, якщо поєднувати його зі словами змов і молитов. У такому випадку четвергова (чорна) сіль допоможе впоратися з багатьма неприємностями.

Змова на мир у сім’ї

Не рідко в житті буває так, що близькі люди часто сваряться і конфліктують, не можуть і не хочуть зрозуміти один одного. Щоб навести лад в родині і залучити мир у сім’ю, можна провести наступний обряд.

Кілька крупинок Четвергової солі потрібно покласти узголів’я ліжка кожного з членів сім’ї. Коли будете викладати сіль, треба читати змову: «Постіль солю, а мир не ділю. Бажаю всім достаток, а вдома – порядок. Амінь ».

Після обряду в домівці повинно стати значно спокійніше і прийде мир і злагода.

Змова від поганого самопочуття і знесилення

Якщо відчувається знесилення або погане самопочуття, можна провести ритуал, використовуючи оберег з четвергової солі, читаючи змову.

 • У склянку з чистою водою кинути кілька крупинок Четвергової солі і промовляти наступний змову:

«Як сіль в Чистий четвер пропікалась, так тіло раба божого (ім’я) здоров’ям наливалось. Амінь».

 • Після цього випити воду. Здоров’я хворого і хороше самопочуття має відновитися.

Гарна допомога – читати змову від негараздів у домашніх справах

Інколи буває період, коли все ніби валиться з рук, домашні справи не можна робити до ладу. Тоді потрібно провести наступний обряд. Обійти всі кути в домівці і в кожен кидати по кілька крупинок четвергового солі і вимовляти при цьому такі слова:

«Біда солі боїться, удача в домівку повернеться».

Після ритуалу ситуація покращиться, а в будинку знову буде достаток.

Змови і ритуали з Четверговою сіллю

Четвергова сіль: ритуали на Чистий четвер для захисту будинку від пристріту і псування

Даний ритуал проводиться на Чистий четвер. Це дуже сильний обряд, який допоможе налагодити сімейну атмосферу в домівці, помирити всіх мешканців, а також позбавити сім’ю від постійних  виконати ряд наступних дій, які, як правило, ми завжди проводимо на Чистий четвер – генеральне прибирання.

 • Спочатку потрібно ретельно прибрати в будинку, приділяючи увагу кожному куточку, кожній шпарині. Підмітаємо всі кімнати, миємо підлогу, скрізь протираємо пил, включаючи важкодоступні місця. Охайно складаємо речі в шафах і на полицях комодів. Залишати неприбраним хоч частину житла не можна.
 • На маленькому вогні повільно розігріваємо Четвергового сіль, яку тільки приготували. Під час повільного нагрівання, ця Чорна сіль вбирає весь негатив, який може бути в домівці.
 • Запалюємо свічку, і поки оберіг буде розігріватися на плиті, треба обійти весь будинок зі свічкою, зупиняючись в кожному кутку. В цей час подумки треба уявити, що вогонь свічки спалює всі залишки негативної енергії, яка накопичувалася до цього в будинку.
 • Підігріту на пательні Четвергову сіль треба висипати на невеличку тарілочку (в блюдце), після чого встановити палаючу свічку, з якою обходили всі кути будинку. Тричі прочитати над нею «Отче наш» і залишити догоряти.
 • Після того, як свічка повністю згорить, необхідно вийти за межі двору і закопати блюдце разом із залишками недогарка і оберега (четвергової солі) в місці, де ніхто не живе. Бажано в цей час нікому не показуватися на очі.

Разом з цими речами, з якими проводили ритуал очищення домівки від негативу, з житла підуть і пристріт і вроки, які були наслані на мешканців, і на домівку. Про те, що проводився такий обряд, нікому не можна розповідати навіть після того, як життя налагодиться.

Четвергова сіль: ритуали і змови на залучення кохання, грошей і захист від неприємностей, очищення домівки від негативу за допомогою оберегу

Четвергова сіль, ритуали і  змови на залучення кохання, грошей і захист від неприємностей

Зробивши за правилами домашній оберіг – Четвергову сіль, ми можемо з її допомогою залучити удачу, щастя і злагоду в своє життя. Головне – щиро вірити у дієвість цих змов і ритуалів.

Як залучити кохання за допомогою четвергової солі

 1. На чистому паперовому аркуші потрібно написати ім’я коханої людини. Якщо ще немає вподобання, можна просто вказати: «Мій коханий / кохана». Також можна подумки уявити риси характеру, які хотілось побачити у своєму обранці.
 2. Беремо Четвергову сіль і обережно висипаємо дрібку на листок чистого паперу.
 3. Потім треба згорнути папір так, щоб не висипалося жодної крупинки солі.
 4. Згорнутий аркуш запечатати в новий поштовий конверт, після чого покласти його під подушку, на якій ви збираєтеся спати.
 5. На наступний ранок дістати конверт і покласти в шафу або комод, де зберігаються ваші особисті речі (одяг). Бажано, щоб до нього ніхто більше не торкався.

Цей ритуал допоможе швидше зустріти свою другу половинку або посилить взаєморозуміння з симпатичним вам людиною.

Змова на залучення грошей

Коли в життя погіршується фінансова ситуація чи стає менше грошей, тоді можна провести обряд на залучення грошей. Езотерики вважають, що цей простий ритуал допоможе знову налагодити фінансові потоки і залучити гроші в життя. А якщо є свій бізнес, тоді ритуал приверне нових клієнтів.

Приготовану заздалегідь четвергову сіль необхідно розсипати на купюри (краще взяти великого номіналу – по 100, 200 або 500 гривень), які зберігаються в домівці, і вимовити такі слова:

«З Божою поміччю злато кличу. Як зірок на небі, так грошей в кишені ».

Після цього купюри, які брали для ритуалу, слід заховати і нікому не давати їх у борг.

Четвергова сіль: ритуали і змови на залучення кохання, грошей і захист від неприємностей, очищення домівки від негативу за допомогою оберегу

Четвергова сіль: коли використовувати оберег, проводити ритуали і читати змови

Часто людина не помічає, що потребує допомоги вищих сил і проведення ритуалу для очищення від негативу або зняття порчі (пристріту). У будь-якому випадку насторожити повинні такі збіги і відчуття:

 • занепад сил і постійна апатія, небажання займатися навіть рутинними справами;
 • часті хвороби і нездужання, загострення хронічних захворювань без особливих причин;
 • сварки з членами родини з приводу і без нього, відсутність розуміння з близькими людьми, незважаючи на відверті розмови;
 • професійні невдачі: постійно напружена робоча обстановка, яка змушує нервувати і переживати, втрата посади, відсутність розуміння в колективі, неможливість знайти нову роботу.

Якщо є такі ознаки, варто спробувати провести обряди і змови, щоб покращити своє життя. Важливий фактор, щоб спрацювали ці обряди – вірити в їх силу і силу оберегу. Також, дуже важливо правильно приготувати Четвергову сіль. Адже цей оберег можна зробити лише раз на рік і потім цієї солі повинно вистачити для захисту родини і домівки аж до наступного Чистого четверга.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст